Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5593/27307 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP** Uzdrowiskowy
OTP** XIII UZDROWISKOWY
poniedziałek, 10 stycznia 2022r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.08541
04775
Mirosław Całka
Karina Drobiniak
PM
PM
3
5
64.977538II
II
2.01444
01718
Ryszard Laskowski
Bogumił Wegner
DS
DS
7
12
64.706432III
III
3.02382
04848
Sławomir Polak
Maria Tomczewska
LB
PM
7
7
57.215427III
III
4.15217
05286
Zofia Diakowska
Ryszard Nowicki
DS
WP
4
5
56.414422 
 
5.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
55.673417 
 
6.06591
07053
Grzegorz Fijałkowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
11
5
54.622412 
 
7.08344
11477
Jerzy Czeszewski
Ryszard Kirkowski
ZP
ZP
5
4
53.62158 
 
8.05340
03933
Janusz Przybysz
Eugeniusz Seichter
KP
KP
9
12
53.59137 
 
9.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
53.23126 
 
10.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
5
52.85105 
 
11.11836
02036
Jerzy Karwacki
Stanisław Kotas
LU
LB
4
5
52.7284 
 
12.09119
01493
Barbara Boruta
Bohdan Mazur
WP
DS
2.5
13
51.9574 
 
13.05242
16729
Ewa Knapik
Barbara Podgórska
WP
WP
5
5
51.9553 
 
14.04920
05055
Marek Bukowski
Jolanta Jacoszek
WP
WP
5
4
51.5632 
 
15.01523
01621
Jan Niebudek
Wojciech Sękowski
DS
DS
3
5
51.4111 
 
16.05642
05789
Barbara Jarota-Romaniuk
Jarosław Romaniuk
MA
MA
9
9
49.7411 
 
17.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
49.6211 
 
18.07080
18251
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
DS
DS
5
2.5
49.3811 
 
19.17301
04829
Arkadiusz Jaranowski
Marek Pietrzak
LB
PM
4
5
48.8511 
 
20.18794
08978
Danuta Kaczmarek
Jacek Leśniczak
LB
LB
1.5
15
48.7211 
 
21.20124
 
Janina Czaja-Kozioł
Ewa Neuman
OP
-
2
0
48.6211 
 
22.18119
06099
Bożena Budnik
Wacław Stefluk
WP
ZP
2
4
48.3611 
 
23.04772
06014
Bogusław Dyk
Adam Małdyk
PM
ZP
12
5
47.7211 
 
24. 
 
Lidia Gotard
Kamila Markiewicz
-
-
0
0
46.5411 
 
25.14576
06040
Anna Janiszewska
Grzegorz Niewiarowski
ZP
ZP
2.5
3
43.4611 
 
26.20349
19644
Izabela Górnicka
Katarzyna Żabicka-Bajon
LB
WP
1
1.5
39.3611 
 
27.14358
19449
Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
LD
LD
1.5
1.5
39.2311 
 
28.20045
20046
Renata Lachowska
Witold Lachowski
WP
WP
1
1
39.1011 
 
29. 
 
Halina Błaszczyk
Marek Kaczmarek
-
-
0
0
35.5111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 766 punktów PKL, w tym 404 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.16:19:13 (0.2237/68) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.