Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4448/24941 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* GPW Memoriał Olka Czwakiela
GPW Memoriał Olka Czwakiela 2019
niedziela, 27 października 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.05226
05548
Andrzej Mazurek
Janusz Zwierzyński
WP
WP
12
11
65.097035
2.09138
05282
Danuta Kazmucha
Jerzy Nowak
OP
WP
17
13
59.426432
3.05021
10393
Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
WP
WP
4
1.5
59.116030
4.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2.5
3
58.535528
5.17921
17925
Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
WP
WP
1.5
1.5
57.145025
6.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
57.054523
7.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
SW
7
21
56.614121
8.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
5
7
56.033618
9.12435
05351
Janusz Kopras
Jerzy Rodziewicz
WP
WP
4
5
55.273116
10.08769
05353
Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
11
11
54.872714
11.05246
05523
Zofia Mikołajczyk
Artur Wójcik
WP
WP
4
12
54.152211
12.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
4
4
53.88179
13.05004
05222
Marek Górny
Stefan Masternak
WP
WP
5
5
53.84147
14.04958
11424
Tomasz Dorobek
Henryk Duszyński
DS
WP
4
5
53.71137
15.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
53.66137
16.09094
05210
Paweł Kierszka
Przemysław Maliszewski
WP
WP
3
4
52.77126
17.07695
05170
Czesław Kościelak
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
4
12
52.77116
18.15687
20075
Mieczysław Kańdulski
Jarosław Żołyniak
LB
LB
2.5
0
52.72105
19.07080
01826
Tomasz Freitag
Janusz Kościelny
WP
WP
5
9
52.6895
20.03401
14181
Jarosław Ostrowski
Jan Rosochowicz
WP
WP
15
3
52.6895
21.06041
09006
Edward Niewierowski
Adam Peszke
WP
WP
11
5
52.5984
22.05333
05531
Mirosław Powązka
Zdzisława Zabłocka
DS
DS
3
3
52.5474
23.05079
05340
Rafał Junik
Janusz Przybysz
WP
WP
7
9
52.2363
24.14167
10533
Dariusz Lisiecki
Ryszard Pałasz
WP
WP
4
11
52.1053
25.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
51.8853
26.10769
10770
Bartosz Pędziński
Jan Pędziński
WP
WP
2.5
4
51.7942
27.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2.5
51.7432
28.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
WP
WP
5
5
51.4721
29.11293
09122
Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
WP
WP
5
3
51.1211
30.05242
05314
Ewa Knapik
Marcin Pędziński
WP
WP
5
15
50.2711
31.17926
18647
Fryderyk Józefowski
Jakub Nawrocki
WP
WP
1
1.5
49.5111
32.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
3
49.4611
33.15459
17916
Jakub Domeracki
Kajetan Gościański
WP
WP
2.5
2
49.3811
34.05352
10534
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Waldemar Sroczyński
WP
LB
7
11
48.9311
35.04949
05400
Michał Dembiński
Maciej Sobieralski
WP
WP
12
15
48.7511
36.18645
19749
Ewa Morawska
Grzegorz Świąder
WP
WP
2
0
48.6611
37.18681
05192
Paweł Fiebig
Jarosław Lubczyński
WP
WP
3
5
48.0811
38.05213
08911
Paweł Małecki
Ilya Shpuntou
WP
WP
11
9
48.0411
39.05279
05489
Jadwiga Nowak
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
11
12
47.8111
40.18491
05229
Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
WP
WP
2
5
47.5911
41.04876
05118
Romuald Bartoszko
Cezary Kmiecik
WP
WP
5
5
47.5411
42.18643
16585
Magdalena Pawlak
Adam Pigulski
WP
DS
1
3
47.4611
43.09099
08980
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
WP
WP
4
5
47.3211
44.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
LB
LB
15
19
47.1011
45.12508
18216
Mateusz Górczak
Tomasz Kusztal
WP
WP
0
1.5
46.6111
46.18644
18048
Szymon Graś
Łukasz Józkowiak
WP
WP
1.5
1.5
46.2511
47.19315
19316
Marcel Błażejewski
Adam Serafin
WP
WP
0
0
46.0311
48.17254
05430
Krzysztof Jordan
Janusz Suszczyński
WP
WP
2.5
5
45.9811
49.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
2
45.8511
50.17296
05339
Stanisław Kowalczewski
Andrzej Przybylski
WP
WP
1
2.5
44.9611
51.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2.5
2
44.6011
52.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
42.4111
53.19346
19403
Andrzej Dachtera
Andrzej Grześko
WP
WP
1
1
42.2811
54.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
5
11
41.8311
55.18620
18621
Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
WP
WP
0.5
1
38.7511
56.12434
17508
Wojciech Kaniewski
Maciej Masłowski
WP
WP
4
2.5
38.6611
57.19322
19323
Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
WP
WP
1
1
36.0711
58. 
 
Nikodem Jakubowski
Albert Kołodziejski
NZ
NZ
0
0
34.4211

Łącznie 1358 punktów PKL, w tym 724 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://sonoit.pl/brydz_wlkp_wyn/2019/GPW/poz191027/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-30 g.20:02:22 (0.2793/126) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.