Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4302/23788 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Marzec 2019
Mazowiecki WZBS
BROK
Bejma Łukasiak

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.16296Jerzy BejmaMA2.54
2. Marek Błoszyk-05
3. Maria Błoszyk-03
4.19836Elżbieta BrewińskaMA06
5.06527Wanda BuszkowskaMA35
6.19126Jadwiga CałaMA03
7.09741Wiktor CałaMA53
8.16087Feliks CzechowskiMA1.58
9.19230Roman DukindorfMA0.59
10.18371Zofia DukindorfMA0.59
11.19680Marek FareckiMA04
12.19507Elżbieta FiejkaMA0.57
13.08402Krystyna FryszkowskaMA23
14.08403Andrzej FryszkowskiMA43
15.06597Eleonora Galica-ZarębinaMA0.56
16.13711Magdalena GłombińskaMA23
17.18604Krystyna GoreńMA0.57
18. Mirosława Jagiełło-03
19.18391Urszula JakubowskaLD1.510
20.18390Jerzy JakubowskiLD1.510
21.16495Marek JanotaMA2.56
22.18507Andrzej JarząbekMA1.52
23.19677Jacek JeleńskiMA0.510
24.18796Karol KasperkiewiczMA1.53
25.16675Joanna Kilanowicz-BosekMA2.58
26.16452Elżbieta KossowskaMA1.53
27.19837Adam KowalczykMA06
28.15855Roman KowalewiczMA2.51
29.19375Zbigniew KozerskiMA16
30.06764Marian ŁukasiakMA57
31.19508Magdalena MańkowskaMA120
32.17654Michał MańkowskiMA223
33.18795Małgorzata MaruszkinMA13
34.09710Mariusz MączewskiMA1.54
35.19475Mariola MiklaszewskaMA0.57
36.06793Wiesław MiłkowskiMA53
37.18457Urszula NiespodziewańskaMA06
38.19132Jadwiga NyczMA0.57
39.19838Adam OlbrychowskiMA04
40. Halina OleszkiewiczMA07
41.18761Grażyna OżógMA0.56
42.14762Kamila Pawłowska-SierotaMA15
43.18844Alicja PersMA010
44.19106Piotr PiątkiewiczMA16
45.18298Ryszard PietrzakMA1.57
46. Zbigniew Poźniak-06
47.18505Tomasz PrzegalińskiMA1.52
48.06871Krystyna PuczyńskaMA34
49.06872Kazimierz PuczyńskiMA135
50. Alina Radlińska-04
51.18984Andrzej RedaMA1.57
52.18830Stanisław RękasMA0.57
53. Tadeusz Serafiński-07
54.19687Stanisław StachowiczMA05
55.19701Andrzej StarzykMA06
56.19781Małgorzata StrzeleckaMA06
57.19782Mirosław StrzeleckiMA06
58. Barbara Syta-06
59.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA1.57
60. Joanna Szulakowska-05
61.07001Elżbieta WodzińskaMA2.56
62.11595Dariusz WojnaMA25
63.18166Arkadiusz WódkowskiMA26
64. Anna WyczółkowskaMA02
65.19122Anna ZalewskaMA0.58
66.19702Krystyna Zapendowska-StarzykMA06
67.07032Krystyna ZembrzuskaMA1.53
68.17696Ilona ZiółkowskaMA14

Łącznie 404 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-13 g.06:13:12 (0.2247/78) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.