Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5098/26198 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Styczeń 2021
Małopolski WZBS
Obóz Młodzieżowy - TP3

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.20792
02712
Jolanta Kuflowska
Marcin Kuflowski
MP
MP
0.5
5
70.3110
2.07271
20675
Adrian Bakalarz
Jakub Pietrzak
SL
SL
7
1
68.7510
3.20672
12899
Natalia Suszanowicz
Michał Wróbel
SL
SL
1
7
67.769
4.20108
06101
Franciszek Krajewski
Paweł Stężała
KP
ZP
1
5
65.489
5.20806
20641
Mateusz Bakalarski
Maximilian Szemik
SL
SL
0.5
1
62.988
6.03206
21220
Maciej Janeczko
Jadwiga Stężała
MP
ZP
9
0
61.087
7.18536
17899
Jakub Marekwica
Bartosz Żbik
SL
MP
1.5
2
60.657
8.19721
19899
Kacper Kisielewski
Milena Klimiuk
MP
MP
1.5
1.5
59.156
9.20657
20662
Mikołaj Kubiczek
Jakub Ledwoń
SL
SL
0.5
1
57.956
10.18578
19769
Laura Cichoń
Ada Żbik
MP
MP
1.5
0.5
56.825
11.19830
18284
Wojciech Bąk
Aleks Bukat
MA
DS
1.5
2.5
55.805
12.19718
20706
Ignacy Kotewicz
Jakub Michalski
MP
MP
1
0
55.114
13.19730
02580
Jakub Korzeniowski
Agata Kowal
MP
MP
1.5
7
54.404
14. 
19887
Kinga Gawron
Paulina Kotyras
-
MP
0
0
53.553
15.20709
19844
Adam Mazur
Tomasz Trojak
MP
MP
0
0.5
53.272
16.17539
19720
Kacper Kuflowski
Antoni Wójtowicz
MP
MP
3
1.5
52.702
17.20705
20707
Michał Porębski
Stanisław Wadowski
MP
MP
0
0
50.992
18.17593
21071
Kinga Kowal
Ada Szewc
MP
MP
2
0
50.852
19.17700
19733
Julia Chrabąszcz
Bruno Woźniakiewicz
MP
MP
1
0.5
50.722
20.12999
19843
Adam Krysa
Jan Trojak
PK
MP
11
1.5
50.572
21.20133
11673
Franciszek Stężała
Gabriela Stężała
ZP
ZP
0.5
1.5
47.872
22.20655
20666
Dominika Lucka
Mateusz Wołowiec
SL
SL
1
0.5
46.162
23.20078
19719
Kaja Kowal
Emilia Massalska
MP
MP
0.5
1
45.032
24.18588
18597
Gabriela Kroner
Agata Warunek
MP
MP
1.5
1.5
44.742
25.20668
20642
Emilia Gwóźdź
Kamil Życzkowski
SL
SL
1
1
44.472
26.21210
20507
Franciszek Kierepka
Marek Księżopolski
SL
SL
0
0
44.321
27.17709
21070
Alicja Bigosińska
Hubert Starowicz
MP
MP
1
0
38.781
28.19884
19885
Maja Homenda
Hanna Necel
MP
MP
0.5
0.5
37.361
29.21209
20414
Antoni Kierepka
Oskar Majerowski
SL
SL
0
0
34.941
30.19197
20708
Jakub Gawron
Wiktor Nenko-Samborek
MP
MP
1.5
0
34.661
31.21211
21117
Jakub Kierepka
Franciszek Ślusarczyk
SL
SL
0
0
34.231
32.19280
20418
Kryspin Donder
Oliwer Rubach
SL
SL
0.5
0
32.811
33. 
 
Aleksandra Mudyna
Aneta Sikorska
-
-
0
0
27.131
34.20702
20023
Alina Klimiuk
Joanna Massalska
MP
MP
0
0.5
26.631

Łącznie 248 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-08-02 g.22:57:13 (0.2262/78) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.