Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5098/26202 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Styczeń 2021
Małopolski WZBS
Obóz Młodzieżowy - TP7

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.20657
12899
Mikołaj Kubiczek
Michał Wróbel
SL
SL
0.5
7
75.4512
2.18284
19843
Aleks Bukat
Jan Trojak
DS
MP
2.5
1.5
68.6411
3.03206
20641
Maciej Janeczko
Maximilian Szemik
MP
SL
9
1
65.159
4.19730
12999
Jakub Korzeniowski
Adam Krysa
MP
PK
1.5
11
60.768
5.19197
03529
Jakub Gawron
Jacek Szczerbowski
MP
SL
1.5
9
59.706
6.18578
18597
Laura Cichoń
Agata Warunek
MP
MP
1.5
1.5
58.485
7.20708
19844
Wiktor Nenko-Samborek
Tomasz Trojak
MP
MP
0
0.5
57.423
7.20655
13174
Dominika Lucka
Ryszard Zwolak
SL
SL
1
5
57.423
9.18536
20672
Jakub Marekwica
Natalia Suszanowicz
SL
SL
1.5
1
56.822
10.19899
04662
Milena Klimiuk
Michał Nowosadzki
MP
SW
1.5
24
56.672
11.17709
17593
Alicja Bigosińska
Kinga Kowal
MP
MP
1
2
53.482
11.02712
20133
Marcin Kuflowski
Franciszek Stężała
MP
ZP
5
0.5
53.482
13.19830
20675
Wojciech Bąk
Jakub Pietrzak
MA
SL
1.5
1
51.361
13.20806
07271
Mateusz Bakalarski
Adrian Bakalarz
SL
SL
0.5
7
51.361
15.20662
20666
Jakub Ledwoń
Mateusz Wołowiec
SL
SL
1
0.5
51.211
16.20108
20642
Franciszek Krajewski
Kamil Życzkowski
KP
SL
1
1
50.611
17.17700
20078
Julia Chrabąszcz
Kaja Kowal
MP
MP
1
0.5
48.941
18.19719
20705
Emilia Massalska
Michał Porębski
MP
MP
1
0
46.821
19.02698
17539
Jakub Kowal
Kacper Kuflowski
MP
MP
12
3
46.211
20.19718
19720
Ignacy Kotewicz
Antoni Wójtowicz
MP
MP
1
1.5
45.611
21.20792
 
Jolanta Kuflowska
Waldemar Wójtowicz
MP
-
0.5
0
45.301
22.21209
19721
Antoni Kierepka
Kacper Kisielewski
SL
MP
0
1.5
44.241
22.19884
21220
Maja Homenda
Jadwiga Stężała
MP
ZP
0.5
0
44.241
24.19280
20418
Kryspin Donder
Oliwer Rubach
SL
SL
0.5
0
42.121
25.21071
19769
Ada Szewc
Ada Żbik
MP
MP
0
0.5
41.821
26.19887
19885
Paulina Kotyras
Hanna Necel
MP
MP
0
0.5
40.451
27.02644
 
Grzegorz Gawron
Kinga Gawron
MP
-
12
0
40.151
28.20709
20707
Adam Mazur
Stanisław Wadowski
MP
MP
0
0
39.241
29. 
 
Aleksandra Mudyna
Aneta Sikorska
-
-
0
0
38.641
30.21070
19733
Hubert Starowicz
Bruno Woźniakiewicz
MP
MP
0
0.5
38.031
31.20507
20414
Marek Księżopolski
Oskar Majerowski
SL
SL
0
0
35.611
32.21211
21117
Jakub Kierepka
Franciszek Ślusarczyk
SL
SL
0
0
34.551

Łącznie 170 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-22 g.05:37:00 (0.1845/74) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.