Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4793/25978 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
III Liga Śląska
wtorek, 30 czerwca 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.08393Janusz AnczakowskiMA537EKONAFT Radom
2.03034Andrzej BacikSL9228SITG Katowice/O Rety Mikołów
3.14139Henryk BarańskiSL357DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
4.16941Marek BarańskiSL1.578GKS Piast-KOMETA III Gliwice
5.03046Alfred BartkowiakSL5178SITG Katowice/O Rety Mikołów
6.03052Janis BendiksSL745GKS Piast-KOMETA III Gliwice
7.20071Bartosz BiernackiSL066DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
8.18440Ewa BorzyńskaSL1.5150DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
9.16878Emil BorzyńskiSL2150DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
10.15345Sławomir BrodzińskiSL2.574ZTB 7TREFL Zawiercie
11.03077Lesław BudzynSL5135GKS Piast-KOMETA III Gliwice
12.15738Jerzy CałkaSL279GKS Piast-KOMETA III Gliwice
13.16134Dominik CausSL2100BUKS MDK MOSM II Bytom
14.03085Jacek CebulskiSL7197IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
15.03088Krzysztof ChmielSL4222ZTB 7TREFL Zawiercie
16.19467Ryszard ChmielewskiSL1200PIKAR Częstochowa
17.03098Jerzy CiesielczukSL1256GKS Piast-KOMETA III Gliwice
18.03107Jacek CzajaSL4240GKS Piast II Gliwice
19.15340Aleksander DrabczykSL3220CKS Czeladź
20.09807Piotr DrągSL3240GKS Piast II Gliwice
21.03123Mariusz DulińskiSL2.5280ZTB 7TREFL Zawiercie
22.16276Zbigniew DurczyńskiSL2.5113GKS PIAST I Gliwice
23.12510Maciej EsnekierSL2.5114SITG Katowice/O Rety Mikołów
24.03137Andrzej FitekSL3220CKS Czeladź
25.16281Wiesław FrąckowiakSL2.5184IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
26.03141Rafał FurgalSL4280ZTB 7TREFL Zawiercie
27.03143Edmund GabryśSL5150GKS Piast II Gliwice
28.03154Krzysztof GawędzkiSL5184IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
29.18092Tomasz GąsiorSL1.568GKS Piast-KOMETA III Gliwice
30.13806Roman GąskaSL1.549SITG Katowice/O Rety Mikołów
31.16272Artur GłowackiSL2.5190JKBS II Jastrzębie-Zdrój
32.14452Marek GogołowiczSL2135GKS Piast-KOMETA III Gliwice
33.03168Roman GoszczSL5210IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
34.03170Cezary GóraSL7212SITG Katowice/O Rety Mikołów
35.03172Zbigniew GórskiSL430GKS Piast II Gliwice
36.03185Zbigniew GułaSL13280ZTB 7TREFL Zawiercie
37.03188Michał HaczewskiSL5197IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
38.14070Wiktoria HałasSL1.530BUKS MDK MOSM II Bytom
39.03191Jacek HałatSL5228SITG Katowice/O Rety Mikołów
40.03195Mariusz HerwichSL5195SITG Katowice/O Rety Mikołów
41.18439Janusz HetmańczykSL1.5150DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
42.03199Zbigniew HylaszekSL7179SITG Katowice/O Rety Mikołów
43.16278Janusz JabłońskiSL2.5147GKS Piast-KOMETA III Gliwice
44.03221Paweł JończykSL4220CKS Czeladź
45.03234Krzysztof KalitaSL5170DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
46.08993Tadeusz KarpikSL4182PIKAR Częstochowa
47.03245Korneliusz KempaSL3113GKS PIAST I Gliwice
48.17664Tadeusz KoisSL2.5190JKBS II Jastrzębie-Zdrój
49.12712Piotr KondziołkaSL382SITG Katowice/O Rety Mikołów
50.02693Paweł KorombelSL5300GKS PIAST I Gliwice
51.08694Roman KościelnySL3150DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
52.17119Arkadiusz KowalSL1.590BUKS MDK MOSM II Bytom
53.03270Marek KozikSL4222ZTB 7TREFL Zawiercie
54.04119Robert KrupińskiSL4300GKS PIAST I Gliwice
55.03288Paweł KrzyżanowskiSL519PIKAR Częstochowa
56.18403Tadeusz KucSL1.5166JKBS II Jastrzębie-Zdrój
57.03304Julian LassotaSL1260GKS Piast II Gliwice
58.03307Artur LechSL4220CKS Czeladź
59.03308Henryk LeśniakSL366DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
60.19739Roman ŁacinaSL1122DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
61.16275Tomasz ŁoskotSL1114SITG Katowice/O Rety Mikołów
