Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4608/25343 turniej par

szczegóły imprezy

XII Kongres UZDROWISKOWY
Turniej Par MAX (K2)
sobota, 18 stycznia 2020r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.03104
03497
Kazimierz Cios
Jerzy Skwark
MP
SL
11
15
69.8927
2.05642
05789
Barbara Jarota-Romaniuk
Jarosław Romaniuk
MA
MA
9
9
68.4225
3.16987
10925
Henryk Urbański
Kazimierz Zdebski
WP
SL
1
2.5
62.0223
4.18251
 
Elżbieta Lis
Zbigniew Szczechura
DS
NZ
2
0
61.4322
5.05059
06119
Stanisław Janik
Alina Talaga-Drabik
LB
ZP
13
5
60.2920
6.03562
06355
Jerzy Ujma
Lech Warwocki
SL
LD
12
9
60.0418
7.03933
10534
Eugeniusz Seichter
Waldemar Sroczyński
KP
LB
12
11
59.8016
8.09082
12435
Eugeniusz Dota
Janusz Kopras
WP
WP
2.5
4
59.0715
9.04920
05055
Marek Bukowski
Jolanta Jacoszek
WP
WP
5
3
58.7013
10.17301
02102
Arkadiusz Jaranowski
Czesław Plachimowicz
LB
LB
3
5
57.3911
11.19106
18166
Piotr Piątkiewicz
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
1.5
2.5
57.319
12.07080
02382
Tomasz Freitag
Sławomir Polak
WP
WP
5
7
56.448
13.06591
06705
Grzegorz Fijałkowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
9
13
55.666
14. 
 
Lidia Gotard
Krzysztof Korzeniewski
NZ
NZ
0
0
55.296
15.08328
08356
Piotr Kiełczewski
Jan Purczyński
ZP
ZP
7
7
54.585
16.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
54.465
17.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
54.385
18.05295
05017
Elżbieta Drobkiewicz
Józef Grewling
MA
WP
2
7
54.224
19.06042
11296
Zbigniew Nowak
Artur Pomarański
ZP
ZP
4
7
53.534
20.07757
05463
Elżbieta Tuchołka
Jerzy Tuchołka
WP
WP
0
2
53.534
21.02087
04103
Marian Nieznański
Dariusz Sterniczuk
LB
PD
7
5
53.473
22.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
53.283
23.18794
08978
Danuta Kaczmarek
Jacek Leśniczak
LB
LB
1.5
15
52.983
24.12278
15633
Michał Dolny
Bogusław Drozd
KP
ZP
2.5
3
52.513
25.05438
05489
Witold Szczepaniak
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
5
12
52.012
26.16173
10651
Beata Szczepańska
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
1
1.5
52.002
27.17294
18482
Marek Bałabuch
Piotr Zalcman
KP
KP
2.5
2
51.702
28.11477
04829
Ryszard Kirkowski
Marek Pietrzak
ZP
PM
4
5
51.571
29.17874
05325
Jerzy Glezer
Jerzy Podgruszewski
LB
WP
1.5
1.5
50.801
30. 
02278
Alicja Górska
Kazimierz Jaskuła
NZ
LB
0
7
50.151
31.06546
06903
Bogusław Chomentowski
Józef Rzepka
MA
MA
5
5
50.111
32.08541
04775
Mirosław Całka
Karina Drobiniak
PM
PM
3
5
49.871
33.04772
04797
Bogusław Dyk
Ryszard Konopka
PM
PM
12
12
49.121
34.18367
18368
Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
ZP
ZP
1.5
1.5
48.951
35.13722
13721
Hanna Derdowska-Zimpel
Michał Zimpel
WP
WP
1.5
2
48.691
36.20045
20046
Renata Lachowska
Witold Lachowski
WP
WP
0
0
48.611
37.01493
01523
Bohdan Mazur
Jan Niebudek
DS
DS
13
2.5
48.021
38.03744
12001
Andrzej Jarmużek
Jerzy Powalisz
KP
KP
4
2.5
47.361
39. 
 
Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
NZ
NZ
0
0
47.311
40.19063
09301
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Jerzy Bronisławski
KP
KP
2
5
47.021
41.05279
16729
Jadwiga Nowak
Barbara Podgórska
WP
WP
11
5
46.681
42.15655
15651
Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
WP
WP
2.5
2
45.551
43.20193
20192
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
WP
WP
0
0
44.951
44.15627
15069
Czesław Podgórny
Waldemar Wileński
ZP
ZP
1.5
2
44.941
45.02236
05286
Jerzy Cydzik
Ryszard Nowicki
LB
WP
5
5
44.461
46.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
44.251
47.20068
13607
Alina Dobosz-Sztuba
Jan Sztuba
WP
WP
0
2
43.881
48.20010
19644
Aneta Klaczyńska
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
0
0
43.701
49.04872
11424
Zygfryd Banecki
Henryk Duszyński
WP
WP
4
5
42.951
50. 
 
Barbara Białożyńska
Kamila Markiewicz
NZ
NZ
0
0
42.321
51.18846
14576
Ewa Bargłowska
Anna Janiszewska
ZP
ZP
1
2.5
41.641
52.01937
02056
Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
LB
LB
3
3
39.981
53.19745
17389
Wacław Kaczmarek
Zdzisława Krzyżańska
LB
LB
0.5
1.5
39.951
54.19154
19155
Ewa Pietras
Krzysztof Pietras
WP
WP
0
0
39.811
55.02115
05497
Czesław Rekret
Jerzy Wilczek
LB
WP
4
4
39.491
56. 
 
Andrzej Wojciuszkiewicz
Gabriela Wojciuszkiewicz
NZ
NZ
0
0
39.471
57.15688
02196
Barbara Soroko
Tadeusz Zwoliński
LB
LB
2.5
2
38.391
58.13711
12434
Magdalena Głombińska
Wojciech Kaniewski
MA
WP
2.5
4
37.301
59.18393
 
Wojciech Felsztyński
Stanisław Korczyński
LB
NZ
1.5
0
31.691

Łącznie 592 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-04 g.16:38:54 (0.2126/130) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.