Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5561/26800 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Poznański Kongres Brydżowy
OTP** - III KTP o puchary firmy Glutenex
sobota, 25 września 2021r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
54.627638II
II
2.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
53.417035III
III
3.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
7
21
50.696533III
III
4.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
45.866030 
 
5.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
45.075528 
 
6.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2
2
45.035126 
 
7.05021
07663
Tadeusz Grobys
Krzysztof Szymczak
WP
WP
4
5
43.074623 
 
8.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
3
5
39.524121 
 
9.17495
06802
Robert Barankiewicz
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
3
11
37.553618 
 
10.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
WM
7
7
32.933116 
 
11.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
9
15
28.792613 
 
12.07052
12108
Edmund Czubak
Aleksandra Jarosz
MA
MA
11
5
26.972211 
 
13.10022
05517
Piotr Urbański
Krzysztof Wośkowiak
KP
MA
4
7
26.31179 
 
14.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
WP
WP
5
5
26.17158 
 
15.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
WP
WP
12
12
23.03147 
 
16.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
MP
MP
13
5
20.24137 
 
17.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
19.72137 
 
18.05226
05548
Andrzej Mazurek
Janusz Zwierzyński
WP
LB
12
11
18.00126 
 
19.06341
21438
Grzegorz Narkiewicz
Maciej Raczkiewicz
MA
MA
24
0
14.62116 
 
20.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
14.55105 
 
21.18284
18897
Aleks Bukat
Kornel Krawiec
DS
DS
3
2
14.0395 
 
22.11296
06129
Artur Pomarański
Piotr Wasylko
OP
ZP
7
12
13.8384 
 
23.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
12.1484 
 
24.15511
07849
Kacper Kopka
Bogdan Szulejewski
KP
KP
7
21
10.8674 
 
25.15519
05519
Piotr Kulesza
Marcin Woźniak
ZP
WP
9
9
9.3863 
 
26.08638
05357
Andrzej Dymek
Jerzy Roszak
WP
WP
5
9
8.9053 
 
27.05446
05454
Marek Szukała
Bogdan Świątek
WP
WP
19
12
8.7942 
 
28.14358
19449
Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
LD
LD
1.5
1.5
7.5532 
 
29.20921
20914
Jolanta Lewandowska
Marta Lewandowska
WP
WP
0.5
0
2.2432 
 
30.14705
07277
Viktar Lipnitski
Aliaksandr Prakapenka
PD
PD
3
4
0.3121 
 
31.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
WP
9
9
-0.6911 
 
32.20193
20192
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
WP
WP
1
1.5
-2.0311 
 
33.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
PM
PM
17
9
-2.3811 
 
34.04949
05400
Michał Dembiński
Maciej Sobieralski
WP
WP
12
15
-3.5211 
 
35.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
5
9
-7.0711 
 
36. 
10533
Leonard Malesza
Ryszard Pałasz
-
ZP
6
11
-8.5511 
 
37.17921
17925
Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
WP
WP
2
2
-10.2111 
 
38.17935
16926
Ryszard Rosikiewicz
Oskar Tokarczuk
DS
DS
3
2.5
-10.4111 
 
39.01744
01770
Krzysztof Wójcik
Aleksander Zdybel
DS
DS
7
9
-11.9711 
 
40.18966
20250
Jacek Grzempowski
Piotr Słomski
WP
WP
1.5
0.5
-12.0311 
 
41.10472
16699
Samuel Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
7
4
-13.8311 
 
42.04788
03920
Ireneusz Jarosz
Grzegorz Rojewski
WP
WP
18
13
-14.0311 
 
43.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
WP
WP
0.5
0.5
-14.9311 
 
44.09135
09360
Aleksandra Górska
Monika Maksymiuk
WP
MA
2.5
3
-15.5911 
 
45.21178
21179
Łucja Winogrodzka
Piotr Winogrodzki
WP
WP
0
0
-19.5211 
 
46.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
SW
7
21
-20.4811 
 
47.07591
05487
Aleksander Nowakowski
Przemysław Weymann
WP
WP
11
11
-22.1711 
 
48.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
-23.7911 
 
49.09464
09427
Bartosz Gajewski
Mariusz Wierzchowski
LB
ZP
4
3
-25.3811 
 
50.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
3
12
-27.1411 
 
51.20068
12434
Alina Dobosz-Sztuba
Wojciech Kaniewski
WP
WP
0.5
4
-28.2111 
 
52.18644
20797
Szymon Graś
Jakub Piłat
WP
WP
2
1
-29.3111 
 
53.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
WP
WP
2
2
-31.3111 
 
54.08859
01662
Krzysztof Lewandowski
Tomasz Struzik
DS
DS
7
5
-32.0311 
 
55.14707
15669
Iryna Azarava
Galina Koroleva
PD
PD
1.5
1.5
-34.5511 
 
56.16712
18502
Ewa Krakówka
Małgorzata Węglewska
KP
WP
2
2.5
-39.2811 
 
57.20459
20457
Alina Faliush
Aleksandra Imioła
WP
WP
0.5
0
-40.1011 
 
58.04872
14724
Zygfryd Banecki
Zbigniew Kaczorowski
WP
WP
4
2.5
-47.9711 
 
59.18491
13607
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
WP
WP
2.5
2
-48.2111 
 
60.19727
19644
Waldemar Paternoga
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
1
1.5
-48.8311 
 
61.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
-49.6911 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1540 punktów PKL, w tym 816 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/poznan/k3/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-27 g.14:07:45 (0.2373/132) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.