Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4358/24194 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Poznański Mityng Brydżowy
59th Poznan Bridge Meeting
OTP** - II KTP o puchar wójta gminy Suchy Las
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego
czwartek, 20 czerwca 2019r., godz. 17:15

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1. 
 
Ivan Aleksandrov
Milko Slavov
BUL
BUL
6
6
65.418844 
 
2.04360
08308
Mirosław Makatrewicz
Kamil Walczyk
WM
SW
13
7
60.158141III
III
3.05108
11400
Andrzej Kędzierski
Piotr Stanikowski
WP
WP
5
3
59.747538III
III
4.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
58.076935 
 
5.13709
08979
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
SW
DS
9
24
57.906332 
 
6.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
5
11
57.125729 
 
7. 
 
Atanas Donchev
Ilko Popov
BUL
BUL
6
6
57.045126 
 
8.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
ZP
WP
19
11
56.374523 
 
9. 
 
Ivan Tonev
Zivko Velikov
BUL
BUL
6
6
56.143920 
 
10. 
 
Yeshayahu Levit
Ron Tor
ISR
ISR
19
6
55.943317 
 
11.05279
04665
Jadwiga Nowak
Kazimierz Omernik
WP
PM
11
19
55.872814 
 
12.11550
07849
Piotr Marcinowski
Bogdan Szulejewski
DS
SW
11
21
55.612211 
 
13.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
MP
ZP
12
4
55.06189 
 
14.18812
 
Julian Frydrich
Adrian Schwartz
WP
ISR
19
6
54.83179 
 
15.05246
16729
Zofia Mikołajczyk
Barbara Podgórska
WP
WP
4
5
54.78168 
 
16.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
54.58158 
 
17.14789
05450
Bartosz Kaczmarek
Rafał Szymański
WP
WP
4
5
53.98147 
 
18.02673
15519
Marek Jaworski
Piotr Kulesza
MP
DS
13
7
53.95137 
 
19.15107
05525
Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
WP
WP
2.5
5
53.89126 
 
20.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
53.46116 
 
21.05059
05548
Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
LB
WP
13
11
53.11105 
 
22.02013
11296
Andrzej Jeleniewski
Artur Pomarański
ZP
LU
18
5
52.9695 
 
23.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2
52.9584 
 
24.03401
14181
Jarosław Ostrowski
Jan Rosochowicz
WP
WP
15
3
51.8374 
 
25.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
51.6463 
 
26.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
7
51.5353 
 
27.01054
03847
Tadeusz Garbacik
Jarosław Michałowski
MP
KP
13
18
51.2242 
 
28.15656
13721
Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
WP
WP
2
2
51.0832 
 
29.13899
14250
Grzegorz Jędrzejewski
Marcin Szymański
WP
MP
4
5
50.8021 
 
30.03708
08247
Robert Górny
Jan Jarmuż
KP
KP
5
4
50.4711 
 
31.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
49.6911 
 
32.05282
05534
Jerzy Nowak
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
13
17
49.6811 
 
33.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
48.9411 
 
34.15595
18760
Maciej Dąbrowski
Joanna Zalewska
OP
MA
9
2.5
48.5711 
 
35.17167
12123
Tomasz Kiełbasa
Mateusz Stępiński
MA
MA
5
9
48.3311 
 
36.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
47.7611 
 
37.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
47.6911 
 
38.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
47.4311 
 
39.05242
04848
Ewa Knapik
Maria Tomczewska
WP
PM
5
7
46.8011 
 
40.04535
04242
Dariusz Bogucki
Andrzej Fronczak
ZP
WM
15
18
46.3411 
 
41.17257
05235
Ryszard Kapela
Janusz Michalec
WP
WP
4
4
46.1611 
 
42.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2.5
2
46.1011 
 
43.11293
09122
Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
WP
WP
5
3
45.9211 
 
44.17513
16000
Bartosz Bunar
Szymon Superson
MP
MP
2.5
2.5
45.7611 
 
45.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
WP
WP
2
3
45.7511 
 
46.18681
05192
Paweł Fiebig
Jarosław Lubczyński
WP
WP
2.5
5
45.6711 
 
47.18943
17745
Witold Chmarzyński
Mateusz Polaszek
WP
WP
1
1.5
45.3111 
 
48.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
13
42.8411 
 
49.11424
05351
Henryk Duszyński
Jerzy Rodziewicz
WP
WP
5
5
42.3811 
 
50.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
42.1011 
 
51.05142
05210
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
WP
WP
4
4
42.0411 
 
52.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2.5
2.5
41.8811 
 
53.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
41.6711 
 
54.05112
05485
Marek Klatkiewicz
Jan Weber
WP
WP
5
5
41.0311 
 
55.17112
19748
Mikołaj Cankudis
Marta Cieślak
WP
WP
2.5
0
39.9411 
 
56.04906
05340
Jan Borychowski
Janusz Przybysz
WP
WP
13
9
39.1811 
 
57.16728
12093
Paweł Biś
Jarosław Marczewski
WP
WP
2
2.5
36.8511 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1698 punktów PKL, w tym 894 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl/arch2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-20 g.09:00:46 (0.2654/124) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.