Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5098/26203 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Styczeń 2021
Małopolski WZBS
Obóz Młodzieżowy 2 - TP1

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.17539
20133
Kacper Kuflowski
Franciszek Stężała
MP
ZP
3
0.5
68.169
2.18284
18066
Aleks Bukat
Michał Stasik
DS
MP
2.5
2.5
65.539
3.17545
19843
Franciszek Kurlit
Jan Trojak
MP
MP
2.5
1.5
65.238
4.07271
20672
Adrian Bakalarz
Natalia Suszanowicz
SL
SL
7
1
64.027
5.02712
20655
Marcin Kuflowski
Dominika Lucka
MP
SL
5
1
62.696
6.19899
12899
Milena Klimiuk
Michał Wróbel
MP
SL
1.5
7
61.595
7.21225
17221
Blanka Borcuch
Halina Perkowska
PD
PD
0
1.5
60.995
8.12999
20662
Adam Krysa
Jakub Ledwoń
PK
SL
11
1
60.684
9.03206
20641
Maciej Janeczko
Maximilian Szemik
MP
SL
9
1
60.233
10.18578
18597
Laura Cichoń
Agata Warunek
MP
MP
1.5
1.5
60.022
11.19322
19323
Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
WP
WP
1
1
59.332
12.20680
20675
Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
SL
SL
1.5
1
58.052
13.19830
21071
Wojciech Bąk
Ada Szewc
MA
MP
1.5
0
54.832
14.19197
18536
Jakub Gawron
Jakub Marekwica
MP
SL
1.5
1.5
52.632
15.20668
20642
Emilia Gwóźdź
Kamil Życzkowski
SL
SL
1
1
52.522
16.20108
18854
Franciszek Krajewski
Natalia Szoka
KP
PD
1
1.5
52.342
17.20792
 
Jolanta Kuflowska
Waldemar Wójktowicz
MP
-
0.5
0
51.161
18.20683
20682
Patryk Glajcar
Mateusz Szydełko
SL
SL
0
0
49.811
19.18973
20708
Kryspin Jankowiak
Wiktor Nenko-Samborek
DS
MP
1
0
48.721
20.21220
19720
Jadwiga Stężała
Antoni Wójtowicz
ZP
MP
0
1.5
47.221
21.17568
19844
Marianna Pantak
Tomasz Trojak
SL
MP
1.5
0.5
46.491
22.17700
21070
Julia Chrabąszcz
Hubert Starowicz
MP
MP
1
0
42.791
23.20078
19719
Kaja Kowal
Emilia Massalska
MP
MP
0.5
1
41.751
24.20678
20684
Emilia Jachna
Mateusz Żarczyński
SL
SL
0
0
39.391
25.21202
21200
Aleksandra Chmielnik
Antonina Falana
WP
WP
0
0
37.331
26.20113
20462
Kamil Koratkiewicz
Antonina Kotarska
PD
PD
0
0
36.761
27.20170
19759
Adam Stachura
Hubert Stachura
DS
DS
0
0.5
35.361
28.18972
18974
Paweł Fassa
Kacper Kowalski
DS
DS
0
0.5
34.131
29. 
21075
Konrad Piskosz
Natalia Prasalska
-
PD
0
0
33.371
30.21072
21199
Oliwia Koratkiewicz
Konstancja Rydz
PD
WP
0
0
33.101
31. 
20702
Kinga Gawron
Alina Klimiuk
MP
MP
0
0
31.571
32.20676
20677
Iga Szczepańska
Magdalena Śmiałowicz
SL
SL
0
0
31.081

Łącznie 172 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-22 g.05:36:13 (0.1694/74) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.