Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5403/27546 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** XIV. Charytatywny Turniej "O Uśmiech Patryka"
OTP** "O Uśmiech Patryka"
niedziela, 6 marca 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
61.58100
2.19830
18066
Wojciech Bąk
Michał Stasik
MA
MP
2.5
2.5
61.2192
3.16725
02727
Sławomir Gwizdek
Andrzej Lubojemski
MP
MP
1.5
13
60.2785
4.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
5
60.2479
5.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
11
12
59.8772
6.02672
07473
Stanisław Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
7
12
58.8466
7.17907
19970
Lech Adamus
Krzysztof Makieła
MP
MP
2.5
2
57.9559
8.14288
14226
Jan Prajsnar
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
3
5
56.0753
9.02698
17593
Jakub Kowal
Kinga Kowal
MP
MP
13
2.5
55.6546
10.16898
14286
Maciej Kędzierski
Błażej Krawczyk
MP
MP
5
7
55.5740
11.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
7
5
55.5133
12.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
MP
MP
9
7
55.5027
13.18222
07405
Konrad Ciborowski
Piotr Radzikowski
MP
MP
2.5
9
55.3620
14.14142
07617
Ryhor Abramovich
Mirosław Sady
SW
MP
2.5
12
55.3219
15.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
55.2618
16.13970
08781
Leszek Faber
Maria Krasowska
MP
MP
4
5
55.2117
17.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
53.9116
18.19197
19843
Jakub Gawron
Jan Trojak
MP
MP
2
2
53.6515
19.07271
11244
Adrian Bakalarz
Tomasz Kierepka
SL
SL
7
1
53.6314
20.14585
16259
Anna Burda
Maciej Kliś
MP
MP
2.5
5
53.4913
21.20657
18536
Mikołaj Kubiczek
Jakub Marekwica
SL
SL
1
2
53.4112
22.20806
20641
Mateusz Bakalarski
Maximilian Szemik
SL
SL
1.5
2
53.3310
23. 
20706
Antoni Lembas
Jakub Michalski
-
MP
0
1.5
53.069
23.12999
14525
Adam Krysa
Przemysław Kurzak
PK
MP
13
4
53.069
25.02597
18788
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
MP
MP
12
2
52.717
26.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
3
3
52.406
27.20680
20675
Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
SL
SL
2
2
52.295
28.16341
16903
Mateusz Krzemyk
Roman Madej
MP
MP
2
3
52.104
29.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
SL
SL
13
5
51.863
30.19105
02809
Piotr Dziedzic
Rafał Synowiec
MP
MP
2
11
51.812
31.19488
19601
Aleksander Barylak
Jan Surdej
MP
MP
1.5
1.5
51.421
32.14428
15899
Wiktor Pantak
Grzegorz Walczewski
MP
SL
2.5
2
50.941
33.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
50.771
34.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
2.5
2.5
50.361
35.19119
19118
Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
MP
MP
0.5
0.5
49.991
36.02644
16908
Grzegorz Gawron
Mateusz Słuszniak
MP
MP
12
3
49.521
37.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
4
5
49.271
38.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
5
5
49.061
39.02669
15815
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
MP
MP
7
3
48.321
40.02717
02839
Tomasz Kutek
Maciej Wieczorek
MP
MP
3
3
48.161
41.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PD
PD
12
7
48.021
42.21141
19719
Aleksandra Bąk
Emilia Massalska
MA
MP
0.5
1.5
47.851
43.11092
07550
Tytus Bisping
Krzysztof Zając
MP
MP
7
4
47.551
44.18791
18792
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
MP
MP
2
2
47.461
45.02673
07642
Marek Jaworski
Witold Stachnik
MP
MP
13
9
47.341
46.13411
21513
Michał Kaleta
Igor Lis
LU
SL
5
0
46.101
47.19721
19899
Kacper Kisielewski
Milena Klimiuk
MP
MP
2
2.5
45.991
48.19597
13523
Halina Haja
Wiesław Igła
MP
MP
1.5
2
44.371
49. 
 
Barbara Komala
Włodzimierz Komala
-
-
0
0
43.541
50.18339
18344
Andrzej Kutek
Zbigniew Sojka
MP
MP
1
0.5
42.231
51.21502
21536
Alex Cimr
Milena Gryzło
SL
SL
0
0
41.121
52.21538
21408
Jan Luber
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
0
1
40.211
53.21533
21512
Magdalena Kapała
Kaja Pustułka
SL
SL
0
0
38.891
54.21210
20709
Franciszek Kierepka
Adam Mazur
SL
MP
1
1
38.811
55.20663
20659
Maja Pacholec
Zofia Teper
SL
SL
1
1
38.701
56.21209
07337
Antoni Kierepka
Aleksandra Świątkowska
SL
SL
0.5
4
38.641
57.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
2.5
2.5
37.791
58.19718
19720
Ignacy Kotewicz
Antoni Wójtowicz
MP
MP
1.5
1.5
36.621
59. 
 
Paweł Skrzypek
Marta Ziętal
-
-
0
0
35.891
60.21518
21510
Michał Paukszto
Kamil Szewczyk
SL
SL
0
0
34.851

Łącznie 1962 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.13:46:37 (0.2775/130) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.