Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4478/24986 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Listopad 2019
Pomorski WZBS
Reg. t/par z okazji Dnia Niepodległości Słupsk

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.04760Antoni AdamiecPM43
2.06488Wiesław AndrukPM95
3.11802Marek BanasińskiPM1215
4.14230Adam BetlińskiPM43
5.18625Krzysztof BoniekPM02
6.04765Stanisław BubkaPM33
7.04545Roman BudzikPM137
8. Walentyna BugłakPM01
9.08541Mirosław CałkaPM34
10.18347Lidia ChłądPM25
11.10794Aleksander ChrenowskiPM1319
12.17810Tomasz CzekałaPM1.51
13.04775Karina DrobiniakPM54
14.04772Bogusław DykPM1214
15.04563Ireneusz DzikowskiPM187
16.04776Barbara FalkowskaPM42
17.13358Łukasz GackowskiPM23
18.04780Grzegorz GanPM413
19.10797Zdzisław GębalPM1.51
20.10798Kazimierz GierulskiPM43
21.18859Sławomir JamkaZP1.53
22.04788Ireneusz JaroszWP1811
23.04789Romuald JarugaPM2.52
24.08374Andrzej JasińskiPM52
25.16130Jerzy KajzerPM53
26.04601Witold KalińskiPM123
27.04618Wiesława KasperekPM53
28.04602Aleksander KasprzakPM1816
29.12262Radosław KmiecikPM318
30.04797Ryszard KonopkaPM1214
31.04798Mirosław KopowskiPM1214
32.04806Jan LangePM42
33.10809Ryszard LeśniewskiPM936
34.04809Wojciech LewandowskiPM44
35.11198Krzysztof LipowskiZP41
36.13364Adam LonskiPM76
37.01467Waldemar MaciejewskiDS42
38.03829Bogumił MacierzyńskiPM93
39. Kamila MarkiewiczPM01
40.04818Krzysztof MaterekPM311
41.04820Wiesław MączkowskiPM1236
42.09679Krzysztof MeyerPM33
43.11809Krzysztof MielnikPM911
44.09385Wojciech MorawskiZP35
45.04665Kazimierz OmernikPM1919
46.12802Mariusz PankiewiczPM31
47.13841Marek ParolPM416
48.11810Stefan PawlętyPM22
49.04829Marek PietrzakPM515
50.06066Ludwik PiotrowskiZP95
51.06864Andrzej PotyńskiWM181
52. Halina RaszewskaPM01
53.12562Krystyna RogalaPM2.54
54.11812Grzegorz RybakPM34
55.18826Wiesław SirmanZP23
56.16810Przemysław StefanowskiZP0.51
57. Sabina SzczechowiczPM01
58.12568Marek SzulcPM24
59.06121Bogdan TrunZP41
60.19391Barbara TumaPM12
61.19390Krzysztof TumaPM0.52
62.12710Jerzy WalawiczPM1.52
63.14780Waldemar WochnaZP51
64.04751Andrzej ZaleskiPM97
65.10983Grzegorz ZborowskiPM518
66.04854Kazimierz ZelgaPM119

Łącznie 444 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzslupski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-02-28 g.18:14:59 (0.1557/76) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.