Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4521/24560 turniej par

szczegóły imprezy

Międzynarodowy Festiwal Brydża Bridge2Success Fest 2019
Bridge2Success Fest 2019
Turniej Asów
sobota, 11 maja 2019r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.11834
12108
Jakub Jagodziński
Aleksandra Jarosz
LU
MA
5
5
67.5827
2.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2
2
64.4726
3.14112
11320
Magda Budzyńska
Robert Kwiatkowski
MA
PK
2.5
4
62.0625
4.06749
12968
Jacek Leszczyłowski
Andrzej Piesiewicz
LD
MA
2
5
61.3224
5.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
61.0922
6.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
3
60.8621
7.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
3
3
60.4120
8.06854
06872
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
59.9719
9.06580
17167
Piotr Dybicz
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
11
5
59.4218
10.17640
07004
Marek Chylewski
Piotr Wowkonowicz
MA
MA
1.5
11
58.5617
11.08403
09620
Andrzej Fryszkowski
Adam Żelazny
MA
MA
4
5
58.2716
12.10570
10882
Wojciech Kaźmierczak
Marek Paradowski
MA
LU
12
2.5
57.9414
13.18785
18260
Paweł Sierakowski
Tomasz Wolfke
MA
MA
2
2
57.5613
14.17447
15262
Ryszard Karwat
Grzegorz Piotrowski
MA
MA
2
2
57.2012
15.06512
17082
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
MA
MA
5
4
56.9511
16.15412
13111
Bogdan Kościelny
Grażyna Kościelny
MA
MA
1
1
56.7810
17.18605
18801
Krzysztof Bekalarek
Radosław Rozman
MA
MA
1.5
1.5
55.949
18.13412
17030
Zuzanna Moszczyńska
Anna Zaręba
LD
MA
5
3
55.638
19.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
55.507
20.19106
18166
Piotr Piątkiewicz
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
1.5
2
55.406
21.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
55.396
22.12859
18259
Magdalena Kazimierczak
Maria Pruchniewska
KP
KP
2
1.5
55.335
23.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
SL
MA
7
24
54.885
24.16474
18840
Magdalena Dąbrowska
Paweł Wolski
MA
MA
0.5
0
54.685
25.06546
17227
Bogusław Chomentowski
Błażej Zalewski
MA
MA
5
1.5
54.315
26.18858
19484
Michał Frączek
Urszula Staniszewska
MA
MA
1.5
1
54.275
27.16495
19705
Marek Janota
Jan Syska
MA
MA
2.5
0.5
53.534
28.06612
02013
Jerzy Góralczyk
Andrzej Jeleniewski
PK
ZP
5
18
53.264
29.17155
06990
Sławomir Bąk
Urszula Górecka-Wideryńska
MA
MA
4
3
53.234
30.17724
18784
Maksymilian Grochowski
Agnieszka Mankiewicz
MA
MA
2
1
53.144
31.17076
17077
Joanna Gąsior
Ryszard Gąsior
MA
MA
1
1
53.024
32.07777
17951
Ewa Banaszkiewicz
Jakub Bojanowski
MA
MA
15
1.5
52.974
33.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
2
2
52.823
34.10105
16859
Robert Głowacki
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
13
5
52.763
35.14027
15492
Łukasz Gałasiński
Kamil Wszędybył
LD
LD
2
1.5
52.403
36. 
 
Mirosław Kachniewski
Michał Stępniewski
-
-
0
0
52.373
37.18797
18983
Teresa Guberow
Jacek Karczmarczyk
MA
MA
0.5
1
52.033
38.17657
18419
Krystyna Frąckiewicz
Tomasz Gellert
MA
MA
1.5
1.5
51.862
39.11722
07854
Robert Michalski
Witalis Talar
MA
OP
3
13
51.562
40.19637
19080
Piotr Okonek
Jan Szewczyk
MA
MA
1
1
51.522
41. 
 
Montse Gras
Lily Pinto
-
-
0
0
51.502
42.05295
08994
Elżbieta Drobkiewicz
Jacek Szkup
MA
LD
2
5
51.372
43.08166
07849
Renata Dancewicz
Bogdan Szulejewski
MA
SW
7
21
51.341
44.15042
16632
Paweł Jasiński
Bartłomiej Ziółkowski
LD
LD
1.5
0.5
50.921
45. 
 
