Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4636/25888 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

21. Mityng "Hotel Senator" OTP*
2. MTP
piątek, 21 sierpnia 2020r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
WP
7
11
53.467035III
III
2.08283
05856
Andrzej Iwański
Piotr Walczak
SW
SW
13
21
46.155930III
III
3. 
 
Vasil Getov
Ilko Popov
BGR
BGR
6
6
44.384925 
 
4.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
42.314020 
 
5.12263
04329
Anna Jaguszewska
Zbigniew Krzepkowski
MA
WM
4
5
25.773015 
 
6.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
5
25.692010 
 
7.01437
01744
Zdzisław Kunc
Krzysztof Wójcik
DS
DS
11
7
23.54147 
 
8.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
17
20.54126 
 
9.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
20.23105 
 
10.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
19.6295 
 
11.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
5
11
14.2374 
 
12.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
11
11
12.3853 
 
13.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
10.6242 
 
14.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2.5
10.1521 
 
15.02495
03423
Andrzej Kokoryka
Marek Pieczka
LU
SL
11
11
10.0011 
 
16.06441
06445
Roman Urbańczyk
Ryszard Wójcik
MA
MA
7
4
8.3811 
 
17.17495
05876
Robert Barankiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
3
7
-12.4611 
 
18.04535
08308
Dariusz Bogucki
Kamil Walczyk
ZP
SW
17
7
-14.0811 
 
19.08166
10217
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
7
-14.5411 
 
20.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
-20.0811 
 
21.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
-26.9211 
 
22.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
-34.2311 
 
23.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
-36.2311 
 
24.06370
02990
Jacek Bors
Adam Strzelecki
SW
SW
5
7
-36.6911 
 
25.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
-43.0811 
 
26.12629
11195
Tomasz Magryś
Tadeusz Sum
PK
PK
2
1.5
-44.8511 
 
27.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
5
21
-51.8511 
 
28.14728
09550
Kamil Nowak
Jakub Wojcieszek
MA
MA
13
17
-52.4611 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 690 punktów PKL, w tym 364 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/turnieje/2020/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-12-01 g.03:22:04 (0.2325/66) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.