Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C5284/25896 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Warsaw Open 2020 *
Turniej nr 4
wtorek, 25 sierpnia 2020r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
SL
MA
9
11
66.077839III
III
2.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
2
59.056533III
III
3.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
58.345226 
 
4.14728
09550
Kamil Nowak
Jakub Wojcieszek
MA
MA
13
17
57.604020 
 
5.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2.5
56.722814 
 
6.15595
03184
Maciej Dąbrowski
Artur Guła
OP
SL
11
15
55.56168 
 
7.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
4
4
55.54147 
 
8.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
5
11
54.45126 
 
9.17167
14783
Tomasz Kiełbasa
Patryk Patreuha
MA
DS
7
7
51.88105 
 
10.16537
 
Marek Bytof
Dariusz Kuśmider
MA
-
2.5
0
51.7884 
 
11.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
ZP
ZP
18
7
50.6763 
 
12.06815
08313
Piotr Nawrocki
Adam Wyszyński
MA
MA
19
11
49.8642 
 
13.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
MA
SW
17
21
49.2821 
 
14.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
24
49.0911 
 
15.04198
05423
Adolf Bocheński
Jeremi Stępiński
WM
OP
13
19
48.1311 
 
16.06648
02806
Piotr Jurek
Wojciech Strzemecki
LD
MA
18
21
47.8211 
 
17.19485
01726
Adrianna Staniszewska
Tomasz Winciorek
MA
MA
1
18
47.4711 
 
18.12450
09146
Katarzyna Dufrat
Piotr Tuczyński
PM
MA
15
24
45.8611 
 
19.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
45.3111 
 
20.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
2.5
12
44.3511 
 
20.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
OP
MA
7
24
44.3511 
 
22.06612
06882
Jerzy Góralczyk
Andrzej Rohde
PK
MA
5
11
43.3811 
 
23.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
9
42.5811 
 
24.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
9
4
42.5511 
 
25.06822
05876
Anna Nosalska
Piotr Wulkiewicz
PM
PD
7
7
42.3111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 694 punkty PKL, w tym 360 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2020/warsawopen/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-27 g.15:22:49 (0.2302/60) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.