Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4567/24697 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** VIII Memoriał dr C. Zakrzewskiego
Grand Prix Otwocka o Puchar Prezydenta Miasta
sobota, 14 września 2019r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
4
2
64.02100
2.07043
07061
Sandra Różańska
Marek Różański
MA
MA
3
9
60.9086
3.12006
10056
Danuta Krupnik
Piotr Nowicki
MA
MA
7
5
59.6274
4.19705
13379
Jan Syska
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
1
4
58.9662
5.10105
16859
Robert Głowacki
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
13
5
58.3350
6.18120
17584
Hubert Kędziorek
Jerzy Olszewski
MA
MA
1.5
2
56.8138
7.18801
10426
Radosław Rozman
Marek Szakun
MA
MA
1.5
4
56.1625
8.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
54.5619
9.06733
17738
Grzegorz Kula
Witold Żygulski
MA
MA
11
1.5
54.5417
10.11591
06629
Tadeusz Bożek
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
5
17
53.6415
11.06526
07069
Waldemar Burakowski
Grażyna Wyczółkowska
MA
MA
15
5
52.6313
12.07789
12196
Bogusław Dziarmaga-Działyński
Zbigniew Skibicki
MA
MA
4
5
52.4211
13.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2.5
51.579
14.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
49.507
15.08931
15582
Andrzej Fengler
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
3
49.485
16.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
1.5
5
49.303
17.16495
08543
Marek Janota
Marek Jaroszkiewicz
MA
MA
2.5
2.5
49.081
18.10571
06813
Marek Kubicki
Krzysztof Najda
MA
MA
4
5
48.021
19.05656
05696
Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
LD
LD
5
5
47.621
20.06717
11658
Jolanta Krogulska
Zofia Zaręba
MA
MA
19
3
47.311
21.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
OP
5
19
46.971
22.07053
16461
Krzysztof Gołaś
Sławomir Rokicki
MA
MA
5
2.5
46.781
23.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
2.5
2.5
46.451
24.06793
06794
Wiesław Miłkowski
Jan Misiuk
MA
MA
5
7
46.381
25.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
5
12
45.211
26.09741
06291
Wiktor Cała
Zdzisław Olszewski
MA
MA
5
5
44.731
27. 
 
Marek Ciszewski
Waldemar Gawin
MA
MA
0
0
44.441
28.17998
18603
Joanna Serwatowska
Mirosława Swoboda
MA
MA
1.5
1.5
43.941
29.06573
16473
Bogusław Domaszewski
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
3
2.5
42.511
30.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
3
3
41.551
31.17657
18486
Krystyna Frąckiewicz
Irena Wilczyńska
MA
MA
1.5
1
39.291
32.15822
11191
Jacek Metter
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
2.5
5
37.821

Łącznie 1100 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/wyniki/2019/otwock/W-19otw1.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-02-20 g.16:38:19 (0.1814/74) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.