Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4358/24195 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Poznański Mityng Brydżowy
59th Poznan Bridge Meeting
OTP** - III KTP 16. memoriał S. Wybranowskiego
piątek, 21 czerwca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
57.969749II
II
2.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
43.028945III
III
3.18812
 
Julian Frydrich
Adrian Schwartz
WP
ISR
19
6
40.978342III
 
4.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2
40.567638 
 
5.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
7
39.817035 
 
6.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
39.666432 
 
7.05264
05446
Jerzy Mścisz
Marek Szukała
WP
WP
13
19
37.835829 
 
8.03920
05400
Grzegorz Rojewski
Maciej Sobieralski
WP
WP
13
15
36.725126 
 
9.05314
05454
Marcin Pędziński
Bogdan Świątek
WP
WP
15
12
32.464523 
 
10.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
MP
ZP
12
4
26.733920 
 
11.02673
15519
Marek Jaworski
Piotr Kulesza
MP
DS
13
7
23.463216 
 
12.05170
02436
Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Tumielewicz
WP
LB
12
9
23.262613 
 
13.05152
05229
Andrzej Kucharski
Adam Meller
WP
WP
4
5
18.342010 
 
14.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
17.791910 
 
15.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
16.16189 
 
16.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
15.80179 
 
17.02121
03960
Ryszard Sakowicz
Radosław Szczepański
LB
KP
18
18
14.61168 
 
18. 
 
Ivan Aleksandrov
Milko Slavov
BUL
BUL
6
6
13.28158 
 
19.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
LB
15
19
11.37137 
 
20. 
 
Yeshayahu Levit
Ron Tor
ISR
ISR
19
6
10.17126 
 
21.15595
18760
Maciej Dąbrowski
Joanna Zalewska
OP
MA
9
2.5
9.80116 
 
22.01054
03847
Tadeusz Garbacik
Jarosław Michałowski
MP
KP
13
18
8.63105 
 
23.05246
05523
Zofia Mikołajczyk
Artur Wójcik
WP
WP
4
12
8.0895 
 
24.04883
05525
Witold Beger
Maciej Wybranowski
WP
WP
3
5
7.8484 
 
25.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
ZP
WP
19
11
6.9674 
 
26. 
 
Ivan Tonev
Zivko Velikov
BUL
BUL
6
6
6.7263 
 
27.05059
05548
Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
LB
WP
13
11
6.4153 
 
28.17167
12123
Tomasz Kiełbasa
Mateusz Stępiński
MA
MA
5
9
4.8942 
 
29.01945
02395
Mirosław Bublewicz
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
11
12
4.3932 
 
30.13709
08979
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
SW
DS
9
24
2.8621 
 
31.18681
05192
Paweł Fiebig
Jarosław Lubczyński
WP
WP
2.5
5
1.9111 
 
32.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
1.7211 
 
33.11424
05351
Henryk Duszyński
Jerzy Rodziewicz
WP
WP
5
5
0.4411 
 
34.08638
05357
Andrzej Dymek
Jerzy Roszak
WP
WP
5
9
-0.4311 
 
35.14789
14250
Bartosz Kaczmarek
Marcin Szymański
WP
MP
4
5
-0.4611 
 
36.11550
07849
Piotr Marcinowski
Bogdan Szulejewski
DS
SW
11
21
-1.5211 
 
37.04665
15802
Kazimierz Omernik
Adam Suchodolski
PM
PM
19
4
-3.4911 
 
38.04848
06130
Maria Tomczewska
Wojciech Waszkiewicz
PM
ZP
7
5
-8.3711 
 
39.18943
17745
Witold Chmarzyński
Mateusz Polaszek
WP
WP
1
1.5
-10.5611 
 
40.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
-12.1011 
 
41.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
-12.7311 
 
42.02013
11296
Andrzej Jeleniewski
Artur Pomarański
ZP
LU
18
5
-13.9911 
 
43.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2.5
2
-14.2011 
 
44.04535
04242
Dariusz Bogucki
Andrzej Fronczak
ZP
WM
15
18
-14.5811 
 
45.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
9
9
-15.1411 
 
46.03787
05340
Adam Kozłowski
Janusz Przybysz
LB
WP
12
9
-19.4611 
 
47.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
13
-20.0811 
 
48.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
2
-21.1711 
 
49.04360
08308
Mirosław Makatrewicz
Kamil Walczyk
WM
SW
13
7
-22.9511 
 
50.04961
05279
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
-24.9311 
 
51.05242
16729
Ewa Knapik
Barbara Podgórska
WP
WP
5
5
-27.7011 
 
52.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
-27.7911 
 
53.17513
16000
Bartosz Bunar
Szymon Superson
MP
MP
2.5
2.5
-34.4511 
 
54.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
-35.8111 
 
55.11237
15492
Łukasz Kosma
Kamil Wszędybył
LD
LD
3
1.5
-36.7811 
 
56.15656
13721
Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
WP
WP
2
2
-38.5111 
 
57.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
7
-38.9011 
 
58. 
 
Atanas Donchev
Ilko Popov
BUL
BUL
6
6
-43.7211 
 
59.17892
17008
Aron Shindler
Filip Trojański
MP
MA
2
2.5
-63.2011 
 
60.12434
12435
Wojciech Kaniewski
Janusz Kopras
WP
WP
4
4
-67.5711 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1910 punktów PKL, w tym 1000 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl/arch2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-13 g.06:42:50 (0.3123/130) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.