Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4543/24606 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** memoriał Janusza Plewy
Memoriał Janusza Plewy
kpzbs.host4u.pl
sobota, 10 sierpnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03963
03964
Janusz Szczuka
Piotr Szczuka
KP
KP
7
9
63.35100II
II
2.08370
03821
Bartłomiej Kamelski
Maciej Łaniewski
KP
KP
7
7
60.9388III
III
3.03708
09764
Robert Górny
Bogusz Nalazek
KP
KP
5
7
59.3477III
III
4.03714
03820
Andrzej Grela
Jarosław Łakomy
KP
KP
9
7
59.2967 
 
5.03867
03999
Jan Nawrocki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
9
5
59.1356 
 
6.04876
11293
Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
WP
WP
5
5
58.4146 
 
7.03644
03939
Adam Błachnio
Aleksander Skop
KP
KP
13
13
58.0335 
 
8.05751
05772
Roman Owsiak
Krzysztof Porczyński
LD
LD
5
5
56.4825 
 
9.03933
10534
Eugeniusz Seichter
Waldemar Sroczyński
KP
LB
12
11
55.7519 
 
10.17228
17318
Mirosław Derwojed
Andrzej Łoziński
KP
KP
2
2
55.6018 
 
11.03724
03920
Leszek Hejne
Grzegorz Rojewski
KP
WP
7
13
54.8216 
 
12.12018
04015
Andrzej Wilemski
Tomasz Woźniak
KP
KP
7
7
54.6514 
 
13.03785
12783
Roman Kowalkowski
Robert Mrukowski
KP
KP
7
5
54.5612 
 
14.09355
08052
Mariusz Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
9
7
54.3410 
 
15.03635
13570
Dariusz Bartoś
Piotr Proporowicz
KP
KP
3
5
53.889 
 
16.03712
08075
Mirosław Graczkowski
Jerzy Kowalski
KP
KP
5
13
52.387 
 
17.08379
04034
Zdzisław Zachwieja
Tadeusz Żurek
KP
KP
3
4
52.215 
 
18.09259
10314
Kazimierz Ligęza
Bogdan Zieliński
KP
KP
5
5
50.933 
 
19.03789
03884
Piotr Kreja
Wiesław Paczkowski
KP
KP
5
5
49.281 
 
20.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
49.091 
 
21.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
48.241 
 
22.03763
03829
Leszek Kawski
Bogumił Macierzyński
KP
PM
9
9
48.091 
 
23.03843
20047
Józef Matuszewski
Witold Posadzy
KP
KP
5
3
47.711 
 
24.09455
18224
Henryk Komodziński
Marek Nicewicz
KP
KP
1
1.5
47.061 
 
25.17294
03650
Marek Bałabuch
Tomasz Borucki
KP
KP
2.5
5
46.441 
 
26.13003
03822
Mariusz Bielski
Lech Łaniewski
KP
KP
5
13
46.361 
 
27.18172
18992
Marek Skonieczny
Danuta Żmudzka
KP
KP
1.5
1.5
46.341 
 
28.09253
09291
Andrzej Drzewiecki
Andrzej Sielużycki
KP
KP
5
3
45.961 
 
29.14466
17157
Aleksandra Różańska
Marek Wyżlic
KP
KP
1.5
2
45.481 
 
30.19063
16323
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Halina Pientka
KP
KP
1.5
2.5
43.861 
 
31. 
03751
Gerard Bełkowski
Ludwik Jurzysta
KP
KP
0
0.5
43.231 
 
32.16787
12046
Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
KP
KP
2
4
42.391 
 
33.18497
19386
Krzysztof Chechłowski
Andrzej Ciechacki
KP
KP
1.5
1.5
41.401 
 
34.17230
18501
Krzysztof Bonowicz
Jacek Kostrzewski
KP
KP
2
1.5
41.081 
 
35.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
0.5
0.5
40.721 
 
36.17249
17250
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
KP
KP
1.5
1.5
38.491 
 
37.19011
16936
Marian Piasecki
Bolesław Radko
KP
KP
1.5
2
24.911 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1252 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-09 g.12:02:29 (0.3772/86) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.