Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/24028 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
Poznańska Liga Okręgowa PLO-A
niedziela, 30 czerwca 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.05279Jadwiga NowakWP11150IOR II Poznań
2.04961Stanisław DrzymałaWP5150IOR II Poznań
3.05466Piotr TyranowskiWP5145Nexus Kontrakt Poznań
4.05525Maciej WybranowskiWP4150IOR II Poznań
5.12434Wojciech KaniewskiWP4139IOR III Poznań
6.12435Janusz KoprasWP4139IOR III Poznań
7.05349Andrzej RichterWP4134IOR II Poznań
8.04872Zygfryd BaneckiWP4106Karo Poznań
9.04891Piotr BidermanWP471Karo Poznań
10.05421Jerzy StefanowskiWP413Idealny Dach Poznań
11.05420Alicja StefanowskaWP3150IOR II Poznań
12.04883Witold BegerWP3150IOR II Poznań
13.15044Piotr SurdykWP3145Nexus Kontrakt Poznań
14.15630Marian KanikowskiWP3124IOR III Poznań
15.05497Jerzy WilczekWP3117Idealny Dach Poznań
16.05304Waldemar PałkaWP3112OOK Oborniki
17.05096Jan KalickiWP3112OOK Oborniki
18.04992Zbigniew GeislerWP3112OOK Oborniki
19.12996Zdzisław WawrzyniakWP345Dębina Szynszyle Poznań
20.05335Stefan PruszyńskiWP317IOR II Poznań
21.12315Tadeusz LejwodaWP312Karo Poznań
22.15107Jerzy KamińskiWP2.5150IOR II Poznań
23.15644Robert CiesielskiWP2.5145Nexus Kontrakt Poznań
24.15400Andrzej OstrowskiWP2.5145Nexus Kontrakt Poznań
25.12340Andrzej KotWP2.5134Jardob Murowana Goślina
26.10439Tadeusz SmurawaWP2.5134Jardob Murowana Goślina
27.10437Genadiusz RyncewiczWP2.5134Jardob Murowana Goślina
28.15655Małgorzata ZielonackaWP2.5123Cybinka Poznań
29.18681Paweł FiebigWP2.5117Idealny Dach Poznań
30.05253Adam MisiakWP2.5112OOK Oborniki
31.09082Eugeniusz DotaWP2.5109IOR III Poznań
32.14510Wojciech WitkowskiWP2.5106Karo Poznań
33.04889Barbara ŁukaszewskaWP2.5106Karo Poznań
34.14724Zbigniew KaczorowskiWP2.5106Karo Poznań
35.10422Roman SadowskiWP2.5100Dębina Szynszyle Poznań
36.17258Wiesław ŚwiderskiWP2.5100OOK Oborniki
37.17404Zbigniew Borejsza-WysockiWP2150IOR II Poznań
38.16225Dariusz PawlakWP2145Nexus Kontrakt Poznań
39.13625Krystian OstrowskiWP2145Nexus Kontrakt Poznań
40.16226Jarosław MichalskiWP2145Nexus Kontrakt Poznań
41.15645Marcin BonawenturczakWP2145Nexus Kontrakt Poznań
42.18491Tadeusz DziadykiewiczWP2124IOR III Poznań
43.13721Michał ZimpelWP2123Cybinka Poznań
44.15651Andrzej ZielonackiWP2123Cybinka Poznań
45.15656Piotr CzarneckiWP2123Cybinka Poznań
46.18070Andrzej RudzkiWP2123Cybinka Poznań
47.16730Paweł SiwakWP2116IOR III Poznań
48.13607Jan SztubaWP2116IOR III Poznań
49.17508Maciej MasłowskiWP2109IOR III Poznań
50.05177Marek LewandowiczWP2104Idealny Dach Poznań
51.16718Jolanta MaterniakWP2100Dębina Szynszyle Poznań
52.11501Jarosław DobrowolskiWP215Jardob Murowana Goślina
53.10438Henryk KumochWP1.5134Jardob Murowana Goślina
54.09113Jerzy OzorowskiWP1.5128BM-CAK Puszczykowo
55.18958Andrzej JanaszekWP1.5128BM-CAK Puszczykowo
56.08651Teodor SosińskiWP1.5128BM-CAK Puszczykowo
57.18071Danuta RudzkaWP1.5123Cybinka Poznań
58.17209Krzysztof JaneckiWP1.5117Idealny Dach Poznań
59.18502Małgorzata WęglewskaWP1.5106Karo Poznań
60.18842Rafał MilinkiewiczWP1.5104Idealny Dach Poznań
61.15657Sławomir SpethWP1.5100Dębina Szynszyle Poznań
62.15653Barbara SpethWP1.5100Dębina Szynszyle Poznań
63.18667Roman WojciechowskiWP1.583Karo Poznań
64.09115Arkadiusz PohlWP1.550OOK Oborniki
65.15109Wiesław KulikowskiWP1.538OOK Oborniki
66.07672Piotr DymnyWP1128BM-CAK Puszczykowo
67.19346Andrzej DachteraWP1117Idealny Dach Poznań
68.19403Andrzej GrześkoWP1104Idealny Dach Poznań
69.17710Elżbieta Kaźmierska-SmelaWP163OOK Oborniki
70.18683Elżbieta KamińskaWP159Karo Poznań
71.18951Stefan GronowskiWP150OOK Oborniki
72.15108Hanna KulikowskaWP138OOK Oborniki
73.18629Andrzej PlewińskiWP0.5139IOR III Poznań
74.18952Jerzy WęglarzWP0.5128BM-CAK Puszczykowo
75.19234Krzysztof WawrzyniakWP0.5100Dębina Szynszyle Poznań
76.19200Grzegorz KrysińskiWP0.5100Dębina Szynszyle Poznań
77.19201Grzegorz NowakWP0.5100Dębina Szynszyle Poznań
78.19404Maria KowalWP0134Jardob Murowana Goślina
79.19411Tadeusz ŁuczkiewiczWP0128BM-CAK Puszczykowo
80.19405Roman KowalWP060Jardob Murowana Goślina
81.19412Marian TwardowskiWP043BM-CAK Puszczykowo
82.19414Krzysztof KorczykWP015BM-CAK Puszczykowo
83.19413Marzena ŻmudaWP015BM-CAK Puszczykowo

Łącznie 8880 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://izl.michzimny.pl/201819/ploa/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-19 g.07:18:09 (0.2253/93) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.