Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4862/25771 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Marzec 2020
Małopolski WZBS
tarnowskie turnieje okręgowe luty-marzec

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1. Marian Baca-01
2.07229Kazimierz BanekMP765
3.17021Stefan BentkowskiMP1.54
4.01022Tadeusz ChmielowiecPK53
5. Jan Druch-01
6.15810Stanisław DrwalMP2.520
7.07393Leszek GabrielMP77
8.07315Andrzej GałęzaMP552
9.14476Jacek GąsiorekPK2.53
10.20818Adam GdowskiMP06
11.02659Waldemar GułaMP536
12. Tadeusz Halastra-01
13.02666Andrzej HycnarPK1332
14.07230Krzysztof JakubasMP339
15.01066Andrzej JandaPK53
16.02676Jarosław JurkiewiczPK1382
17.09835Tomasz KłysSL73
18.14866Wiesława KotelonMP2.520
19.17457Lech KozłowskiMP1.54
20.12999Adam KrysaPK1174
21.20889Witold KrysaMP01
22.19050Artur ŁysakowskiMP352
23. Zbigniew Maj-05
24.07644Piotr MarkiewiczMP538
25.14361Jerzy MatelowskiPK38
26.17033Jeremiasz MazurMP22
27. Zbigniew Mączka-01
28.07532Bronisław MicekMP725
29.10555Wojciech MicekPK41
30. Jacek Mierosławski-01
31.12984Robert MostekMP483
32.02745Tadeusz MurczekMP1137
33.18018Zbigniew NiziołekPK33
34.01137Robert PiechotaPK720
35.07322Andrzej PietruchaMP780
36.15326Sebastian PiotrowskiMP0.53
37.02771Paweł PiszczekMP41
38.20844Marta PorębskaMP03
39. Monika Porębska-01
40.12755Maciej ProkuszkiMP342
41.11233Marcin RadwańskiMP23
42.15413Sławomir ReisingMP448
43.12821Krzysztof RodakMP2.51
44.11471Maciej RodzajMP9155
45.01155Małgorzata RojkowiczPK520
46.10586Marek RusekPK34
47.08882Wiesława RusekPK0.51
48.17950Ziemowit SachaMP19
49.12634Monika SautauxKP51
50.02794Ryszard SkotarskiMP1280
51.02795Władysław SłowikMP1127
52.12314Damian SmulskiPK41
53.07312Dariusz SosinMP512
54.07642Witold StachnikMA937
55.07616Jerzy StępieńMP422
56.02803Adam StonoMP1215
57.07613Marek SurmiakMP580
58.02810Wacław SypieńMP561
59.07520Zbigniew SzkołutMP525
60.11232Zbigniew ŚwiderekMP431
61. Józef Trytek-01
62.14379Józef TureckiPK44
63.01189Tadeusz UrbanekPK52
64.14360Jan WarchołPK2.51
65.07621Jerzy WielgusMP434
66.01195Zbigniew WilisowskiPK52
67. Katarzyna Wolak-01
68.19144Grzegorz WoskowiczMP11
69.02863Władysław ZiobroMP447
70.10557Zdzisław ŻuberPK38
71. Roman Żurowski-013

Łącznie 1610 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://tzbs.info/tzbs/2019/tlo2019/tlo2019_9leaderb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-08-14 g.13:36:13 (0.1800/81) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.