Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4380/24284 turniej par

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
Turniej dodatkowy O-5
wtorek, 2 lipca 2019r., godz. 20:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.01239
16183
Robert Biel
Zofia Miechowicz
LB
LB
11
5
59.2431
2.15519
16585
Piotr Kulesza
Adam Pigulski
DS
DS
7
3
58.2827
3.11550
18760
Piotr Marcinowski
Joanna Zalewska
DS
MA
11
2.5
57.5423
4.03502
03562
Wiesław Smaza
Jerzy Ujma
SL
SL
7
12
56.7719
5.08166
18011
Renata Dancewicz
Filip Parol
MA
MA
7
3
56.7515
6.17721
17892
Jakub Bazyluk
Aron Shindler
MA
MP
3
2
55.7011
7.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
54.887
8.19445
05208
Kajetan Granops
Andrzej Malenta
WP
WP
0.5
5
54.786
9.18699
07431
Piotr Ciszak
Marek Witek
LD
SL
1.5
21
53.815
10.09594
01910
Ewa Dziekańska
Roman Zabłocki
DS
OP
9
5
53.575
11.05670
07093
Andrzej Kozikowski
Tomasz Krym
LD
LD
15
2.5
52.504
12.07043
06954
Sandra Różańska
Adam Suwik
MA
MA
3
18
52.423
13.01397
04848
Piotr Korecki
Maria Tomczewska
LB
PM
7
7
52.273
14.12871
01772
Rafał Molenda
Sławomir Zimniak
DS
DS
2.5
7
51.692
15.07061
17030
Marek Różański
Anna Zaręba
MA
MA
9
3
51.661
16.01224
08859
Marek Bałdysz
Krzysztof Lewandowski
DS
DS
13
7
51.321
17.03345
03469
Zbigniew Mącior
Marzena Ropska
SL
SL
18
5
50.661
18.02436
01713
Krzysztof Tumielewicz
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
9
7
48.881
19.17513
17008
Bartosz Bunar
Filip Trojański
MP
MA
2.5
2.5
48.271
20.06697
19468
Jarosław Kostrzewa
Katarzyna Wierzbicka
MA
MA
11
0.5
47.871
21.01474
01727
Ryszard Makuch
Artur Winkler
DS
DS
5
9
47.531
22.08980
08769
Zbyszko Paluczek
Sławomir Piechocki
WP
WP
5
11
47.431
23.06550
17969
Arkadiusz Ciechomski
Anna Kosiorek
MA
MA
5
2
47.211
24.01054
05403
Tadeusz Garbacik
Piotr Solecki
MP
WP
13
7
46.901
25.10709
09903
Piotr Frankowski
Michał Witkowski
LU
SL
4
5
45.951
26.09360
16716
Monika Maksymiuk
Lena Ostrowska
MA
MA
3
3
45.651
27.16544
12158
Hanna Ciuńczyk
Izabella Jaworska
MA
LD
3
4
45.141
28.16070
18763
Krystian Bączek
Maria Zarzycka
MA
MA
4
1.5
44.191
29.03472
03588
Kazimierz Róg
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
9
5
41.181
30.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
40.541
31.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
MA
11
18
39.401

Łącznie 356 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-23 g.12:10:55 (0.1763/72) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.