Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5098/26207 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Styczeń 2021
Małopolski WZBS
Obóz Młodzieżowy 2 - TP5

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.18536
12899
Jakub Marekwica
Michał Wróbel
SL
SL
1.5
7
70.079
2.17539
20655
Kacper Kuflowski
Dominika Lucka
MP
SL
3
1
63.968
3.18588
18597
Gabriela Kroner
Agata Warunek
MP
MP
1.5
1.5
63.347
4.07271
20676
Adrian Bakalarz
Iga Szczepańska
SL
SL
7
0
62.476
5.19830
17545
Wojciech Bąk
Franciszek Kurlit
MA
MP
1.5
2.5
61.365
6.18578
18066
Laura Cichoń
Michał Stasik
MP
MP
1.5
2.5
60.774
7.12999
20792
Adam Krysa
Jolanta Kuflowska
PK
MP
11
0.5
59.333
8.19844
19720
Tomasz Trojak
Antoni Wójtowicz
MP
MP
0.5
1.5
58.142
9.02580
21071
Agata Kowal
Ada Szewc
MP
MP
7
0
56.762
10.02712
19843
Marcin Kuflowski
Jan Trojak
MP
MP
5
1.5
55.782
11.20662
20672
Jakub Ledwoń
Natalia Suszanowicz
SL
SL
1
1
55.352
12.20133
21220
Franciszek Stężała
Jadwiga Stężała
ZP
ZP
0.5
0
55.302
13.03206
20680
Maciej Janeczko
Wojciech Okrzesik
MP
SL
9
1.5
55.021
14.20641
20642
Maximilian Szemik
Kamil Życzkowski
SL
SL
1
1
51.381
15.18972
20113
Paweł Fassa
Kamil Koratkiewicz
DS
PD
0
0
51.091
16.20108
17568
Franciszek Krajewski
Marianna Pantak
KP
SL
1
1.5
50.811
17.19721
19899
Kacper Kisielewski
Milena Klimiuk
MP
MP
1.5
1.5
50.751
18.19197
18854
Jakub Gawron
Natalia Szoka
MP
PD
1.5
1.5
50.491
19.21202
19323
Aleksandra Chmielnik
Mikołaj Paluczek
WP
WP
0
1
48.111
20.18284
 
Aleks Bukat
Konrad Piskorz
DS
-
2.5
0
47.811
21.20668
20675
Emilia Gwóźdź
Jakub Pietrzak
SL
SL
1
1
47.631
21.18973
18974
Kryspin Jankowiak
Kacper Kowalski
DS
DS
1
0.5
47.631
23.20682
20677
Mateusz Szydełko
Magdalena Śmiałowicz
SL
SL
0
0
46.971
24.21235
20702
Kinga Gawron
Alina Klimiuk
MP
MP
0
0
45.211
25.20708
17221
Wiktor Nenko-Samborek
Halina Perkowska
MP
PD
0
1.5
44.981
26.21200
19322
Antonina Falana
Franciszek Kłonowski
WP
WP
0
1
44.291
27.17700
20078
Julia Chrabąszcz
Kaja Kowal
MP
MP
1
0.5
40.441
28.20678
20684
Emilia Jachna
Mateusz Żarczyński
SL
SL
0
0
40.421
29.21075
15312
Natalia Prasalska
Mirosława Stachura
PD
DS
0
0.5
39.091
30.20462
19719
Antonina Kotarska
Emilia Massalska
PD
MP
0
1
38.841
31.21201
21199
Maja Kamrowska
Konstancja Rydz
WP
WP
0
0
37.531
32.20170
19759
Adam Stachura
Hubert Stachura
DS
DS
0
0.5
35.171
33.21225
21072
Blanka Borcuch
Oliwia Koratkiewicz
PD
PD
0
0
34.721
34.21243
21244
Julianna Sokołowska
Zofia Sołowiej
DS
DS
0
0
28.981

Łącznie 148 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-22 g.05:32:34 (0.1899/78) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.