62.07817Ewa ŁukowskaSL2.555CKS Czeladź
63.13546Damian MachuraSL230BUKS MDK MOSM II Bytom
64.11084Jan MalinkaSL0.560JKBS II Jastrzębie-Zdrój
65.03332Zdzisław MałekSL9160BUKS MDK MOSM II Bytom
66.03339Jerzy MaturaSL3160BUKS MDK MOSM II Bytom
67.09951Jacek MichalskiSL4119IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
68.03357Paweł MierniczekSL7207GKS PIAST I Gliwice
69.12714Wacław MizeraSL4132IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
70.03371Marek MizgalskiSL375GKS Piast II Gliwice
71.08519Jacek MłyńczykMP13146PIKAR Częstochowa
72.03388Marek NiciejaSL5300GKS PIAST I Gliwice
73.07380Marek NiedbachSL3105GKS Piast II Gliwice
74.08716Jerzy NiemiecSL585DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
75.03396Roman OchotSL4139DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
76.07385Maria OrłowskaSL4138CKS Czeladź
77.19320Marek OrzełSL1.5170DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
78.11000Jerzy PalaSL4132IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
79.03405Janusz PaliwodaSL5200PIKAR Częstochowa
80.07388Grzegorz PanekSL3105GKS Piast II Gliwice
81.17568Marianna PantakSL0.540BUKS MDK MOSM II Bytom
82.14428Wiktor PantakSL2.5160BUKS MDK MOSM II Bytom
83.15746Tomasz PawełczykSL330BUKS MDK MOSM II Bytom
84.11240Andrzej PluszczewskiSL2.5147GKS Piast-KOMETA III Gliwice
85.03442Dariusz PotuszyńskiSL3113GKS PIAST I Gliwice
86.03444Jerzy PrijmaSL5225GKS Piast II Gliwice
87.03448Jan PudlikSL9300GKS PIAST I Gliwice
88.03464Adam RobakSL13212SITG Katowice/O Rety Mikołów
89.03470Zofia RożniatowskaSL475GKS Piast II Gliwice
90.03471Bolesław RożniatowskiSL575GKS Piast II Gliwice
91.07448Krzysztof SalaSL445ZTB 7TREFL Zawiercie
92.03476Ireneusz SapotaSL4170DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
93.12905Michał SikoraSL2150DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
94.11966Janusz SkirłoSL2.557GKS Piast-KOMETA III Gliwice
95.16279Tomasz SkowronSL2.5113GKS PIAST I Gliwice
96.03498Zbigniew SłabySL7184IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
97.18040Marian SokołowskiSL256GKS Piast-KOMETA III Gliwice
98.16807Dariusz SołtysikSL2148ZTB 7TREFL Zawiercie
99.18392Anna StelmachSL2113GKS Piast-KOMETA III Gliwice
100.19348Leszek SuderSL1.5190JKBS II Jastrzębie-Zdrój
101.03524Wojciech SułekSL5207GKS PIAST I Gliwice
102.09787Jan SynowiecSL4170DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
103.20591Daniel SzczerbakSL0182PIKAR Częstochowa
104.03530Fabian SzczerekSL4119IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
105.15744Tadeusz SzpakSL3169GKS Piast-KOMETA III Gliwice
106.15346Wojciech SzubaSL2.5148ZTB 7TREFL Zawiercie
107.17351Bogdan TarnawskiSL1.557GKS Piast-KOMETA III Gliwice
108.03561Zbigniew TymkówSL12193CKS Czeladź
109.18405Eugeniusz UrbańczykSL1.5166JKBS II Jastrzębie-Zdrój
110.03564Zdzisław UrbańczykSL7190JKBS II Jastrzębie-Zdrój
111.03577Edward WareckiSL385DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
112.11421Wojciech WnętrzakSL3240GKS Piast II Gliwice
113.12261Krystian WonchałaSL2.538DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
114.17350Janusz ZagałaSL1.557GKS Piast-KOMETA III Gliwice
115.03616Rudolf ZającSL11228SITG Katowice/O Rety Mikołów
116.03618Eugeniusz ZalewskiSL9251ZTB 7TREFL Zawiercie
117.15344Adam ZiętekSL414IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
118.07500Roman ZwonekSL532DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
119.13014Mirosław ŻerkowskiSL2.5220CKS Czeladź
120.03628Andrzej ŻukSL4170DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
121.03631Adam ŻywiecSL475GKS Piast II Gliwice

Łącznie 17495 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.slzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-27 g.15:24:56 (0.3177/134) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.