Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5160/26487 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

64. Kongres "Sława" *
OTP* Kongresowy 3 - obok mikstów
sobota, 26 czerwca 2021r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
5
64.826432
2.06551
05611
Jacek Ciechomski
Dominik Filipowicz
MA
DS
19
21
59.955729
3.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
58.535025
4.03481
03588
Aleksander Sejud
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
9
5
55.374322
5.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
55.053719
6.04242
18128
Andrzej Fronczak
Wojciech Kurkowski
PM
LU
18
5
54.323015
7.17155
06973
Sławomir Bąk
Piotr Tuszyński
MA
DS
5
24
53.812412
8.02013
05523
Andrzej Jeleniewski
Artur Wójcik
WP
WP
18
12
53.56179
9.17495
05670
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
LD
LD
3
15
53.48137
10.04250
04473
Bogusław Gierulski
Jerzy Sukow
WM
WM
21
12
53.32126
11.02673
02831
Marek Jaworski
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
53.22116
12.04161
06815
Bartosz Mer
Piotr Nawrocki
MA
MA
4
19
52.9995
13.14584
07691
Marek Heichel
Janusz Natorski
MP
MP
4
5
52.7084
14.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
51.8974
15.03345
03469
Zbigniew Mącior
Marzena Ropska
SL
SL
18
5
51.5663
16.07809
10023
Piotr Kołuda
Leszek Łuniewski
LU
MA
17
12
51.3953
17.17721
13438
Jakub Bazyluk
Rafał Marks
MA
MA
4
13
50.7442
18.15988
15715
Ryszard Cieślik
Robert Podsiadły
MP
MP
4
5
50.3832
19.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
5
5
49.9821
20.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
49.8411
21.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
2
1.5
48.7111
22.09568
15519
Mariusz Ilnicki
Piotr Kulesza
DS
ZP
7
9
48.5211
23.11466
11296
Tadeusz Laszczak
Artur Pomarański
MA
OP
7
7
48.4411
24.06556
06559
Sylwester Cieślak
Tadeusz Cymbalista
MA
DS
12
5
48.1111
25.17554
17935
Jakub Dziuba
Ryszard Rosikiewicz
MA
DS
2.5
3
47.9211
26.12176
13029
Aneta Buze
Dominik Jarmocik
ZP
ZP
5
3
47.5511
27.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
7
7
47.4011
28.05678
17494
Adam Krysiak
Aleksander Zatke
LD
LD
5
3
47.0411
29.11444
10403
Grzegorz Adamski
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
4
4
46.4511
30.01321
01713
Jarosław Grabek
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
2.5
7
46.0511
31.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
45.5811
32.02262
03472
Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
LB
SL
12
9
45.5511
33.01272
05822
Marek Czerepak
Tomasz Spodenkiewicz
DS
DS
13
13
45.4411
34.14783
17008
Patryk Patreuha
Filip Trojański
DS
MP
7
3
44.9311
35.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
3
4
44.1711
36.02966
02806
Stanisław Pająk
Wojciech Strzemecki
SW
SW
15
21
43.6911
37.10472
01554
Samuel Bałdysz
Janusz Pawlicki
DS
DS
7
7
42.2611
38.21101
 
Leonard Lubina
Szymon Lubina
MA
-
0
0
35.2911

Łącznie 842 punkty PKL, w tym 450 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-28 g.00:10:46 (0.2561/86) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.