Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4793/25944 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
Pomorska liga okręgowa 2019/2020
wtorek, 30 czerwca 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.13796Marzena BanachPM270MERITUM Gdańsk
2.20264Filip BarnigielPM074AZS Politechnika Gdańska
3.15149Janina BłażukPM1.5106Seniorzy Gdynia
4.15933Krystian BojeczkoPM1.574AZS Politechnika Gdańska
5.09626Kazimierz BonikPM2.5106Seniorzy Gdynia
6.09628Adam BorowskiPM2.5100DK-SM Rumia Janowo 2
7.20144Zdzisław BrzozaPM039KBS Gdańsk_Siedlce
8.04548Andrzej BurczykPM4106Seniorzy Gdynia
9.16719Janina BuszmanPM2109Marek Auto Rumia
10.18347Lidia ChłądPM224Hotel Zacisze
11.02618Zofia CzarneckaPM2.570MERITUM Gdańsk
12.04551Robert CzarneckiPM560Hotel Zacisze
13.04557Tomasz DobrowolskiPM2.5150KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
14.17244Bartek DrabińskiPM123DK-SM Rumia Janowo 2
15.20246Zenon ElertPM026KBS Gdańsk_Siedlce
16.04778Piotr FraniewskiPM5144Hotel Zacisze
17.18799Franciszek GappaPM1100DK-SM Rumia Janowo 2
18.20143Wojciech GillaPM0104KBS Gdańsk_Siedlce
19.12566Tadeusz GniazdowskiPM1.586KONTRA Krokowa
20.18902Jacek IngielewiczPM170MERITUM Gdańsk
21.15706Ryszard JankowskiPM2128KONTRA Krokowa
22.19388Andrzej JarząbkowskiPM0.5144Hotel Zacisze
23.16235Jadwiga JeziorskaPM2.5109Marek Auto Rumia
24.12612Jan KamińskiPM5109Marek Auto Rumia
25.11731Zbigniew KamińskiPM3128KONTRA Krokowa
26.09671Piotr KamodaPM1106Seniorzy Gdynia
27.15147Maria KarwackaPM1.5100DK-SM Rumia Janowo 2
28.04603Jakub KasprzakPM11144Hotel Zacisze
29.04604Patryk KasprzakPM536Hotel Zacisze
30.12564Mariusz KaźmierczakPM1.557KONTRA Krokowa
31.15286Angelika KonderakPM225AZS Politechnika Gdańska
32.19967Klaudiusz KotwisPM050AZS Politechnika Gdańska
33.18380Piotr KowalewskiPM1.5106Seniorzy Gdynia
34.12573Zdzisław KozaPM3150KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
35.15849Dominik KrajnikPM274AZS Politechnika Gdańska
36.17828Anna KrasińskaPM2128MERITUM Gdańsk
37.20504Władysław KrólPM052KBS Gdańsk_Siedlce
38.12561Beata KrystkiewiczPM257KONTRA Krokowa
39.18901Grzegorz KujawińskiPM1.5133MERITUM Gdańsk
40.09674Marek KulpaPM3106Seniorzy Gdynia
41.12563Franciszek KwidzińskiPM2128KONTRA Krokowa
42.16998Joanna ŁataPM0.525AZS Politechnika Gdańska
43.14982Paweł ŁużeckiPM1.5117KBS Gdańsk_Siedlce
44.14359Jerzy MaciejakPM1.582Marek Auto Rumia
45.16765Mirosław MakuratPM2.5150KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
46.15142Mateusz ManiaPM299AZS Politechnika Gdańska
47.18845Krystyna MarsonPM1117KBS Gdańsk_Siedlce
48.08102Zygmunt MikołajczykPM3109Marek Auto Rumia
49.15707Marek MiłoszPM057KONTRA Krokowa
50.10996Łukasz NierzwickiPM425AZS Politechnika Gdańska
51.18272Dorota NiewińskaPM1144Hotel Zacisze
52.18273Waldemar NiewińskiPM1144Hotel Zacisze
53.16322Czesław OssowskiPM2117KBS Gdańsk_Siedlce
54.18912Anna OstrowskaPM1106Seniorzy Gdynia
55.13841Marek ParolPM482Marek Auto Rumia
56.19628Aleksandra PawlakPM174AZS Politechnika Gdańska
57.19629Sebastian PawlakPM0.574AZS Politechnika Gdańska
58.20139Sławomir PawłowskiPM039KBS Gdańsk_Siedlce
59.04031Paweł PiątkowskiPM199AZS Politechnika Gdańska
60.10348Dariusz PodfigurnyPM4133MERITUM Gdańsk
61.18903Piotr PolackiPM1.570MERITUM Gdańsk
62.17435Zbigniew PorębskiPM182Marek Auto Rumia
63.17590Aleksandra RekowskaPM1144Hotel Zacisze
64.13877Andrzej RissPM382Marek Auto Rumia
65.12562Krystyna RogalaPM2.5128KONTRA Krokowa
66.08072Stanisław RudnyPM2100DK-SM Rumia Janowo 2
67.18559Marek RudowskiPM0104KBS Gdańsk_Siedlce
68.15141Marcin SmyczyńskiPM299AZS Politechnika Gdańska
69.15137Ewa StukanPM282Marek Auto Rumia
70.16138Halina SułkowskaPM013KBS Gdańsk_Siedlce
71.12568Marek SzulcPM2114KONTRA Krokowa
72.17756Artur SzybowskiPM1.5139GALAKTYCZNI Gdańsk
73.17345Leszek SzybowskiPM2139GALAKTYCZNI Gdańsk
74.17624Wojciech SzybowskiPM1.5139GALAKTYCZNI Gdańsk
75.16478Elżbieta SzymańskaPM0100DK-SM Rumia Janowo 2
76.10819Marek SzymborskiPM4122Marek Auto Rumia
77.04716Marek SzymeczkoPM2150KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
78.13871Jan TesarowskiPM257KONTRA Krokowa
79.17754Andrzej TrzeciakPM2139GALAKTYCZNI Gdańsk
80.20145Andrzej UrbaniakPM026KBS Gdańsk_Siedlce
81.12571Włodzimierz WasielewskiPM2.5150KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
82.20042Janina WleklińskaPM0117KBS Gdańsk_Siedlce
83.12574Waldemar WnukPM2.5100KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
84.10823Piotr ZamiarPM4133MERITUM Gdańsk
85.14106Ryszard ZawadowiczPM2100DK-SM Rumia Janowo 2
86.17210Olgierd ZielińskiPM1100DK-SM Rumia Janowo 2
87.17757Marek ZiółtkowskiPM1.5139GALAKTYCZNI Gdańsk
88.17136Maciej ŻurekPM199AZS Politechnika Gdańska
89.18379Andrzej ŻylisPM148Seniorzy Gdynia

Łącznie 8519 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://izl.michzimny.pl/201920/gda/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-04-15 g.01:52:03 (0.2245/99) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.