Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4726/26013 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* 2. Lubuski Mityng Brydzowy
Główny Turniej Par
Maksy
niedziela, 11 października 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
60.688241III
III
2.05670
07109
Andrzej Kozikowski
Jerzy Ronke
LD
LD
15
13
59.267136III
III
3.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
56.986131 
 
4.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
56.955126 
 
5.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
55.554121 
 
6.08769
05400
Sławomir Piechocki
Maciej Sobieralski
WP
WP
11
15
55.503116 
 
7.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
17
17
54.992111 
 
8.08165
01621
Marek Czerniawski
Wojciech Sękowski
DS
DS
4
5
54.95168 
 
9.01502
01577
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Poznysz
DS
DS
19
12
54.43147 
 
10.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
9
11
54.28126 
 
11.08166
05314
Renata Dancewicz
Marcin Pędziński
MA
WP
7
15
54.07116 
 
11.01826
05856
Janusz Kościelny
Piotr Walczak
WP
SW
9
21
54.0795 
 
13.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
53.7274 
 
14.02367
09996
Bogumił Olszewski
Krzysztof Sinicki
LB
LB
5
4
53.4763 
 
15.16470
12680
Agata Pyclik-Chojenka
Michał Wróblewski
ZP
PM
2.5
4
51.9542 
 
16.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
13
51.9321 
 
17.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
51.7911 
 
18.07915
18392
Wiesław Skowron
Anna Stelmach
LB
SL
4
2
51.1311 
 
19.12691
01718
Stanisław Borowiec
Bogumił Wegner
DS
DS
4
12
48.0211 
 
20.11444
11296
Grzegorz Adamski
Artur Pomarański
ZP
ZP
4
7
47.5711 
 
21.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
5
46.7811 
 
22.20178
18869
Marian Chrzanowski
Dominik Hołyś
DS
DS
0
2
45.4111 
 
23.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
44.5911 
 
24.02235
19988
Jacek Corn
Henryk Wiciński
LB
LB
4
2
44.1311 
 
25.20349
20010
Izabela Górnicka
Aneta Klaczyńska
WP
WP
0
0.5
43.8311 
 
26.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
43.7011 
 
27.16173
10651
Beata Szczepańska
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
1.5
2
43.4711 
 
28.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
4
2.5
42.6311 
 
29.06042
06085
Zbigniew Nowak
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
5
11
42.4611 
 
30.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
WP
WP
0.5
0
42.0911 
 
31.18951
09115
Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
WP
WP
1.5
1.5
40.8311 
 
32.15324
08859
Henryk Gayny
Krzysztof Lewandowski
DS
DS
2
7
38.5311 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 910 punktów PKL, w tym 480 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://brydzlubuski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-04-22 g.13:53:42 (0.2303/74) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.