Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4431/24714 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Wrzesień 2019
Śląski WZBS
Turniej Brzeziny

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.03029Stanisław AdamczykSL75
2.14870Mieczysław AntoszSL34
3.03039Tomasz BaranSL33
4.03049Tomasz BednarekSL712
5.03063Tadeusz BiskupSL53
6.03065Tomasz BobrowskiSL414
7.18440Ewa BorzyńskaSL1.51
8.16878Emil BorzyńskiSL21
9.03103Robert CimrSL75
10. Stanisław CzesnoićNZ02
11.03131Stanisław FangorSL1319
12.03153Krzysztof GawełSL74
13.03154Krzysztof GawędzkiSL53
14. Andrzej GembałaNZ01
15.14848Stanisław GęgaSL2.51
16.13809Jarosław GłogowskiSL213
17.03170Cezary GóraSL711
18.18439Janusz HetmańczykSL1.57
19.03209Ryszard JaniszewskiSL2.52
20.03219Jerzy JędrzejecSL32
21.03232Grzegorz KaletaSL73
22.03231Halina KaletaSL73
23.03254Marek KolczokSL520
24. Marek KoninaNZ03
25.08694Roman KościelnySL321
26.18088Józef KowalikSL1.514
27. Marek KrzypkowskiNZ01
28.03308Henryk LeśniakSL32
29.03312Leonard LewickiSL41
30.19686Jerzy LewkowiczSL03
31.19739Roman ŁacinaSL0.57
32.03337Andrzej MaszczyszynSL1113
33. Czesław MatykiewiczNZ04
34.03345Zbigniew MąciorSL183
35.15349Roman MuszyńskiSL22
36.08716Jerzy NiemiecSL56
37.18407Andrzej OdrobińskiSL0.54
38.19320Marek OrzełSL1.53
39.03422Andrzej PiecuchSL99
40. Piotr PiesikNZ01
41.03435Ireneusz PłochaSL42
42.03454Jacek RadomskiSL113
43.03455Jerzy RadomskiSL125
44.03469Marzena RopskaSL53
45.03476Ireneusz SapotaSL43
46.11996Krzysztof SieradzkiSL21
47.03496Marek SkulimowskiSL712
48.03498Zbigniew SłabySL714
49.03506Jan SobolSL924
50.18392Anna StelmachSL1.59
51.19348Leszek SuderSL1.59
52.09787Jan SynowiecSL46
53.09195Bogusława SzagałaOP42
54.01888Jan SzagałaOP52
55.03546Krzysztof ŚliwońSL1323
56.03554Krzysztof TomsiaSL925
57.07418Jerzy TomsikSL1.514
58.03561Zbigniew TymkówSL1224
59. Józef UlfikNZ03
60.03565Krystyna UrbańczykSL12
61.03566Wiesław UrbańczykSL12
62.03564Zdzisław UrbańczykSL79
63.13016Janusz WacławczykSL21
64.03577Edward WareckiSL321
65.03578Dietmar WarzechaSL54
66. Jan WiatowskiNZ01
67.09903Michał WitkowskiSL51
68.03590Janusz WituszyńskiSL420
69.12261Krystian WonchałaSL2.513
70.03610Herbert WróbelSL32
71. Marcin WysockiNZ01
72.03623Mirosław ZiemskiSL2.52
73.07500Roman ZwonekSL51

Łącznie 500 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.slzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.06:48:19 (0.1756/83) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.