Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5386/26759 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** IX mem. arcymistrza Czarka Szadkowskiego
Millenium - mem Czarka Szadkowskiego
Międzyrzecz, Restauracja Tequila
niedziela, 19 września 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.09039
02057
Leszek Kiczaty
Radosław Liskowiak
LB
LB
4
5
61.98100II
II
2.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
61.3087III
III
3.02121
02131
Ryszard Sakowicz
Ryszard Smejda
LU
LB
18
7
61.0677III
III
4.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
4
59.8466 
 
5.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
11
9
57.4855 
 
6.02093
02174
Stanisław Owczarski
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
12
12
56.4644 
 
7.05889
06101
Patryk Araszkiewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
5
5
56.0133 
 
8.02036
02074
Stanisław Kotas
Bogusław Mazierski
LB
LB
5
3
55.4923 
 
9.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
55.2019 
 
10.12691
01576
Stanisław Borowiec
Jerzy Poznar
DS
DS
4
5
54.8817 
 
11.04876
11293
Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
WP
WP
5
5
53.3715 
 
12.01467
01744
Waldemar Maciejewski
Krzysztof Wójcik
DS
DS
4
7
53.1413 
 
13.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
4
3
51.8212 
 
14.02262
02040
Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
LB
LB
12
5
51.7410 
 
15.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
ZP
LB
13
7
51.718 
 
16.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
3
3
51.656 
 
17.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
50.864 
 
18.01936
02119
Władysław Biernat
Edward Sajkowski
LB
LB
4
4
49.732 
 
19.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
5
5
49.701 
 
20.18409
11401
Dariusz Forycki
Robert Komar
LB
WP
2.5
3
49.621 
 
21.02037
14368
Tadeusz Kowalicki
Andrzej Żmuda
LB
ZP
7
4
47.811 
 
22.14576
06040
Anna Janiszewska
Grzegorz Niewiarowski
ZP
ZP
2.5
3
47.691 
 
23.01958
02094
Andrzej Czernow
Romuald Paszkowski
ZP
ZP
3
5
46.861 
 
24.20045
20046
Renata Lachowska
Witold Lachowski
WP
WP
1
1
46.741 
 
25.17389
15688
Zdzisława Krzyżańska
Barbara Soroko
LB
LB
1.5
3
46.511 
 
26.02071
19598
Marek Marciniak
Przemysław Wojtczak
LB
LB
4
2
46.111 
 
26.18846
02115
Ewa Bargłowska
Czesław Rekret
ZP
LB
1.5
4
46.111 
 
28.01781
01556
Andrzej Aleksandrzak
Jan Pawlikaniec
WP
WP
15
5
45.961 
 
29.01937
02056
Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
LB
LB
3
3
45.881 
 
30.12269
10651
Tomasz Jakóbczak
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
4
2
45.011 
 
31.02235
19988
Jacek Corn
Henryk Wiciński
LB
LB
4
2
44.771 
 
32.15633
02163
Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
3
5
43.441 
 
33.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
43.181 
 
34.18212
09996
Zenon Hasiej
Krzysztof Sinicki
LB
LB
2.5
4
42.631 
 
35.20899
19673
Marian Andruch
Andrzej Pawlik
LB
LB
0.5
1
34.891 
 
36.20973
19639
Henryk Gąsiorowski
Andrzej Łysakowski
LB
LB
0
1.5
34.501 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1218 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzlubuski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-22 g.07:33:08 (0.2653/82) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.