Przemysław Darek
Adam Rdzanek
-
-
0
0
50.371
46.05635
08408
Bogusław Jakóbczyk
Bogdan Kaczyński
LD
MA
5
4
50.301
47.18796
18795
Karol Kasperkiewicz
Małgorzata Maruszkin
MA
MA
1.5
1.5
50.191
48. 
17695
Piotr Błoch
Wacław Kryński
-
MA
0
1
49.861
49.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
49.771
50.14237
14974
Dominik Jastrzębski
Karolina Walędzik
MA
MA
3
2
49.251
51.10308
13650
Piotr Walas
Marcin Wasłowicz
LD
PM
2.5
2
49.191
52.01138
07909
Marek Pietraszek
Paweł Pietrażycki
PK
LB
18
5
49.091
53.19706
19677
Włodzimierz Fabjański
Jacek Jeleński
MA
MA
0.5
1
49.071
54.18997
18996
Krzysztof Malesiński
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1
49.061
55.12123
16637
Mateusz Stępiński
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
9
2
48.871
56.19071
18774
Wojciech Gajzler
Ewa Orłowska
MA
MA
1
1.5
48.301
57.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
48.271
58.18861
18860
Małgorzata Dmowska
Karolina Matraszek
MA
MA
1
0.5
48.261
59.15003
15004
Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
MA
MA
2
2
48.241
60.07786
17998
Bogdan Dejnakowski
Joanna Serwatowska
MA
MA
3
1.5
47.921
61. 
17659
Czesław Kornatka
Jerzy Noworol
-
MA
0
1.5
47.771
62. 
07373
Patrick Bocken
Aleksandra Mierzwa
-
SL
6
0
47.431
63.16070
16544
Krystian Bączek
Hanna Ciuńczyk
MA
MA
4
3
47.381
64.14103
13505
Agnieszka Porowska
Adam Wierzbicki
MA
MA
1.5
1.5
47.231
65.17675
 
Janusz Królikowski
Stefan Świerczewski
MA
-
2.5
0
47.041
66.18480
16451
Witold Jochym
Jacek Paluchowski
MA
MA
2
2
46.791
67.17725
18297
Albert Grochowski
Mirosław Grochowski
MA
MA
2
1.5
46.521
68.06811
12456
Jacek Musiał
Krzysztof Stefaniak
MA
MA
3
2
46.401
69.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
1
1
46.361
70.18925
 
Andrzej Bojda
Marta Bojda
DS
-
1.5
0
46.321
71.19157
06721
Grażyna Jaskulska
Edward Krusiewicz
MA
MA
1
7
45.641
72. 
04642
Jerzy Cembrzyński
Marek Małysa
-
PM
0
7
45.381
73.11588
11595
Jacek Gajda
Dariusz Wojna
MA
MA
2.5
2
44.851
74.15075
07815
Jerzy Kotowski
Lena Leszczyńska
MA
MA
2
7
44.601
75.14420
 
Igor Chalupec
Jan Kamras
MA
-
4
6
43.951
76.19102
19365
Marek Jefremienko
Andrzej Łodziński
MA
MA
0.5
1
43.831
77.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
43.771
78.10191
12876
Artur Duczmalewski
Kazimierz Przymusiński
MA
MA
4
1.5
43.111
79.19475
03023
Mariola Miklaszewska
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
1
0.5
42.671
80.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
MA
MA
1
1
42.431
81.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
3
3
41.801
82.18984
18830
Andrzej Reda
Stanisław Rękas
MA
MA
1.5
0.5
40.951
83.18757
06628
Zofia Hordyńska
Krzysztof Hordyński
MA
MA
0.5
3
40.861
84.18831
17658
Janina Orłowska
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
MA
MA
1.5
1.5
40.351
85.10426
13379
Marek Szakun
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
3
4
40.231
86.19836
 
Elżbieta Brewińska
Zbigniew Poźniak
MA
-
0
0
39.921
87.19085
18603
Zdzisław Pietruszewski
Mirosława Swoboda
MA
MA
1.5
1.5
39.541
88.18816
15871
Józef Nowik
Stanisław Turlej
MA
MA
1
1.5
39.251
89.08543
18076
Marek Jaroszkiewicz
Wiesław Olszewski
MA
MA
2.5
2
38.721
90.17661
19680
Krzysztof Farecki
Marek Farecki
KP
MA
1.5
0
36.991
91.06374
06375
Ewa Chłopecka
Lech Chłopecki
MA
MA
4
5
36.621
92.18348
18862
Piotr Miara
Dariusz Płoszaj
MA
MA
0.5
1
34.441
93.01991
06642
Anatol Gotowczyc
Jacek Jedynak
LB
MA
2.5
2
32.401

Łącznie 912 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-10 g.23:08:48 (0.3227/196) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.