Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4524/23971 turniej par

szczegóły imprezy

9. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sportów Umysłowych
EX-1
czwartek, 9 maja 2019r., godz. 19:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.17921
18048
Józef Bugajewski
Łukasz Józkowiak
WP
WP
1.5
1.5
66.356
2.07271
19122
Adrian Bakalarz
Anna Zalewska
SL
MA
7
0.5
64.376
3.18784
15352
Agnieszka Mankiewicz
Michał Maszenda
MA
MA
1
3
62.765
4.19723
19023
Adam Rogowski
Kajetan Siebieszuk
PD
PM
0.5
0
62.405
5.18642
18643
Maria Niklaus
Magdalena Pawlak
WP
WP
1
0.5
61.954
6.18645
17925
Ewa Morawska
Adam Zalwowski
WP
WP
1.5
1.5
61.063
7.16586
18066
Maciej Racewicz
Michał Stasik
DS
MP
2.5
2
58.923
8.16585
19189
Adam Pigulski
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
0.5
57.102
9.19903
04719
Kornelia Kołodziejska
Artur Toeplitz
PM
PM
0
5
56.372
10.17554
19662
Jakub Dziuba
Kuba Mierzwiński
MA
MA
2
1
55.602
11.11358
03003
Aleksander Krych
Hubert Urban
MA
SW
7
7
55.042
12.17916
18897
Kajetan Gościański
Kornel Krawiec
WP
DS
2
1.5
54.941
13.17572
17539
Michalina Krysiak
Kacper Kuflowski
PM
MP
1
2.5
54.881
14.19228
17937
Weronika Dylewska
Tomasz Wąsowicz
DS
DS
0
0
53.881
15.17084
18003
Nikodem Haczkur
Jakub Sobkowiak
LB
LB
1
0.5
53.281
16.19943
19942
Marek Gardocki
Rafał Szerszyński
MA
MA
0
0
52.381
17.19667
18994
Marta Bugała
Emilia Kabaj
MA
MA
0.5
0
51.601
18.19548
17936
Weronika Głowacka
Grzegorz Suwaj
DS
DS
0
0
51.281
19.18366
19304
Anna Pytka
Natalia Pytka
LU
LU
1
0
50.271
20.06697
19468
Jarosław Kostrzewa
Katarzyna Wierzbicka
MA
MA
11
0
50.261
21.14428
17008
Wiktor Pantak
Filip Trojański
SL
MA
2
2.5
49.961
22.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
MP
1.5
2
49.741
23.17036
08930
Małgorzata Golec
Maja Żabierek
SW
SW
2
5
47.561
24.16134
17944
Dominik Caus
Martyna Wasielewska
SL
DS
1.5
0
47.451
25.19287
15507
Kinga Kraś
Mirosław Syncerek
LD
LD
0
2
46.991
26.19933
15042
Agata Gładysz
Paweł Jasiński
LD
LD
0
1.5
46.091
27.18284
17789
Aleks Bukat
Sebastian Zimorski
DS
DS
2
1.5
45.881
28.19902
19506
Wanessa Bara
Maciej Wiśniewski
ZP
ZP
0
0
45.711
29.17889
17409
Przemysław Pasiński
Rafał Skalny
MP
MP
2
1.5
45.301
30.18579
18587
Wiktor Cupiał
Karol Kraska
MP
MP
1
1
44.661
31.17912
17578
Alicja Kaczmarek
Justyna Zielniewicz
WP
WP
1
0.5
44.511
32.19724
19035
Bartosz Bejenka
Paulina Mrozińska
PD
DS
0.5
0
43.951
33.19163
18644
Wiktor Chałupniczak
Szymon Graś
WP
WP
0.5
1.5
42.661
34.19648
19725
Wojciech Paupa
Jakub Wierzbowski
PM
PD
0
0
42.461
35.18173
18000
Dominik Florczak
Dominik Zawada
MA
MP
1
1
41.591
36.18581
17545
Marcin Dworak
Franciszek Kurlit
MP
MP
0.5
2.5
39.071
37.19637
19080
Piotr Okonek
Jan Szewczyk
MA
MA
1
1
37.331
38.19908
19907
Marianna Gołębiewska
Justyna Palikowska
PM
PM
0
0
36.311
39.18974
15312
Kacper Kowalski
Mirosława Stachura
DS
DS
0
0.5
34.651
40.19495
19504
Wanesa Gilewska
Grzegorz Kupisz
ZP
ZP
0
0
33.161

Łącznie 138 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/oom/ex1/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-20 g.06:31:31 (0.2140/90) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.