Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C5284/25900 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Warsaw Open 2020 *
Turniej nr 8
czwartek, 27 sierpnia 2020r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
MA
21
18
57.368040III
III
2.08979
14728
Krzysztof Jassem
Kamil Nowak
DS
MA
24
13
56.396734III
III
3.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
56.254925 
 
3.12263
17242
Anna Jaguszewska
Andrzej Zawada
MA
MA
4
7
56.254925 
 
5.02468
09491
Jerzy Brzustowski
Rafał Niedzielski
LU
LU
5
7
54.443116 
 
6.12450
09146
Katarzyna Dufrat
Piotr Tuczyński
PM
MA
15
24
54.03179 
 
6.05363
05824
Jerzy Russyan
Krzysztof Stadnicki
WM
LD
21
9
54.03179 
 
8.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
ZP
ZP
18
7
53.75137 
 
9.06822
15802
Anna Nosalska
Adam Suchodolski
PM
PM
7
5
53.47116 
 
10.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
53.3395 
 
11.06648
02806
Piotr Jurek
Wojciech Strzemecki
LD
MA
18
21
53.1974 
 
12.15595
07809
Maciej Dąbrowski
Piotr Kołuda
OP
LU
11
17
53.0653 
 
13.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
5
11
52.3632 
 
14.08294
17167
Mariusz Bartkowski
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
17
7
52.0811 
 
15.04198
05423
Adolf Bocheński
Jeremi Stępiński
WM
OP
13
19
51.6711 
 
16.09357
14783
Arkadiusz Majcher
Patryk Patreuha
MA
DS
11
7
51.5311 
 
17.06817
09643
Renata Neronowicz
Tomasz Sielicki
MA
MA
12
7
51.2511 
 
18.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
SL
MA
9
11
50.1411 
 
19.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
48.0611 
 
19.17495
05670
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
LD
LD
3
15
48.0611 
 
21.16537
06882
Marek Bytof
Andrzej Rohde
MA
MA
2.5
11
45.2811 
 
22.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
44.3111 
 
23.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
2.5
12
42.2211 
 
24.12006
15032
Danuta Krupnik
Rafał Maszenda
MA
MA
7
4
39.5811 
 
25.09822
06815
Zdzisław Ingielewicz
Piotr Nawrocki
OP
MA
7
19
36.9411 
 
26.07052
19482
Edmund Czubak
Magda Urbańska
MA
MA
11
1
30.9711 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 742 punkty PKL, w tym 396 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2020/warsawopen/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-27 g.14:28:21 (0.2056/62) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.