Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5098/26205 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Styczeń 2021
Małopolski WZBS
Obóz Młodzieżowy 2 - TP3

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.02712
21220
Marcin Kuflowski
Jadwiga Stężała
MP
ZP
5
0
71.889
2.17539
12899
Kacper Kuflowski
Michał Wróbel
MP
SL
3
7
69.328
3.19830
19899
Wojciech Bąk
Milena Klimiuk
MA
MP
1.5
1.5
68.047
4.12999
18854
Adam Krysa
Natalia Szoka
PK
PD
11
1.5
64.916
5.20668
20642
Emilia Gwóźdź
Kamil Życzkowski
SL
SL
1
1
64.065
6.02580
18597
Agata Kowal
Agata Warunek
MP
MP
7
1.5
60.234
7.20680
20675
Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
SL
SL
1.5
1
58.383
8.07271
20641
Adrian Bakalarz
Maximilian Szemik
SL
SL
7
1
58.242
8.20655
20672
Dominika Lucka
Natalia Suszanowicz
SL
SL
1
1
58.242
8.20792
17545
Jolanta Kuflowska
Franciszek Kurlit
MP
MP
0.5
2.5
58.242
11.20708
19844
Wiktor Nenko-Samborek
Tomasz Trojak
MP
MP
0
0.5
57.812
12.19197
18536
Jakub Gawron
Jakub Marekwica
MP
SL
1.5
1.5
57.672
13.03206
20662
Maciej Janeczko
Jakub Ledwoń
MP
SL
9
1
57.241
14.18578
21071
Laura Cichoń
Ada Szewc
MP
MP
1.5
0
55.261
14.20108
17568
Franciszek Krajewski
Marianna Pantak
KP
SL
1
1.5
55.261
16.18284
19759
Aleks Bukat
Hubert Stachura
DS
DS
2.5
0.5
51.991
17.19721
19720
Kacper Kisielewski
Antoni Wójtowicz
MP
MP
1.5
1.5
51.701
18.20462
20170
Antonina Kotarska
Adam Stachura
PD
DS
0
0
48.151
19.18576
18588
Anna Basiura
Gabriela Kroner
MP
MP
1.5
1.5
47.871
20.20678
19323
Emilia Jachna
Mikołaj Paluczek
SL
WP
0
1
47.441
21.18972
18974
Paweł Fassa
Kacper Kowalski
DS
DS
0
0.5
44.741
22.18973
20133
Kryspin Jankowiak
Franciszek Stężała
DS
ZP
1
0.5
44.461
23.17700
20078
Julia Chrabąszcz
Kaja Kowal
MP
MP
1
0.5
44.321
24.20683
20682
Patryk Glajcar
Mateusz Szydełko
SL
SL
0
0
43.751
25.20676
20677
Iga Szczepańska
Magdalena Śmiałowicz
SL
SL
0
0
43.471
26. 
18066
Konrad Piskorz
Michał Stasik
-
MP
0
2.5
43.041
27.21202
21201
Aleksandra Chmielnik
Maja Kamrowska
WP
WP
0
0
42.331
28.19322
20684
Franciszek Kłonowski
Mateusz Żarczyński
WP
SL
1
0
38.071
29.21200
21199
Antonina Falana
Konstancja Rydz
WP
WP
0
0
34.231
30.19719
21070
Emilia Massalska
Hubert Starowicz
MP
MP
1
0
33.951
31.21235
20702
Kinga Gawron
Alina Klimiuk
-
MP
0
0
32.811
32. 
15312
Julianna Sokołowska
Mirosława Stachura
-
DS
0
0.5
32.531
33.20113
21072
Kamil Koratkiewicz
Oliwia Koratkiewicz
PD
PD
0
0
32.101
34.21225
21075
Blanka Borcuch
Natalia Prasalska
PD
PD
0
0
28.271

Łącznie 148 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-22 g.05:33:59 (0.1937/78) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.