Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4613/24777 turniej teamów
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTT* II Otwarty Turniej Teamów o Puchar Wójta Gminy Turośń Kościelna
II OTT* o Puchar Wójta Gminy Turośń Kościelna
niedziela, 8 września 2019r.

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.04042
04040
14186
14157
Janusz Kowalewski
Jerzy Gober
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
PD
PD
12
11
3
4
124.855025
2.02533
02468
13993
01152
Tomasz Pawluk
Jerzy Brzustowski
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
LU
LU
5
5
5
9
122.683819
3.05876
05624
05670
05730
07543
Piotr Wulkiewicz
Jacek Grzelczak
Andrzej Kozikowski
Wiesław Niciński
Przemysław Teleszyński
PD
LD
LD
LD
LD
7
13
15
13
13
118.782714
4.04067
04157
04160
04063
Tomasz Bliński
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
Andrzej Prasalski
PD
PD
PD
PD
7
9
9
7
102.06158
5.07061
08929
04161
06815
Marek Różański
Jan Mazurkiewicz
Bartosz Mer
Piotr Nawrocki
MA
MA
MA
MA
9
7
4
19
93.4595
6.13463
18165
07642
18166
Arkadiusz Zadworny
Dariusz Kłodos
Witold Stachnik
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
MA
MA
3
2
9
2.5
80.8174
7.19725
19724
17554
07209
19723
Jakub Wierzbowski
Bartosz Bejenka
Jakub Dziuba
Krzysztof Krajewski
Adam Rogowski
PD
PD
MA
PD
PD
1
1
2
7
1
121.0553
8.16829
08605
04143
07239
Tomasz Zaleski
Krzysztof Dach
Stanisław Gawryszczak
Bogdan Zakrzewski
PD
PD
PD
PD
5
3
7
7
109.8632
9.17042
11637
15647
14252
Marek Wysocki
Andrzej Błachno
Jan Ciulkin
Stefan Kopyt
PD
PD
PD
PD
3
4
4
4
99.1711
10.15660
15659
15662
20076
15703
Mirosław Nos
Andrzej Dzienisik
Romuald Ławrynowicz
Marek Nazarko
Andrzej Żugaj
PD
PD
PD
PD
PD
2
2
2
0
2
97.9211
11.04126
14043
09338
04077
04129
13653
Wacław Nazaruk
Alfred Koda
Stanisław Lisowski
Mirosław Morchat
Adam Ościłowski
Leszek Rutkowski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
5
4
4
5
7
4
97.4511
12.12884
04079
04101
14660
Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
Stanisław Pochodowicz
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
PD
PD
4
5
5
3
96.7511
13.04124
12009
10428
04052
Roman Kruk
Mirosław Hryszko
Waldemar Miłuński
Adam Szempliński
PD
PD
PD
PD
7
5
4
5
95.8211
14.19395
19319
18850
19271
18852
18854
Rafał Łazarczyk
Sylwia Burzyńska
Patryk Klim
Aleksander Skiepko
Wiktor Skiepko
Natalia Szoka
PD
PD
PD
PD
PD
PD
0.5
0.5
1
0.5
1
0.5
74.9511
15.19124
04066
04076
19100
Ireneusz Turyk
Zbigniew Gadek
Wiesław Niewiński
Tomasz Zalewski
PD
PD
PD
PD
1.5
2
4
1
68.5611
16.04050
04047
10091
07243
Bogdan Pac
Józef Dobkowski
Jarosław Pogorzelski
Zbigniew Randzio
PD
PD
PD
PD
1
2
1
2
42.7111
17.19519
19935
19523
06697
Mateusz Lisowski
Mieszko Bartos
Kacper Karczewski
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
MA
MA
0
0
0
11
27.1811

Łącznie 689 punktów PKL, w tym 378 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-06 g.07:27:35 (0.1854/85) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.