Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5098/26206 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Styczeń 2021
Małopolski WZBS
Obóz Młodzieżowy 2 - TP4

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.12999
18066
Adam Krysa
Michał Stasik
PK
MP
11
2.5
72.2710
2.20662
20642
Jakub Ledwoń
Kamil Życzkowski
SL
SL
1
1
64.7210
3.07271
20668
Adrian Bakalarz
Emilia Gwóźdź
SL
SL
7
1
62.669
4.19899
20655
Milena Klimiuk
Dominika Lucka
MP
SL
1.5
1
62.459
5.18578
18597
Laura Cichoń
Agata Warunek
MP
MP
1.5
1.5
59.658
6.20078
19719
Kaja Kowal
Emilia Massalska
MP
MP
0.5
1
59.267
7.03206
17539
Maciej Janeczko
Kacper Kuflowski
MP
MP
9
3
58.327
8.19197
18536
Jakub Gawron
Jakub Marekwica
MP
SL
1.5
1.5
58.166
9.20680
20675
Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
SL
SL
1.5
1
58.116
10.19843
12899
Jan Trojak
Michał Wróbel
MP
SL
1.5
7
57.775
11.02580
18588
Agata Kowal
Gabriela Kroner
MP
MP
7
1.5
56.375
12.18284
19844
Aleks Bukat
Tomasz Trojak
DS
MP
2.5
0.5
56.174
13.20108
18854
Franciszek Krajewski
Natalia Szoka
KP
PD
1
1.5
55.974
14.17545
20641
Franciszek Kurlit
Maximilian Szemik
MP
SL
2.5
1
55.443
15.19322
19323
Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
WP
WP
1
1
55.392
16.18973
17568
Kryspin Jankowiak
Marianna Pantak
DS
SL
1
1.5
54.632
17.21220
19720
Jadwiga Stężała
Antoni Wójtowicz
ZP
MP
0
1.5
53.552
18.19721
20133
Kacper Kisielewski
Franciszek Stężała
MP
ZP
1.5
0.5
53.312
19.19830
 
Wojciech Bąk
Konrad Piskorz
MA
-
1.5
0
52.782
20.20678
20684
Emilia Jachna
Mateusz Żarczyński
SL
SL
0
0
51.942
21.02712
20672
Marcin Kuflowski
Natalia Suszanowicz
MP
SL
5
1
48.952
22.18576
17700
Anna Basiura
Julia Chrabąszcz
MP
MP
1.5
1
47.352
23.20683
20682
Patryk Glajcar
Mateusz Szydełko
SL
SL
0
0
44.942
24.18972
18974
Paweł Fassa
Kacper Kowalski
DS
DS
0
0.5
43.692
25.20113
20462
Kamil Koratkiewicz
Antonina Kotarska
PD
PD
0
0
42.292
26. 
20702
Kinga Gawron
Alina Klimiuk
MP
MP
0
0
38.331
27.21072
21071
Oliwia Koratkiewicz
Ada Szewc
PD
MP
0
0
37.591
28.21225
21075
Blanka Borcuch
Natalia Prasalska
PD
PD
0
0
37.421
29.21200
21201
Antonina Falana
Maja Kamrowska
WP
WP
0
0
36.911
30.20792
20708
Jolanta Kuflowska
Wiktor Nenko-Samborek
MP
MP
0.5
0
36.671
31.20676
20677
Iga Szczepańska
Magdalena Śmiałowicz
SL
SL
0
0
35.491
32.20170
19759
Adam Stachura
Hubert Stachura
DS
DS
0
0.5
34.961
33.21202
21199
Aleksandra Chmielnik
Konstancja Rydz
WP
WP
0
0
30.651
34. 
 
Julianna Sokołowska
Zofia Sołowiej
-
-
0
0
25.861

Łącznie 248 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-22 g.05:33:17 (0.1997/78) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.