Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4380/24278 turniej par

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
Turniej dodatkowy O-3
niedziela, 30 czerwca 2019r., godz. 20:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.11809
05483
Krzysztof Mielnik
Tomasz Wasilewski
PM
WP
7
7
82.2631
2.14533
03502
Maciej Mendrek
Wiesław Smaza
SL
SL
2
7
47.5627
3.07052
12450
Edmund Czubak
Katarzyna Dufrat
MA
MP
11
15
30.6322
4.05208
07915
Andrzej Malenta
Wiesław Skowron
WP
LB
5
4
29.5318
5.05213
14250
Paweł Małecki
Marcin Szymański
WP
MP
11
5
23.3314
6.05611
16716
Dominik Filipowicz
Lena Ostrowska
DS
MA
21
3
23.289
7.15615
07849
Waldemar Pietrasiewicz
Bogdan Szulejewski
LB
SW
2.5
21
21.756
8.06615
06898
Jerzy Greś
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
9
4
20.496
9.18354
18890
Małgorzata Buduła
Vasil Valchev
MA
ZP
2
4
16.945
10.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
8.204
11.04161
07061
Bartosz Mer
Marek Różański
MA
MA
4
9
7.533
12.18794
07431
Danuta Kaczmarek
Marek Witek
LB
SL
1.5
21
2.373
13.09146
17030
Piotr Tuczyński
Anna Zaręba
MA
MA
17
3
1.262
14.10721
09903
Sławomir Czech
Michał Witkowski
LU
SL
7
5
-10.671
15.12575
18784
Wojciech Bondarewicz
Agnieszka Mankiewicz
ZP
MA
4
1
-11.241
16.06556
09416
Sylwester Cieślak
Sławomir Łojewski
MA
MA
12
5
-11.821
17.01224
05282
Marek Bałdysz
Jerzy Nowak
DS
WP
13
13
-12.081
18.02105
 
Grzegorz Pogodziński
Wojciech Wyrębski
LB
-
5
0
-12.101
19.03401
12362
Jarosław Ostrowski
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
15
7
-12.341
20.15617
02157
Matthias Stenneken
Paweł Szymonik
LB
LU
1
7
-15.071
21.17724
18319
Maksymilian Grochowski
Rafał Przybysz
MA
MA
2
2.5
-17.571
22.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
5
5
-19.741
23.09135
18966
Aleksandra Górska
Jacek Grzempowski
WP
WP
2.5
1
-24.461
24.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
-24.601
25.19445
04848
Kajetan Granops
Maria Tomczewska
WP
PM
0.5
7
-25.231
26.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
-31.811
27.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
-37.051
28.01599
01713
Maciej Rochowicz
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
5
7
-37.311

Łącznie 330 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-25 g.08:04:33 (0.1736/66) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.