Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5104/26259 turniej teamów

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Luty 2021
Podlaski WZBS
Podlaska Liga Internetowa 2

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.07563
08593
12129
04319
08388
04474
Radosław Kozłowski
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
Dariusz Kozłowski
Tomasz Kuś
Andrzej Sulima
WM
WM
WM
WM
WM
WM
7
7
9
12
4
11
27.00106
2.04042
04040
14186
14157
Janusz Kowalewski
Jerzy Gober
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
PD
PD
12
11
3
4
26.0097
3.02601
11928
10105
17675
Rudolf Borusiewicz
Krystian Dowolski
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
MA
MA
5
5
13
4
25.0089
4.04043
04035
17766
04039
Mirosław Liszewski
Andrzej Balunowski
Julij Chumak
Andrzej Głowacki
PD
PD
PD
PD
11
7
3
5
24.0081
5.11903
04535
16898
16255
15259
16926
Paweł Szymaszczyk
Dariusz Bogucki
Maciej Kędzierski
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
Oskar Tokarczuk
MA
PM
MP
DS
DS
DS
9
17
5
3
3
2.5
23.0074
6.07043
04161
07061
07063
07065
14965
Sandra Różańska
Bartosz Mer
Marek Różański
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
Marta Wójcik
MA
MA
MA
MA
MA
WP
3
4
9
7
7
4
22.0066
7.06795
11802
04793
06801
16140
09785
Ewa Miszewska
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
Maciej Modrzejewski
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
WP
PM
MA
MA
WP
WP
19
12
12
12
4
4
21.0058
8.04012
03763
03765
04011
Andrzej Wojnowski
Leszek Kawski
Józef Kaźmierczak
Michał Włoszek
KP
KP
KP
KP
3
9
5
7
20.0051
9.19422
14441
20153
01691
Jerzy Pieszczuch
Maksymilian Karpierz
Wiesława Mirosław
Grzegorz Tarka
DS
DS
DS
DS
1
2
2
5
19.0043
10.04157
04160
16317
04077
04063
05876
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
Piotr Wulkiewicz
PD
PD
PD
PD
PD
PD
9
9
7
5
7
7
18.0035
11.16829
04067
07209
20076
09763
07239
Tomasz Zaleski
Tomasz Bliński
Krzysztof Krajewski
Marek Nazarko
Adam Wszeborowski
Bogdan Zakrzewski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
5
7
7
1
5
7
17.0028
12.12355
12268
06545
12356
05710
06994
Tomasz Kępiński
Zbigniew Bednarek
Michał Chojnacki
Maciej Guzowski
Jacek Marciniak
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
MA
MA
MA
SL
2.5
3
5
4
9
13
16.0021
13.04797
18625
04781
04798
10809
04820
Ryszard Konopka
Krzysztof Boniek
Andrzej Garstka
Mirosław Kopowski
Ryszard Leśniewski
Wiesław Mączkowski
PM
PM
PM
PM
PM
PM
12
0.5
9
12
9
12
15.0020
14.04509
04207
07572
04353
04365
04519
Janusz Wróblewski
Janusz Budny
Ireneusz Jagielski
Krzysztof Łukaszewicz
Krzysztof Michalczyk
Mirosław Zomkowski
WM
WM
WM
WM
WM
WM
9
7
7
15
12
11
14.0019
15.14043
04095
04105
14252
13653
04103
Alfred Koda
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
Stefan Kopyt
Leszek Rutkowski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
PD
PD
PD
PD
4
7
5
4
4
5
13.0018
16.10869
09355
19472
10870
03820
12045
Alicja Krzemińska
Mariusz Grabowski
Michał Krzemiński
Paweł Krzemiński
Jarosław Łakomy
Mirosław Skarbek
KP
KP
KP
KP
KP
KP
4
9
1
4
7
3
12.0016
17.18482
17294
19418
03780
13570
13018
Piotr Zalcman
Marek Bałabuch
Artur Chibowski
Rafał Konieczny
Piotr Proporowicz
Rafał Szafranek
KP
KP
KP
KP
KP
KP
2
3
1
12
5
5
11.0015
18.02873
02909
02952
02954
07490
Jacek Adamczyk
Wojciech Jadczyk
Ireneusz Michalski
Włodzimierz Niedolaz
Rafał Siewior
SW
SW
SW
SW
SW
7
4
9
7
2.5
10.0014
19.08565
04660
12010
04755
Lechosław Suszka
Marek Niesłuchowski
Dariusz Zieliński
Danuta Żabicka
PM
PM
PM
PM
5
7
5
7
9.0012
20.15677
04064
04066
17221
14926
15949
Jarosław Roszczenko
Michał Bobrykow
Zbigniew Gadek
Halina Perkowska
Jolanta Simińska
Tadeusz Stodulski
PD
PD
PD
PD
LD
LD
3
3
2
1.5
1.5
1.5
8.0011
21.19723
19724
17554
19722
17409
19725
Adam Rogowski
Bartosz Bejenka
Jakub Dziuba
Michał Korwek
Rafał Skalny
Jakub Wierzbowski
PD
PD
MA
PD
PD
PD
1.5
1.5
2
1.5
1.5
1.5
7.0010
22.14982
18845
21097
20042
Paweł Łużecki
Krystyna Marson
Grzegorz Tretyn
Janina Wleklińska
PM
PM
PM
PM
2
1
0
0.5
6.007
22.10833
14527
14528
13938
Aleksander Szczupakowski
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
Janusz Woźniak
MA
MA
MA
MA
4
3
3
2.5
6.007
22.15857
20034
10146
15760
06897
06898
Tomasz Mikołajczyk
Katarzyna Grabarczyk-Steć
Katarzyna Paluchowska
Tadeusz Pawlak
Tadeusz Rutkowski
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
MA
MA
MA
MA
3
1
2
4
3
4
6.007
25.19124
20399
19760
19350
19744
Ireneusz Turyk
Paweł Czeszel
Edyta Dominkiewicz
Robert Dominkiewicz
Wojciech Szematowicz
PD
PD
PD
PD
PD
2
1
0.5
1.5
0.5
3.004
26.17228
17230
18501
17157
Mirosław Derwojed
Krzysztof Bonowicz
Jacek Kostrzewski
Marek Wyżlic
KP
KP
KP
KP
2
2
2
2
2.003
27.20769
21101
20770
21100
Grzegorz Radzikowski
Leonard Lubina
Maks Szczurowski
Jan Turczynowicz
MA
MA
MA
MA
0.5
0
0
0
0.002

Łącznie 4682 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-22 g.14:00:37 (0.3008/150) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.