Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4309/23692 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Memoriał Jurka Rymwida (GPW)
GPW Memoriał Jurka Rymwida OTP**
niedziela, 17 marca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
65.60106II
II
2.01381
01599
Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
DS
DS
9
5
62.42100III
III
3.04921
05315
Cezary Bura
Maciej Piasecki
WP
WP
9
7
62.3594III
III
4.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
5
4
61.4489 
 
5.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
60.6384 
 
6.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WM
WP
17
15
60.2579 
 
7.05242
05548
Ewa Knapik
Janusz Zwierzyński
WP
WP
5
11
59.8274 
 
8.02671
03435
Ryszard Jaśkiewicz
Ireneusz Płocha
MP
SL
11
4
58.7469 
 
9.05438
05489
Witold Szczepaniak
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
5
12
58.5763 
 
10.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
4
3
57.5358 
 
11.03861
02166
Leszek Moszczyński
Jarosław Wachnowski
KP
LB
7
18
57.4753 
 
12.08574
08194
Mariusz Szumski
Leszek Urbańczyk
DS
DS
1
4
56.9948 
 
13.04969
02372
Piotr Ertel
Wiesław Pastuszko
LB
LB
5
7
56.8343 
 
14.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
3
12
56.4238 
 
15.03170
07431
Cezary Góra
Marek Witek
SL
SL
7
21
56.0633 
 
16.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
56.0128 
 
17.03724
18890
Leszek Hejne
Vasil Valchev
KP
ZP
7
4
55.7723 
 
18.03401
14181
Jarosław Ostrowski
Jan Rosochowicz
WP
WP
15
2.5
55.0621 
 
19.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
LB
15
21
55.0120 
 
20.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
7
54.9519 
 
21.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2.5
2.5
54.6918 
 
22.01502
01577
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Poznysz
DS
DS
19
12
54.6318 
 
23.05212
05213
Mirosław Małecki
Paweł Małecki
WP
WP
9
11
54.2817 
 
24.05021
10393
Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
WP
WP
4
1
54.1216 
 
25.01299
10533
Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
WP
WP
13
9
53.9815 
 
26.04948
05431
Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
WP
WP
7
12
53.7514 
 
27.04956
05192
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
53.6213 
 
28.01269
01655
Aleksander Czajka
Janusz Staniów
DS
DS
7
5
53.3812 
 
29.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
53.1511 
 
30.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
53.0011 
 
31.01297
15519
Mirosław Fechner
Piotr Kulesza
DS
DS
7
7
52.9210 
 
32.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
5
52.579 
 
33.07596
05314
Krzysztof Brudka
Marcin Pędziński
WP
WP
13
15
52.398 
 
34.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2.5
2.5
52.327 
 
35.08769
05400
Sławomir Piechocki
Maciej Sobieralski
WP
WP
9
15
52.136 
 
36.02302
02424
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
7
9
52.085 
 
37.01234
09002
Kazimierz Bednarek
Henryk Radek
DS
LB
9
5
51.974 
 
38.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
19
5
51.824 
 
39.05226
05376
Andrzej Mazurek
Jan Sibilski
WP
WP
12
5
50.923 
 
40.07659
 
Michał Nowicki
Rupin Sokołowski
WP
NZ
2.5
0
50.902 
 
41.07591
05487
Aleksander Nowakowski
Przemysław Weymann
WP
WP
11
11
50.861 
 
42.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
50.741 
 
43.18644
05321
Szymon Graś
Andrzej Pietrkiewicz
WP
WP
1.5
5
50.521 
 
44.01467
01744
Waldemar Maciejewski
Krzysztof Wójcik
DS
DS
3
7
50.411 
 
45.17921
17925
Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
WP
WP
1
1
50.081 
 
46.15107
05525
Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
WP
WP
2.5
4
50.001 
 
47.18993
02283
Franciszek Bułyszko
Zbigniew Józefiak
LB
LB
4
4
49.791 
 
48.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
49.331 
 
49.01288
10479
Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
DS
DS
12
4
49.121 
 
50.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
48.821 
 
51.17916
18048
Kajetan Gościański
Łukasz Józkowiak
WP
WP
1.5
1.5
48.651 
 
52.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
4
48.251 
 
53.05030
05064
Bogdan Grzelak
Andrzej Janowicz
WP
WP
5
7
48.221 
 
54.02223
16177
Piotr Brzeziński
Roman Miłkowski
LB
LB
12
5
47.971 
 
55.05004
05222
Marek Górny
Stefan Masternak
WP
WP
5
5
47.801 
 
56.02311
02116
Edward Kulus
Andrzej Rękosiak
LB
LB
11
7
46.761 
 
57.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
2
46.441 
 
58.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
LU
WP
18
21
46.121 
 
59.06041
09006
Edward Niewierowski
Adam Peszke
WP
WP
11
5
45.961 
 
60.15687
15688
Mieczysław Kańdulski
Barbara Soroko
LB
LB
2
2.5
45.901 
 
61.05010
05123
Andrzej Góźdź
Tomasz Konopka
LB
LB
3
3
44.631 
 
62.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
44.331 
 
63.14167
05863
Dariusz Lisiecki
Zenon Wierzbicki
WP
WP
4
5
44.161 
 
64. 
18647
Stefan Chałupniczak
Jakub Nawrocki
NZ
WP
0
1.5
44.151 
 
65.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2
1.5
44.081 
 
66.11243
01613
Kazimierz Beyer
Marek Rzeszutek
DS
DS
7
5
44.031 
 
67.17334
18645
Maria Banaszkiewicz
Ewa Morawska
WP
WP
1.5
1
43.891 
 
68.19409
01215
Marzena Artmańska
Dariusz Artmański
DS
DS
0
4
43.651 
 
69.01239
01713
Robert Biel
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
43.391 
 
70.02213
02398
Tadeusz Birecki
Sławomir Rutecki
LB
LB
5
7
42.801 
 
71.09994
07909
Adam Małecki
Paweł Pietrażycki
LB
LB
5
5
42.521 
 
72.15043
17662
Justyna Łaniewska
Jacek Płoszyński
WP
WP
2
2
41.631 
 
73.05189
05491
Wiesław Lisowski
Marek Wichtowski
WP
WP
7
7
41.571 
 
74.17926
17537
Fryderyk Józefowski
Jakub Kozak
WP
WP
1
1.5
40.791 
 
75.19315
19316
Marcel Błażejewski
Adam Serafin
WP
WP
0
0
40.191 
 
76.19583
19584
Jakub Karczewski
Sebastian Nowak
WP
WP
0
0
38.741 
 
77.11424
17508
Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
WP
WP
4
2
38.531 
 
78.18713
19313
Jacek Jasiński
Anna Pydyńska
WP
WP
0
0
36.081 
 
79.17912
18643
Alicja Kaczmarek
Magdalena Pawlak
WP
WP
1
0.5
36.051 
 
80.17327
19163
Stanisław Brzuska
Wiktor Chałupniczak
WP
WP
1
0.5
34.051 
 
81.17913
 
Marcel Szydłowski
Antoni Tomaszewski
WP
NZ
1
0
32.871 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2772 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://brydz.wlkp.pl/w/2019/GPW/02_leszno/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-15 g.14:54:02 (0.3013/174) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.