Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5098/26204 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Styczeń 2021
Małopolski WZBS
Obóz Młodzieżowy 2 - TP2

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.07271
20680
Adrian Bakalarz
Wojciech Okrzesik
SL
SL
7
1.5
70.059
2.20641
12899
Maximilian Szemik
Michał Wróbel
SL
SL
1
7
67.158
3.17539
02712
Kacper Kuflowski
Marcin Kuflowski
MP
MP
3
5
67.097
4.12999
20672
Adam Krysa
Natalia Suszanowicz
PK
SL
11
1
66.026
5.19721
19899
Kacper Kisielewski
Milena Klimiuk
MP
MP
1.5
1.5
61.255
6.20108
18854
Franciszek Krajewski
Natalia Szoka
KP
PD
1
1.5
60.814
7.19830
20655
Wojciech Bąk
Dominika Lucka
MA
SL
1.5
1
60.403
8.19197
18536
Jakub Gawron
Jakub Marekwica
MP
SL
1.5
1.5
59.302
9.03206
20133
Maciej Janeczko
Franciszek Stężała
MP
ZP
9
0.5
59.292
10.18578
02580
Laura Cichoń
Agata Kowal
MP
MP
1.5
7
58.492
11.18973
20642
Kryspin Jankowiak
Kamil Życzkowski
DS
SL
1
1
55.242
12.17545
 
Franciszek Kurlit
Konrad Piskorz
MP
-
2.5
1.5
55.132
13.20668
20675
Emilia Gwóźdź
Jakub Pietrzak
SL
SL
1
1
51.671
14.20678
20684
Emilia Jachna
Mateusz Żarczyński
SL
SL
0
0
51.251
15.18972
18974
Paweł Fassa
Kacper Kowalski
DS
DS
0
0.5
51.171
16.20662
20708
Jakub Ledwoń
Wiktor Nenko-Samborek
SL
MP
1
0
51.121
17.18284
19843
Aleks Bukat
Jan Trojak
DS
MP
2.5
1.5
49.721
18.19322
19323
Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
WP
WP
1
1
49.661
19.20683
20682
Patryk Glajcar
Mateusz Szydełko
SL
SL
0
0
49.611
20.17568
18597
Marianna Pantak
Agata Warunek
SL
MP
1.5
1.5
48.901
21.18066
21071
Michał Stasik
Ada Szewc
MP
MP
2.5
0
46.641
22.18576
18588
Anna Basiura
Gabriela Kroner
MP
MP
1.5
1.5
46.491
23.21220
19844
Jadwiga Stężała
Tomasz Trojak
ZP
MP
0
0.5
44.831
24.20078
21070
Kaja Kowal
Hubert Starowicz
MP
MP
0.5
0
43.171
25.20170
19759
Adam Stachura
Hubert Stachura
DS
DS
0
0.5
42.591
26.21072
17221
Oliwia Koratkiewicz
Halina Perkowska
PD
PD
0
1.5
42.371
27. 
15312
Julianna Sokołowska
Mirosława Stachura
-
DS
0
0.5
41.681
28.21225
21075
Blanka Borcuch
Natalia Prasalska
PD
PD
0
0
39.611
29.17700
19719
Julia Chrabąszcz
Emilia Massalska
MP
MP
1
1
39.091
30. 
20702
Kinga Gawron
Alina Klimiuk
-
MP
0
0
36.151
31.20676
20677
Iga Szczepańska
Magdalena Śmiałowicz
SL
SL
0
0
36.111
32.21202
21199
Aleksandra Chmielnik
Konstancja Rydz
WP
WP
0
0
35.561
33.20113
20462
Kamil Koratkiewicz
Antonina Kotarska
PD
PD
0
0
35.201
34.21200
21201
Antonina Falana
Maja Kamrowska
WP
WP
0
0
27.191

Łącznie 148 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-08-03 g.00:00:53 (0.2440/78) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.