Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5098/26201 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Styczeń 2021
Małopolski WZBS
Obóz Młodzieżowy - TP6

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.02712
20707
Marcin Kuflowski
Stanisław Wadowski
MP
MP
5
0
70.7911
2.20655
20672
Dominika Lucka
Natalia Suszanowicz
SL
SL
1
1
63.7610
3.12999
17539
Adam Krysa
Kacper Kuflowski
PK
MP
11
3
63.679
4.20675
12899
Jakub Pietrzak
Michał Wróbel
SL
SL
1
7
61.957
5.02580
20133
Agata Kowal
Franciszek Stężała
MP
ZP
7
0.5
61.006
6.20108
20657
Franciszek Krajewski
Mikołaj Kubiczek
KP
SL
1
0.5
60.595
7.19830
19730
Wojciech Bąk
Jakub Korzeniowski
MA
MP
1.5
1.5
59.483
8.17709
20078
Alicja Bigosińska
Kaja Kowal
MP
MP
1
0.5
59.233
9.18284
19843
Aleks Bukat
Jan Trojak
DS
MP
2.5
1.5
58.242
10.02698
17593
Jakub Kowal
Kinga Kowal
MP
MP
12
2
56.642
11.18588
18597
Gabriela Kroner
Agata Warunek
MP
MP
1.5
1.5
55.262
12.07271
18536
Adrian Bakalarz
Jakub Marekwica
SL
SL
7
1.5
55.232
13.19718
19720
Ignacy Kotewicz
Antoni Wójtowicz
MP
MP
1
1.5
53.641
14.21210
21220
Franciszek Kierepka
Jadwiga Stężała
SL
ZP
0
0
53.101
15.19719
20709
Emilia Massalska
Adam Mazur
MP
MP
1
0
51.831
16.20806
03206
Mateusz Bakalarski
Maciej Janeczko
SL
MP
0.5
9
51.781
17.20705
03529
Michał Porębski
Jacek Szczerbowski
MP
SL
0
9
50.071
18.20708
19844
Wiktor Nenko-Samborek
Tomasz Trojak
MP
MP
0
0.5
49.951
19.21070
19769
Hubert Starowicz
Ada Żbik
MP
MP
0
0.5
49.831
20.20641
17899
Maximilian Szemik
Bartosz Żbik
SL
MP
1
2
49.761
21.21211
21117
Jakub Kierepka
Franciszek Ślusarczyk
SL
SL
0
0
47.231
22.19197
20668
Jakub Gawron
Emilia Gwóźdź
MP
SL
1.5
1
47.101
23.19884
19885
Maja Homenda
Hanna Necel
MP
MP
0.5
0.5
46.011
24.19721
13174
Kacper Kisielewski
Ryszard Zwolak
MP
SL
1.5
5
44.691
25.19899
20662
Milena Klimiuk
Jakub Ledwoń
MP
SL
1.5
1
43.071
26.20792
 
Jolanta Kuflowska
Waldemar Wójtowicz
MP
-
0.5
0
42.091
27.17700
19733
Julia Chrabąszcz
Bruno Woźniakiewicz
MP
MP
1
0.5
41.531
28. 
 
Aleksandra Mudyna
Aneta Sikorska
-
-
0
0
40.541
29.20666
20642
Mateusz Wołowiec
Kamil Życzkowski
SL
SL
0.5
1
37.701
30.18578
21071
Laura Cichoń
Ada Szewc
MP
MP
1.5
0
37.471
31.20507
20414
Marek Księżopolski
Oskar Majerowski
SL
SL
0
0
31.371
32. 
19887
Kinga Gawron
Paulina Kotyras
-
MP
0
0
28.331
33.20702
20023
Alina Klimiuk
Joanna Massalska
MP
MP
0
0.5
27.951

Łącznie 166 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-22 g.05:37:42 (0.1883/76) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.