Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4356/24102 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Maj 2019
Mazowiecki WZBS
Ursynów 60+
czwartki przedpołudnie

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.19963Krystyna BiernatMA01
2. Marian Błoński-01
3. Roman Błoński-01
4. Zygmunt Bogacz-01
5.06517Halina BorewiczMA94
6.16087Feliks CzechowskiMA21
7.07786Bogdan DejnakowskiMA35
8. Henryk Drobniak-05
9.19230Roman DukindorfMA0.51
10.18371Zofia DukindorfMA0.51
11.19507Elżbieta FiejkaMA12
12. Piotr Filinger-01
13.17657Krystyna FrąckiewiczMA1.52
14.18419Tomasz GellertMA1.55
15.19602Jan GinalskiMA03
16.18604Krystyna GoreńMA11
17. Zbigniew Gozdalik-01
18. Barbara Gregorczyk-01
19. Krzysztof Gregorczyk-01
20.18982Zbigniew GżałczyńskiMA1.51
21. Andrzej Hamera-01
22.18267Tadeusz HofmanMA44
23.19345Bożena JacuchMA1.51
24.16495Marek JanotaMA2.52
25.19677Jacek JeleńskiMA12
26.18480Witold JochymMA22
27. Jerzy Karwacki-01
28.17447Ryszard KarwatMA21
29.18796Karol KasperkiewiczMA1.51
30.19375Zbigniew KozerskiMA1.51
31.17675Janusz KrólikowskiMA2.52
32. Janusz Kucharski-02
33.18322Zbigniew LenartowiczMA01
34.19965Ewa LorencMA01
35.19966Jerzy LorencMA01
36. Stanisław Markowski-02
37.09710Mariusz MączewskiMA21
38.11722Robert MichalskiMA31
39.19475Mariola MiklaszewskaMA12
40. Zbigniew Mizikowski-01
41. Ryszard Muchorski-01
42.06811Jacek MusiałMA32
43.18816Józef NowikMA11
44.17659Jerzy NoworolMA1.52
45.19132Jadwiga NyczMA11
46.18774Ewa OrłowskaMA1.52
47.18831Janina OrłowskaMA1.52
48.18761Grażyna OżógMA0.52
49.18418Józef PajorMA01
50. Krzysztof Peret-01
51.19085Zdzisław PietruszewskiMA1.52
52.19575Ewa PietrzykowskaMA02
53. Elżbieta Poniatowska-01
54.10435Waldemar PutzMA59
55. Janusz Radomski-01
56.18830Stanisław RękasMA0.52
57.19964Teresa RogoźnickaMA01
58.16450Alicja RybakMA2.56
59.16428Grzegorz RybakMA2.56
60.17998Joanna SerwatowskaMA1.55
61. Zbigniew Strzelczykowski-04
62.18603Mirosława SwobodaMA1.55
63.10833Aleksander SzczupakowskiMA32
64.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA1.52
65.19751Janusz SzymańskiMA0.51
66.17683Darla SzywalskaMA0.51
67.15871Stanisław TurlejMA1.52
68.18036Leszek TylecMA29
69.06977Janusz TyszkiewiczMA34
70.13379Włodzimierz UrbanowiczMA45
71. Andrzej Waszkiewicz-01
72.14451Stanisław WzorekMA11
73.19337Marek ZarzyckiMA01
74.07030Stanisław ZawadzkiMA2.53

Łącznie 160 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-09 g.11:24:59 (0.2554/84) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.