Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4608/25344 turniej par

szczegóły imprezy

XII Kongres UZDROWISKOWY
Turniej Par IMP (K3)
sobota, 18 stycznia 2020r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.03525
10925
Aleksy Swoboda
Kazimierz Zdebski
SL
SL
7
2.5
62.0128
2.08328
08356
Piotr Kiełczewski
Jan Purczyński
ZP
ZP
7
7
58.4726
3.15655
15651
Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
WP
WP
2.5
2
44.4724
4.04920
05055
Marek Bukowski
Jolanta Jacoszek
WP
WP
5
3
44.1522
5.03933
06355
Eugeniusz Seichter
Lech Warwocki
KP
LD
12
9
37.7320
6.17874
05325
Jerzy Glezer
Jerzy Podgruszewski
LB
WP
1.5
1.5
32.8518
7.05295
05017
Elżbieta Drobkiewicz
Józef Grewling
MA
WP
2
7
32.3116
8.08541
04775
Mirosław Całka
Karina Drobiniak
PM
PM
3
5
31.6115
9.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
31.2513
10.17294
18482
Marek Bałabuch
Piotr Zalcman
KP
KP
2.5
2
29.7211
11.19745
02196
Wacław Kaczmarek
Tadeusz Zwoliński
LB
LB
0.5
2
29.309
12.07080
18251
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
WP
DS
5
2
25.537
13.06042
11296
Zbigniew Nowak
Artur Pomarański
ZP
ZP
4
7
25.406
14.11424
05497
Henryk Duszyński
Jerzy Wilczek
WP
WP
5
4
21.216
15.09082
05279
Eugeniusz Dota
Jadwiga Nowak
WP
WP
2.5
11
16.565
16.07757
05463
Elżbieta Tuchołka
Jerzy Tuchołka
WP
WP
0
2
15.585
17. 
 
Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
NZ
NZ
0
0
11.145
18.18846
11477
Ewa Bargłowska
Ryszard Kirkowski
ZP
ZP
1
4
7.634
19.03744
12001
Andrzej Jarmużek
Jerzy Powalisz
KP
KP
4
2.5
7.364
20.19154
19155
Ewa Pietras
Krzysztof Pietras
WP
WP
0
0
7.304
21. 
 
Barbara Białożyńska
Kamila Markiewicz
NZ
NZ
0
0
5.783
22.19063
12278
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Michał Dolny
KP
KP
2
2.5
4.843
23.15633
 
Bogusław Drozd
Zbigniew Szczechura
ZP
NZ
3
0
4.573
24.01845
02382
Jerzy Marszałkowski
Sławomir Polak
OP
WP
5
7
3.442
25.05059
06119
Stanisław Janik
Alina Talaga-Drabik
LB
ZP
13
5
3.172
26.05642
05789
Barbara Jarota-Romaniuk
Jarosław Romaniuk
MA
MA
9
9
3.002
27. 
 
Lidia Gotard
Krzysztof Korzeniewski
NZ
NZ
0
0
2.691
28.01493
16729
Bohdan Mazur
Barbara Podgórska
DS
WP
13
5
2.421
29.20193
20192
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
WP
WP
0
0
1.951
30.13711
02115
Magdalena Głombińska
Czesław Rekret
MA
LB
2.5
4
0.131
31.04872
12435
Zygfryd Banecki
Janusz Kopras
WP
WP
4
4
-0.361
32.08466
10534
Edward Cios
Waldemar Sroczyński
PM
LB
4
11
-1.051
33.04772
04797
Bogusław Dyk
Ryszard Konopka
PM
PM
12
12
-2.721
34.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
-6.861
35.01937
02056
Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
LB
LB
3
3
-7.541
36.18794
08978
Danuta Kaczmarek
Jacek Leśniczak
LB
LB
1.5
15
-7.841
37.02036
05286
Stanisław Kotas
Ryszard Nowicki
LB
WP
5
5
-9.021
38.02087
04103
Marian Nieznański
Dariusz Sterniczuk
LB
PD
7
5
-9.321
39.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
-10.571
40.20068
12434
Alina Dobosz-Sztuba
Wojciech Kaniewski
WP
WP
0
4
-13.061
41.06591
06705
Grzegorz Fijałkowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
9
13
-13.311
42.14576
16987
Anna Janiszewska
Henryk Urbański
ZP
WP
2.5
1
-13.581
43.16173
10651
Beata Szczepańska
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
1
1.5
-15.101
44.03497
03562
Jerzy Skwark
Jerzy Ujma
SL
SL
15
12
-15.801
45.06546
06903
Bogusław Chomentowski
Józef Rzepka
MA
MA
5
5
-16.001
46.17301
02102
Arkadiusz Jaranowski
Czesław Plachimowicz
LB
LB
3
5
-16.231
47.02278
 
Kazimierz Jaskuła
Andrzej Wojciuszkiewicz
LB
NZ
7
0
-17.721
48.01523
04829
Jan Niebudek
Marek Pietrzak
DS
PM
2.5
5
-18.901
49.17389
15688
Zdzisława Krzyżańska
Barbara Soroko
LB
LB
1.5
2.5
-20.771
50.15627
15069
Czesław Podgórny
Waldemar Wileński
ZP
ZP
1.5
2
-25.731
51.18367
18368
Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
ZP
ZP
1.5
1.5
-27.841
52.20010
19644
Aneta Klaczyńska
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
0
0
-31.531
53.05438
05489
Witold Szczepaniak
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
5
12
-38.051
54.13722
13721
Hanna Derdowska-Zimpel
Michał Zimpel
WP
WP
1.5
2
-45.251
55.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
-46.021
56.20045
20046
Renata Lachowska
Witold Lachowski
WP
WP
0
0
-56.741
57.19974
19975
Anna Walczyńska
Agnieszka Wrona
MA
MA
0
0
-62.591

Łącznie 588 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-04 g.16:37:06 (0.2318/126) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.