Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4414/24713 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Sierpień 2019
Śląski WZBS
Turniej Brzeziny

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.03029Stanisław AdamczykSL721
2.14870Mieczysław AntoszSL37
3.03034Andrzej BacikSL98
4.03039Tomasz BaranSL36
5.03049Tomasz BednarekSL77
6.03063Tadeusz BiskupSL59
7.03065Tomasz BobrowskiSL47
8.18440Ewa BorzyńskaSL1.52
9.16878Emil BorzyńskiSL22
10.03131Stanisław FangorSL137
11.03153Krzysztof GawełSL717
12.03154Krzysztof GawędzkiSL56
13. Andrzej GembałaNZ01
14.14848Stanisław GęgaSL2.51
15.13809Jarosław GłogowskiSL210
16.03170Cezary GóraSL73
17.12846Andrzej HermansdorferSL720
18.18439Janusz HetmańczykSL1.518
19.03199Zbigniew HylaszekSL73
20.03219Jerzy JędrzejecSL31
21.03234Krzysztof KalitaSL52
22.03254Marek KolczokSL514
23. Marek Konina-02
24.08694Roman KościelnySL316
25.18088Józef KowalikSL1.57
26. Marek KrzypkowskiNZ015
27.03308Henryk LeśniakSL35
28.19686Jerzy LewkowiczSL04
29.19739Roman ŁacinaSL0.518
30.03322Ryszard ŁazikiewiczSL71
31.11917Mariusz MaruszczykSL23
32.03337Andrzej MaszczyszynSL1117
33. Czesław MatykiewiczNZ04
34.03345Zbigniew MąciorSL1814
35.15349Roman MuszyńskiSL23
36.08716Jerzy NiemiecSL510
37.18407Andrzej OdrobińskiSL0.54
38.19320Marek OrzełSL1.52
39.03435Ireneusz PłochaSL414
40.03454Jacek RadomskiSL1115
41.03455Jerzy RadomskiSL1217
42.03469Marzena RopskaSL514
43.05797Karol RuszkiewiczSL52
44.03476Ireneusz SapotaSL45
45.11996Krzysztof SieradzkiSL26
46.03496Marek SkulimowskiSL77
47.03498Zbigniew SłabySL71
48.03506Jan SobolSL916
49.19348Leszek SuderSL1.51
50.09787Jan SynowiecSL49
51.09195Bogusława SzagałaOP43
52.01888Jan SzagałaOP53
53.03546Krzysztof ŚliwońSL1325
54.03554Krzysztof TomsiaSL924
55.07418Jerzy TomsikSL1.57
56.03561Zbigniew TymkówSL1216
57. Józef Ulfig-01
58. Józef UlfikNZ01
59.03564Zdzisław UrbańczykSL71
60.13016Janusz WacławczykSL21
61.03577Edward WareckiSL317
62.03578Dietmar WarzechaSL57
63. Jan WiatowskiNZ01
64.03590Janusz WituszyńskiSL414
65.12261Krystian WonchałaSL2.511
66.03610Herbert WróbelSL31
67.03616Rudolf ZającSL112
68.03621Krzysztof ZielińskiSL76
69.03623Mirosław ZiemskiSL2.54
70.07500Roman ZwonekSL51

Łącznie 550 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.slzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.06:48:25 (0.1952/80) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.