Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4824/25368 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Styczeń 2020
Mazowiecki WZBS
Źródło Cafe & Bistro Nowa Iwiczna

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.20000Wojciech BartnikMA13
2.14699Dariusz BebkoMA1.511
3. Agnieszka Chytła-01
4.06376Witold CzarniawskiMA44
5.16087Feliks CzechowskiMA24
6.20112Mirosław DorauMA07
7.18419Tomasz GellertMA21
8.20034Katarzyna Grabarczyk-StećMA02
9.19920Svetlana GudkovaMA03
10.20007Monika GwiazdowskaMA06
11.19630Mieczysław HauswirtMA1.51
12.19345Bożena JacuchMA22
13.20037Małgorzata JaniszewskaMA01
14.16495Marek JanotaMA2.55
15.17456Jacek Janota-BzowskiMA11
16.08543Marek JaroszkiewiczMA32
17.18507Andrzej JarząbekMA1.51
18.19157Grażyna JaskulskaMA1.52
19.06642Jacek JedynakMA25
20.19102Marek JefremienkoMA14
21. Grażyna Jeleńska-04
22.19677Jacek JeleńskiMA1.55
23. Agnieszka Kaczmarczyk-02
24.14539Bronisław KamińskiMA31
25.18796Karol KasperkiewiczMA27
26.17061Urszula KielakMA2.52
27.19486Iwona KlorekMA11
28.20021Małgorzata KołakowskaMA03
29.15412Bogdan KościelnyMA112
30.13111Grażyna KościelnyMA12
31. Wojciech Kuszko-02
32. Andrzej Laskowski-01
33.16469Wioletta LichodziejewskaMA1.54
34.19365Andrzej ŁodzińskiMA1.51
35. Szymon MachulskiMA1.53
36. Adam Marciniak-05
37.17362Jarek MarkowskiMA22
38.18795Małgorzata MaruszkinMA1.57
39.09710Mariusz MączewskiMA23
40.19475Mariola MiklaszewskaMA1.51
41. Bogna Ogińska-03
42.19921Małgorzata OlborskaMA02
43.18076Wiesław OlszewskiMA2.53
44.18831Janina OrłowskaMA1.53
45.20006Iwona OrzełowskaMA04
46. Krzysztof Orzełowski-01
47. Justyna Otulak-01
48. Roman Panaszczuk-01
49. Aleksandra Pawlak-01
50. Michał Pawlak-02
51.19085Zdzisław PietruszewskiMA1.54
52.15262Grzegorz PiotrowskiMA21
53. Marek Piotrowski-04
54. Alina Radlińska-01
55.18830Stanisław RękasMA15
56.06898Włodzimierz RutkowskiMA42
57.20319Tadeusz SerafińskiMA03
58.19684Anna SmoluchowskaMA1.54
59.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA1.53
60.18300Grażyna ŚniadewiczMA1.51
61.09210Tatiana VerkhosMA44
62.20005Dariusz WasilewskiMA12
63.19750Sławomir WitrowyMA01
64.19975Agnieszka WronaMA01
65.19122Anna ZalewskaMA1.53
66.20077Tomasz ZatajMA0.56
67.20194Dorota ZwierzyńskaMA02
68.20195Wiesław ZwierzyńskiMA02

Łącznie 204 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-27 g.12:51:11 (0.1787/78) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.