Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4619/25469 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Kadra Krajowa
Kadra Krajowa OPEN - Kocioł Warszawski
piątek, 7 lutego 2020r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.15595
12899
Maciej Dąbrowski
Michał Wróbel
OP
SL
11
7
245.46150
2.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
244.27120
3.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
MA
5
19
229.6896
4.11834
02497
Jakub Jagodziński
Dariusz Koproń
LU
LU
5
15
225.2575
5.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
MA
MA
7
12
224.5360
6.09643
05520
Tomasz Sielicki
Marek Wójcicki
MA
SL
7
19
222.9454
7.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
5
219.9751
8.05624
05739
Jacek Grzelczak
Robert Nowicki
LD
LD
13
15
217.1448
9.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
212.3243
10.04852
08434
Marta Sikora
Witold Tomaszek
PM
WP
5
12
208.5038
11.05680
05681
Włodzimierz Krysztofczyk
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
9
13
205.6932
12.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
3
2.5
204.9927
13.04783
09768
Michał Górski
Sebastian Piepióra
PM
PM
9
9
204.7822
14.06591
06705
Grzegorz Fijałkowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
9
13
203.9916
15.06382
03003
Maciej Dobrzyński
Hubert Urban
SW
SW
7
7
203.0911
16.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
9
9
198.526
17.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
7
5
197.711
18.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
196.261
19.06539
04793
Robert Chmielak
Krzysztof Kluf
MA
MA
7
12
195.951
20.07052
18382
Edmund Czubak
Jakub Urbanowicz
MA
MA
11
2
190.641
21.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
190.161
22.12660
13842
Sławomir Piętak
Robert Rostek
LU
LU
4
4
189.511
23.06549
04161
Igor Ciborowski
Bartosz Mer
MA
MA
4
4
187.751
24.17432
08800
Jacek Kapela
Jerzy Kosowicz
MA
MA
2
3
186.231
25.05654
15153
Dariusz Kardas
Teresa Pudelewicz
LD
LD
11
5
183.321
26.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
183.071
27.04660
04712
Marek Niesłuchowski
Leszek Szkudlarek
PM
PM
7
9
182.201
28.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2.5
2.5
172.011
29.10043
09357
Łukasz Kalbarczyk
Arkadiusz Majcher
MA
MA
7
11
170.561
30.12777
05785
Piotr Piotrowski
Krzysztof Robaszek
LD
LD
5
5
167.061
31.01090
01147
Bogusław Kruczek
Tadeusz Przybyło
PK
PK
11
9
166.291
32.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
5
2.5
128.671

Łącznie 1730 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/kadra/2020/open/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-04 g.16:11:31 (0.1937/74) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.