Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4608/25345 turniej par

szczegóły imprezy

XII Kongres UZDROWISKOWY
Turniej Par IMP (K4)
sobota, 18 stycznia 2020r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
78.3227
2.16987
10925
Henryk Urbański
Kazimierz Zdebski
WP
SL
1
2.5
48.5125
3. 
 
Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
NZ
NZ
0
0
32.4024
4.07757
05463
Elżbieta Tuchołka
Jerzy Tuchołka
WP
WP
0
2
31.7022
5.08541
04775
Mirosław Całka
Karina Drobiniak
PM
PM
3
5
31.4620
6.02382
06119
Sławomir Polak
Alina Talaga-Drabik
WP
ZP
7
5
29.3418
7.09082
12434
Eugeniusz Dota
Wojciech Kaniewski
WP
WP
2.5
4
27.1117
8.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
25.3615
9.04772
04797
Bogusław Dyk
Ryszard Konopka
PM
PM
12
12
25.3413
10.19063
05286
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Ryszard Nowicki
KP
WP
2
5
24.3012
11.08328
08356
Piotr Kiełczewski
Jan Purczyński
ZP
ZP
7
7
23.3910
12.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
5
7
23.068
13.17294
18482
Marek Bałabuch
Piotr Zalcman
KP
KP
2.5
2
22.407
14.15633
15688
Bogusław Drozd
Barbara Soroko
ZP
LB
3
2.5
21.836
15.02087
04103
Marian Nieznański
Dariusz Sterniczuk
LB
PD
7
5
20.505
16.02102
02115
Czesław Plachimowicz
Czesław Rekret
LB
LB
5
4
19.485
17.19106
18166
Piotr Piątkiewicz
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
1.5
2.5
15.655
18. 
 
Andrzej Wojciuszkiewicz
Gabriela Wojciuszkiewicz
NZ
NZ
0
0
15.465
19.05967
05968
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
ZP
ZP
9
11
14.804
20.01937
02056
Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
LB
LB
3
3
14.374
21.11477
04829
Ryszard Kirkowski
Marek Pietrzak
ZP
PM
4
5
13.904
22.20193
20192
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
WP
WP
0
0
12.893
23.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
12.133
24.18846
11296
Ewa Bargłowska
Artur Pomarański
ZP
ZP
1
7
11.263
25.03933
10534
Eugeniusz Seichter
Waldemar Sroczyński
KP
LB
12
11
9.863
26.18367
18368
Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
ZP
ZP
1.5
1.5
7.962
27.19745
17389
Wacław Kaczmarek
Zdzisława Krzyżańska
LB
LB
0.5
1.5
7.862
28.05279
05489
Jadwiga Nowak
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
11
12
6.382
29.05295
05055
Elżbieta Drobkiewicz
Jolanta Jacoszek
MA
WP
2
3
5.951
30.09301
12001
Jerzy Bronisławski
Jerzy Powalisz
KP
KP
5
2.5
5.931
31. 
 
Lidia Gotard
Krzysztof Korzeniewski
NZ
NZ
0
0
5.461
32.07080
18251
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
WP
DS
5
2
1.121
33.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
-0.331
34.05497
15655
Jerzy Wilczek
Małgorzata Zielonacka
WP
WP
4
2.5
-1.661
35.06546
06903
Bogusław Chomentowski
Józef Rzepka
MA
MA
5
5
-4.951
36.17301
03562
Arkadiusz Jaranowski
Jerzy Ujma
LB
SL
3
12
-7.531
37.18393
06355
Wojciech Felsztyński
Lech Warwocki
LB
LD
1.5
9
-8.141
38.01845
01493
Jerzy Marszałkowski
Bohdan Mazur
OP
DS
5
13
-9.321
39.17874
05325
Jerzy Glezer
Jerzy Podgruszewski
LB
WP
1.5
1.5
-11.261
40.11424
12435
Henryk Duszyński
Janusz Kopras
WP
WP
5
4
-11.361
41. 
12610
Jarosław Romański
Łukasz Żmiejko
NZ
SW
0
1
-11.811
42.19974
19975
Anna Walczyńska
Agnieszka Wrona
MA
MA
0
0
-11.941
43.05642
05789
Barbara Jarota-Romaniuk
Jarosław Romaniuk
MA
MA
9
9
-12.651
44.15076
15627
Bohdan Kamiński
Czesław Podgórny
ZP
ZP
2
1.5
-13.341
45. 
 
Barbara Białożyńska
Kamila Markiewicz
NZ
NZ
0
0
-19.301
46.08344
 
Jerzy Czeszewski
Wiesław Radziwanowski
ZP
NZ
4
0
-19.331
47.19154
19155
Ewa Pietras
Krzysztof Pietras
WP
WP
0
0
-19.441
48.15651
13721
Andrzej Zielonacki
Michał Zimpel
WP
WP
2
2
-20.371
49.19579
19578
Kazimierz Kłys
Marek Leś
ZP
ZP
1
1
-21.381
50.12278
14576
Michał Dolny
Anna Janiszewska
KP
ZP
2.5
2.5
-21.761
51.18877
19580
Bolesław Aleksandrowicz
Andrzej Kryń
ZP
ZP
1.5
1
-22.201
52.02036
 
Stanisław Kotas
Zbigniew Szczechura
LB
NZ
5
0
-22.501
53.06591
06705
Grzegorz Fijałkowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
9
13
-23.961
54.20045
20046
Renata Lachowska
Witold Lachowski
WP
WP
0
0
-26.611
55. 
03104
Joanna Cios
Kazimierz Cios
NZ
MP
0
11
-27.461
56. 
02278
Alicja Górska
Kazimierz Jaskuła
NZ
LB
0
7
-31.591
57.06042
16173
Zbigniew Nowak
Beata Szczepańska
ZP
ZP
4
1
-35.551
58.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
-36.831
59.04872
13711
Zygfryd Banecki
Magdalena Głombińska
WP
MA
4
2.5
-39.391
60.18880
18879
Roman Chmielecki
Zbigniew Lange
ZP
ZP
1.5
1.5
-41.761
61.20010
19644
Aneta Klaczyńska
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
0
0
-50.311
62.20068
13607
Alina Dobosz-Sztuba
Jan Sztuba
WP
WP
0
2
-61.461

Łącznie 616 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-10-01 g.02:30:26 (0.2534/134) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.