Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4734/25513 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** - o Puchar Burmistrza Biskupca
Puchar Burmistrza (GPW-1)
niedziela, 23 lutego 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04345
10335
Tomasz Lisica
Sławomir Wrzosek
WM
WM
7
11
61.95100II
II
2.07605
04350
Zdzisław Godlewski
Jarosław Łosiak
WM
WM
5
11
61.5591III
III
3.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
12
12
60.5083III
III
4.04360
10561
Mirosław Makatrewicz
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
13
5
59.6576 
 
5.07563
08388
Radosław Kozłowski
Tomasz Kuś
WM
WM
7
4
59.6568 
 
6.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
PM
WM
18
9
57.6561 
 
7.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
57.6053 
 
8.04237
04497
Zdzisław Falkowski
Mirosław Wilga
WM
WM
5
5
56.7046 
 
9.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
2.5
12
56.4038 
 
10.11899
08271
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
MA
MA
3
5
55.7031 
 
11.04404
04494
Wiesław Pietrzak
Zenon Wawer
WM
WM
5
5
55.3023 
 
12.04197
04412
Wojciech Bobrek
Dariusz Prawdzik
WM
WM
12
11
54.1020 
 
13.13920
13904
Wojciech Adamkiewicz
Jerzy Sadowski
MA
MA
4
4
54.0518 
 
14.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
53.8017 
 
15.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
9
52.9016 
 
16.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
13
19
52.7015 
 
17.03636
04441
Mieczysław Lebiecki
Marek Słowikowski
WM
WM
2
4
52.7013 
 
18.04381
04808
Dariusz Nowak
Krzysztof Pękała
WM
WM
2
3
52.6512 
 
19.04248
04392
Piotr Garbal
Robert Ostapczuk
WM
WM
2.5
5
52.3511 
 
20.04203
04510
Janusz Borowiński
Wojciech Wrześniowski
WM
WM
13
9
52.359 
 
21.15194
12668
Halina Podlecka
Lech Skwarżyński
WM
WM
2
2.5
52.358 
 
22.04265
04329
Stanisław Charun
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
3
5
51.657 
 
23.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
51.506 
 
24.04186
04416
Janina Bakuła
Bernard Pszczoła
WM
WM
5
11
51.354 
 
25.04306
04364
Ryszard Kłusowski
Piotr Mazur
WM
WM
7
5
50.853 
 
26.06186
11900
Sławomir Grędziński
Dawid Kołodziejski
WM
WM
7
2.5
50.152 
 
27.01292
04229
Jerzy Anderszewski
Mirosław Doroszuk
WM
WM
2
9
50.051 
 
28.04365
04427
Krzysztof Michalczyk
Edmund Reczuga
WM
WM
12
7
49.901 
 
29.04303
04431
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
21
18
49.651 
 
30.04750
04767
Ewa Wyszomierska
Marek Wyszomierski
WM
WM
1.5
1.5
49.401 
 
31.04405
04474
Krzysztof Pikus
Andrzej Sulima
WM
WM
19
11
49.351 
 
32.04275
06277
Mirosław Grodzki
Janusz Kowalówka
WM
WM
5
5
48.601 
 
33.12778
10158
Piotr Djakowski
Jarosław Kłosiński
WM
WM
0.5
3
48.401 
 
34.09462
01163
Marek Serdyński
Andrzej Skoczylas
WM
WM
2
1
48.401 
 
35.04325
01616
Lucyna Krutelewicz
Roman Walaszkowski
WM
WM
4
1
48.051 
 
36.04504
04517
Arkadiusz Wojtecki
Roman Zieliński
WM
WM
4
5
47.401 
 
37.04021
04152
Henryk Bałtronowicz
Leszek Ostrowski
WM
WM
2
2
46.651 
 
38.14401
04358
Mirosław Makuch
Jakub Milkamanowicz
WM
WM
4
3
46.051 
 
39.01139
01169
Irena Sadurska
Waldemar Sadurski
WM
WM
1
1.5
45.201 
 
40.13908
13903
Jerzy Cichowski
Bogdan Jaskulski
MA
MA
1.5
4
45.151 
 
41.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
44.801 
 
42.04201
04385
Waldemar Borkowski
Stanisław Okuniewicz
WM
WM
3
4
44.751 
 
43.16440
16439
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
WM
WM
3
3
44.551 
 
44.18028
18029
Andrzej Mazur
Jan Milewski
MA
MA
1.5
1.5
44.451 
 
45.04183
01317
Janina Biała
Adam Birski
WM
WM
2.5
0
44.351 
 
46. 
 
Jacek Ratyński
Robert Ziniewicz
-
-
0
0
43.751 
 
47.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
2
2
43.751 
 
48.11747
 
Edmund Freund
Alfred Sobolewski
WM
-
0
0
43.451 
 
49.01282
10157
Adrian Brzuzy
Jarosław Jurczenko
WM
WM
1
0
42.901 
 
50.03661
01605
Leonard Dubowik
Jolanta Rucińska
WM
-
0
0
37.351 
 
51.01623
01629
Wiesław Bartko
Donat Czuba
WM
WM
0
0
33.651 
 
52. 
 
Dariusz Dobkowski
Andrzej Pleskot
-
-
0
0
31.901 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1714 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://brydz.olsztyn.pl/Biskupiec2020/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-04-21 g.22:31:27 (0.2721/114) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.