Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4755/25284 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Turniej im. M Kochowicza
Memoriał dra Marka Kochowicza - WOŚP
kpzbs.host4u.pl
sobota, 11 stycznia 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.13570
13018
Piotr Proporowicz
Rafał Szafranek
KP
KP
5
4
63.53100II
II
2.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
WP
KP
13
18
61.9085III
III
3.09355
10870
Mariusz Grabowski
Paweł Krzemiński
KP
KP
9
4
59.1071III
III
4.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
55.7058 
 
5.08370
03821
Bartłomiej Kamelski
Maciej Łaniewski
KP
KP
7
7
55.5445 
 
6.03724
03815
Leszek Hejne
Michał Lewiński
KP
LB
7
12
54.9131 
 
7.03712
09291
Mirosław Graczkowski
Andrzej Sielużycki
KP
KP
5
3
54.2620 
 
8.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
5
4
53.5718 
 
9.03963
03964
Janusz Szczuka
Piotr Szczuka
KP
KP
7
9
53.4515 
 
10.19420
16853
Marek Grużewski
Zbigniew Mossakowski
KP
KP
1.5
3
53.3013 
 
11.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
52.4611 
 
12.09253
03761
Andrzej Drzewiecki
Waldemar Kamiński
KP
KP
5
7
52.199 
 
13.18497
20116
Krzysztof Chechłowski
Kazimierz Wierzbowski
KP
KP
1.5
0.5
51.706 
 
14.20201
18989
Piotr Mizak
Janusz Strześniewski
KP
KP
0
1
51.174 
 
15.03763
03822
Leszek Kawski
Lech Łaniewski
KP
KP
9
13
50.992 
 
16.03818
03904
Piotr Litwin
Grzegorz Prusak
KP
KP
5
5
50.681 
 
17.12861
16789
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
2
2
50.031 
 
18.19463
20119
Bogdan Kowalczyk
Alina Majchrzak
KP
KP
3
0
48.551 
 
19.18943
04740
Witold Chmarzyński
Piotr Wiankowski
KP
MA
1
21
48.481 
 
20.03650
12229
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
KP
KP
5
5
48.091 
 
21.10469
16787
Grzegorz Gralik
Justyna Graniczny
KP
KP
3
2
46.851 
 
22.03658
03885
Czesław Bury
Józef Palewicz
KP
KP
4
4
45.511 
 
23.15398
14515
Lucyna Gozdek
Mieczysław Romanowski
KP
KP
2
2.5
44.531 
 
24.15399
18931
Leszek Gozdek
Michał Samól
KP
KP
2.5
0.5
44.211 
 
25.03740
03788
Roman Janczarek
Eugeniusz Krawczyk
KP
KP
5
9
43.641 
 
26.09259
10314
Kazimierz Ligęza
Bogdan Zieliński
KP
KP
5
5
42.881 
 
27.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
0.5
0.5
42.661 
 
28.17230
18501
Krzysztof Bonowicz
Jacek Kostrzewski
KP
KP
2
1.5
42.611 
 
29.19231
 
Henryk Adamski
Arnold Borkowski
KP
KP
0.5
0
37.881 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1004 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kpzbs.host4u.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-27 g.12:50:09 (0.1753/70) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.