Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5365/26682 turniej par

szczegóły imprezy

Grand Prix Warszawy 2021
MP Amatorów na impy
sobota, 28 sierpnia 2021r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.20136
20304
Adrian Foltyn
Aleksandra Klupś
WP
WP
1
0.5
55.5313
2.12638
15184
Tomasz Branicki
Kamil Urbański
MA
KP
3
1.5
49.9312
3.14586
18724
Magdalena Chmielewska
Piotr Wierzbicki
MP
MA
1.5
1.5
49.3310
4.12685
14195
Witold Bielecki
Jarosław Skibiński
MA
MA
2.5
2
37.939
5.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
3
3
29.477
6.20052
20053
Marian Błoński
Roman Błoński
MA
MA
1
1
26.606
7.14660
17042
Zbigniew Ruchlicki
Marek Wysocki
PD
PD
3
3
22.274
8.16544
13941
Hanna Ciuńczyk
Piotr Łukianiuk
MA
MA
3
2.5
18.933
9.18319
16637
Rafał Przybysz
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
3
2.5
17.603
10.20259
20240
Jan Kot
Bernard Kula
MA
MA
0.5
0.5
16.672
11.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
2.5
2
16.272
12.19760
19350
Edyta Dominkiewicz
Robert Dominkiewicz
PD
PD
0.5
1.5
15.202
13.14045
20318
Jerzy Firs
Artur Kozłowski
PD
PD
1.5
1
14.672
14.18859
18826
Sławomir Jamka
Wiesław Sirman
ZP
ZP
2
2.5
14.531
15.11588
11595
Jacek Gajda
Dariusz Wojna
MA
MA
2.5
3
12.931
16.10719
06918
Katarzyna Chmielewska
Piotr Siekański
MA
MA
1.5
3
8.931
17.19810
19789
Bartłomiej Gala
Julia Gala
MA
MA
1
0.5
5.871
18.20399
19124
Paweł Czeszel
Ireneusz Turyk
PD
PD
1.5
2
5.201
19.19485
19484
Adrianna Staniszewska
Urszula Staniszewska
MA
MA
1
1.5
-5.931
20.01323
 
Rafał Gregorowicz
Mirosław Sokołowski
SL
-
3
0
-9.731
21.08305
08605
Edward Błaż
Krzysztof Dach
MA
PD
3
3
-10.871
22.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
1.5
1.5
-12.131
23.19122
20077
Anna Zalewska
Tomasz Zataj
MA
MA
2
1.5
-14.201
24.21144
17655
Krzysztof Szufnara
Janusz Wieczorek
MA
MA
0
2.5
-14.271
25.15003
15004
Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
MA
MA
2.5
2.5
-14.801
26.15198
15183
Dariusz Jarzębski
Jakub Szulgit
MA
KP
0.5
2
-19.401
26.15261
15263
Mirosław Krasowski
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2.5
3
-19.401
28.18778
16616
Robert Głodowski
Paweł Sankowski
MA
MA
2
2.5
-22.931
29.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2.5
3
-28.001
30.19488
19601
Aleksander Barylak
Jan Surdej
MP
MP
1.5
1
-33.871
31.19783
19784
Dominik Wrzesiński
Mateusz Wrzesiński
MA
MA
1.5
1
-35.131
32.18827
19817
Wiesław Lange
Jerzy Szczygieł
ZP
ZP
2
0
-56.001
33.17018
17017
Iwona Wróblewska
Piotr Wróblewski
MA
MA
2.5
3
-61.201

Łącznie 190 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2021/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-28 g.00:01:32 (0.2614/76) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.