Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5363/26631 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

60. Międzynarodowy Kongres Bałtycki*
OTP** XI KTP im. Krzysztofa Antasa
sobota, 14 sierpnia 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
61.73141
2.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
PM
PM
17
9
60.76131
3.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
59.83121
4.04198
08195
Adolf Bocheński
Dariusz Kowalski
WM
SW
13
21
59.78113
5.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
57.73105
6.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
56.6796
7.07775
04531
Piotr Anastaziak
Marek Barylewski
PM
MA
9
18
56.4888
8.01318
08979
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
DS
DS
24
24
56.4079
9. 
06973
Leonard Malesza
Piotr Tuszyński
-
DS
6
24
56.3171
10.13438
18645
Rafał Marks
Ewa Morawska
MA
WP
13
2
56.1562
11.14783
18760
Patryk Patreuha
Joanna Zalewska
DS
MA
7
3
54.8854
12.09135
09146
Aleksandra Górska
Piotr Tuczyński
WP
MA
2.5
24
54.3146
13.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
54.0037
14.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
54.0029
15.14845
04707
Robert Krawczyk
Mirosław Szaliński
PM
PM
5
12
53.8027
16.02673
18128
Marek Jaworski
Wojciech Kurkowski
MP
LU
13
5
53.6926
17.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
53.6824
18.19912
20978
Jan Łuczeczko
Cyprian Morawski
PM
PM
1.5
1
53.5623
19.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
53.3521
20.04601
08565
Witold Kaliński
Lechosław Suszka
PM
PM
12
5
52.7720
21.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2.5
2.5
52.6319
22.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
52.5617
23.11296
02131
Artur Pomarański
Ryszard Smejda
OP
ZP
7
7
52.5516
24.04788
03920
Ireneusz Jarosz
Grzegorz Rojewski
WP
WP
18
13
52.3014
25.05059
02013
Stanisław Janik
Andrzej Jeleniewski
LB
WP
13
18
51.3413
26.04621
04653
Marek Kryniewski
Edmund Monkiewicz
PM
PM
5
5
50.9611
27.19388
08158
Andrzej Jarząbkowski
Piotr Zatorski
PM
PM
1
21
50.9310
28.08057
04696
Zbigniew Pinkiewicz
Antoni Sękowski
PM
PM
13
18
50.938
29.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
50.767
29.16647
16637
Małgorzata Kopania
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
1.5
2.5
50.767
31.04250
04588
Bogusław Gierulski
Sławomir Henclik
WM
PM
21
18
50.464
32.05889
09555
Patryk Araszkiewicz
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
5
4
50.443
33.12108
10043
Aleksandra Jarosz
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
5
7
50.221
34.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
50.161
35.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
49.791
36.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
5
49.631
37.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
PM
13
7
49.501
38.16187
04559
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Dominiak
PM
PM
4
9
49.271
39.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
49.051
40.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1.5
48.981
41.17334
01054
Maria Banaszkiewicz
Tadeusz Garbacik
WP
MP
2
15
48.891
42.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
3
48.881
43.04602
04665
Aleksander Kasprzak
Kazimierz Omernik
PM
PM
18
21
48.821
44.09778
17499
Szczepan Chruścicki
Dariusz Wiktorko
PM
PM
5
2
48.441
45.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
47.861
46.20033
04662
Dominik Magryś
Michał Nowosadzki
PK
SW
2
24
47.441
47.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
11
47.321
48.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
47.061
49.10148
04848
Paulina Klimentowska
Maria Tomczewska
PM
PM
9
7
46.901
50.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2.5
46.681
51.11726
11509
Ryszard Kamiński
Czesław Thrun
PM
PM
4
5
46.571
52.04783
13882
Michał Górski
Agnieszka Wiankowska
PM
PM
9
5
46.331
53.19911
21064
Antoni Byliński
Julia Wodzyńska
PM
PM
1
0.5
46.201
54.17495
06822
Robert Barankiewicz
Anna Nosalska
LD
PM
3
7
45.771
55.04591
10823
Tadeusz Jakubiak
Piotr Zamiar
PM
PM
5
4
45.761
56.19450
08563
Janusz Karczewski
Andrzej Osiński
PM
PM
1.5
2.5
45.731
57.04242
07221
Andrzej Fronczak
Andrei Kavalenka
PM
WM
18
7
45.321
58.12450
08318
Katarzyna Dufrat
Piotr Łopusiewicz
PM
DS
15
4
45.031
59.20028
20261
Anna Kołodziejczyk
Roger Szarek
DS
DS
0.5
1
43.651
60.04581
04712
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
43.211
61.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
41.701
62.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
1.5
1.5
41.591
63. 
18964
Piotr Budziński
Wiesław Gorczewski
-
KP
0
3
41.261
64.21391
12629
Jan Druch
Tomasz Magryś
PK
PK
1
2.5
35.761
65.13796
02618
Marzena Banach
Zofia Czarnecka
PM
PM
2
2.5
34.711

Łącznie 2952 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-27 g.23:50:05 (0.3170/140) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.