Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4286/23677 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ŁAŃCUTA
OTP* O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ŁAŃCUTA
niedziela, 3 marca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05718
07725
Jerzy Michałek
Grzegorz Superson
SL
MP
21
12
62.407638III
III
2.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
MA
PK
21
7
61.156432III
III
3.11092
15757
Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
MP
MP
7
5
60.585427 
 
4.01128
11319
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
PK
MA
18
19
59.134322 
 
5.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
PK
MP
13
9
57.503317 
 
6.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
56.832211 
 
7.01019
07729
Andrzej Byzdra
Wojciech Paszko
PK
PK
7
7
55.10158 
 
8.12984
07621
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
MP
MP
4
4
55.00137 
 
9.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
12
53.37116 
 
10.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
2.5
53.37105 
 
11.01068
01149
Janusz Jarząbek
Jerzy Puchała
PK
PK
5
5
53.2784 
 
12.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
12
52.7963 
 
13.01054
02727
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
51.4442 
 
14.07644
12753
Piotr Markiewicz
Stanisław Prokuszki
MP
MP
5
4
51.3521 
 
15.01069
16778
Tomasz Jędrzejek
Jerzy Rybarski
PK
PK
4
2.5
49.9011 
 
16.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
49.6211 
 
17.01066
01195
Andrzej Janda
Zbigniew Wilisowski
PK
PK
5
5
48.9411 
 
18.11974
11153
Mirosław Homa
Jarosław Malawski
PK
PK
4
3
47.2111 
 
19.07322
07613
Andrzej Pietrucha
Marek Surmiak
MP
MP
7
5
46.9211 
 
20.02681
02723
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
MP
MP
12
12
46.7311 
 
21.02913
14609
Edmund Jas
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
4
46.6311 
 
22.01166
01168
Jan Sączawa
Wiesław Siek
PK
PK
5
9
45.1011 
 
23.18838
18839
Tadeusz Marut
Janusz Słonina
PK
PK
0
0
43.2711 
 
24.15413
07312
Sławomir Reising
Dariusz Sosin
MP
MP
4
5
40.9611 
 
25.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
40.6711 
 
26.01183
01200
Tadeusz Szemraj
Józef Wrona
PK
PK
5
5
38.4611 
 
27. 
 
Grażyna Pyrz
Zbigniew Pyrz
NZ
NZ
0
0
38.3711 
 
28. 
19113
Robert Brak
Anna Cisek
NZ
PK
0
0
33.9411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 750 punktów PKL, w tym 394 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pwzbs.pl/imprezy/lancut/3159-2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-05-23 g.10:03:16 (0.3179/66) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.