Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4636/25887 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

21. Mityng "Hotel Senator" OTP*
1. MTP
czwartek, 20 sierpnia 2020r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
60.007035III
III
2.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
4
58.216030III
III
3.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2.5
57.145126 
 
4.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
56.674221 
 
5.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
55.953317 
 
6.06562
02933
Maciej Czajkowski
Piotr Kucharski
MA
SW
4
18
55.002412 
 
7.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
5
11
54.64147 
 
8.02495
03423
Andrzej Kokoryka
Marek Pieczka
LU
SL
11
11
53.57137 
 
9.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
11
11
53.45116 
 
10.14728
09550
Kamil Nowak
Jakub Wojcieszek
MA
MA
13
17
53.10105 
 
11.17495
05876
Robert Barankiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
3
7
52.8684 
 
12.08283
05856
Andrzej Iwański
Piotr Walczak
SW
SW
13
21
52.1474 
 
13.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
50.9553 
 
14. 
 
Vasil Getov
Ilko Popov
BGR
BGR
6
6
50.7142 
 
15.08166
10217
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
7
49.7621 
 
15.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
5
49.7621 
 
17.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
48.8111 
 
18.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
WP
7
11
48.5711 
 
19.02946
03027
Andrzej Majcher
Włodzimierz Stobiecki
SW
SW
9
19
48.2111 
 
20.12263
04329
Anna Jaguszewska
Zbigniew Krzepkowski
MA
WM
4
5
47.5011 
 
21.06370
02990
Jacek Bors
Adam Strzelecki
SW
SW
5
7
47.3811 
 
21.01437
01744
Zdzisław Kunc
Krzysztof Wójcik
DS
DS
11
7
47.3811 
 
23.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
47.1411 
 
24.02888
07491
Zbigniew Borkowski
Tadeusz Sobota
SW
SW
12
7
46.6711 
 
25.02928
08308
Marek Kozdrach
Kamil Walczyk
SW
SW
5
7
44.1711 
 
26.02877
18794
Adam Bartosik
Danuta Kaczmarek
SW
LB
3
1.5
43.8111 
 
26.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
43.8111 
 
28.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
42.1411 
 
29.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
17
41.5511 
 
30.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
5
21
38.9311 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 740 punktów PKL, w tym 390 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/turnieje/2020/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-12-01 g.03:23:09 (0.2283/70) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.