Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4619/25476 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Kadra Krajowa
Kadra Krajowa OPEN - Kocioł Wrocławski
piątek, 7 lutego 2020r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
5
7
239.17150
2.12999
12154
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
PK
DS
11
11
237.10120
3.08526
19754
Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
MP
MP
5
4
226.1296
4.02683
02774
Krzysztof Kleinrok
Jarosław Posłuszny
MP
MP
12
12
221.3675
5.01311
01408
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
DS
DS
12
5
220.7160
6.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
9
216.5454
7.05893
06079
Jacek Batóg
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
7
7
213.8651
8.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
213.2248
9.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
MP
SL
13
13
212.7243
10.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
212.5638
11.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
7
209.9532
12.01882
01881
Andrzej Skotniczny
Marek Skotniczny
OP
OP
9
7
209.6727
13.05890
06051
Marek Banach
Marek Ostrowski
ZP
ZP
5
7
208.4222
14.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
207.6416
15.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
205.7711
16.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
7
4
202.716
17.07405
02804
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
MP
MP
9
13
201.351
18.04887
05314
Olech Bestrzyński
Marcin Pędziński
WP
WP
17
15
198.531
19.15519
01617
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
ZP
DS
7
11
197.251
20.01554
16699
Janusz Pawlicki
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
7
3
192.341
21.19346
19403
Andrzej Dachtera
Andrzej Grześko
WP
WP
1
1.5
190.991
22.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
190.411
23.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
5
189.881
24.08769
05353
Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
11
13
189.821
25.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
4
4
188.541
26.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
187.081
27.12383
01324
Andrzej Chodowski
Stanisław Greszta
DS
DS
2.5
2
182.631
28.14784
12927
Dawid Permus
Adam Waszkiewicz
DS
DS
2.5
4
177.591
29.18681
05298
Paweł Fiebig
Michał Pabich
WP
WP
3
3
176.381
30.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
163.411
31.08529
02845
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
MP
MP
4
4
160.431
32.05177
05497
Marek Lewandowicz
Jerzy Wilczek
WP
WP
2.5
4
150.581

Łącznie 1730 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/kadra/2020/open/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-05-29 g.08:24:27 (0.1787/74) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.